BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #617981 przez kasiak
Dziewczyny takie pytanko, bo mamy komunie i wielki dylemat. Maz jest chrzestnym i nie mamy pojęcia co dac. Oczywiście kasa standardowo, ale jakis prezent tez by się przydal. Aha, i to dla dziewczynki ma być. Od chrzestnej dostanie kasę i zlote kolczyki, a my nie wiemy. Tablety i inne gadżety odpadają raczej, bo uważamy, ze jest za mala jeszcze i jej niepotrzebne. Ja myslalam o rowerze, ale nie wiem czy to nie wiocha teraz? Zresztą w gust mlodej ciężko byloby trafić i rodzice jej obiecali kupić...ehhh ciężka sprawa z prezentami...
I ciekawostka, maz sam poprosil żebym was o rade zapytala :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #617984 przez Nikaa
kaska a dlaczego lekarz powiedział, że szansa niewielka ? Pytam po czuję, że mój lubi sobie pokopać dół brzucha :P a główkę czuje przy żebrach z prawej strony

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618003 przez dorkiszon
Mój też jest głową na górze, mało tego jest w takiej samej pozycji ciągle, nie obraca się na drugi bok no chyba, że zbieg okoliczności i na kolejnej wizycie obrócił się na ten sam bok co ostatnio. Z tego co zawsze słyszałam to dziecko potrafi się obrócić tak jak dziubaskowi w ostatniej chwili nawet na porodówce pokazywali w tv jak babka przyszła na cesarkę i sie okazało, że dziecko się obróciło.
Nie wiem to kupie tez różne rozmiary czapeczek, bo skąd można wiedzieć jaki rozmiar w sumie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618004 przez kasiak
Nikaa to mój tak samo! Glowa na gorze po prawej a nogami kopie gdzie się uda :P ja mam nadzieje, ze się odwroci, muszę mamy zapytać jak to z pierworodnym bylo. Mama nasza cala 6 urodzila naturalnie, wiec mam nadzieje, ze ja tez cc nie doswiadcze :)
Idę się wykąpać, jutro glukoza dam znać po wizycie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618012 przez Marta27
patrysia305 my kupiliśmy wózek Jedo Fyn w kolorze beżowym zależało mi bardzo na dużej gondolce a że się nam trafił w atrakcyjnej cenie i od znajomych to dość szybko się zdecydowaliśmy chociaż na początku miałam małe wątpliwości co do koloru

Bee gratuluję córuni a pościel w sówki rewelacyjna chyba też taką kupie


Dziewczyny zaczynam się przejmować tą moją niedoczynnością tarczycy a jak u was z tymi badaniami?

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618034 przez EwelinaB87
Lacrijka napisał:

Patrzcie co nam babcia zrobiła :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Sorki że się tak wciełam,
Ale chciałam się pochwalić :P
mój fanpejdz :P

i ostatnie cuda, jedno juz znalazlo wlascicielke :P



Będzie dla córci ^^

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618038 przez dorkiszon
Marta27 ja dziś odebralam z tarczycy wyniki i spadło mi TSH z 4,18 na 2,60 także dobrze jest.
Tylko TPO czyli przeciwciała nie wiem czy mam dobre, bo nie czaje wyniku w piątek ide do endokrynologa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618044 przez Nikaa
Marta ja miałam zlecone badanie od lekarza na tarczycę bo kiedyś leczyłam... na szczęście wszystko jest w porządku :)
a propo badań z tego co się dzisiaj dowiedziałam bardzo ważne jest badanie dotyczące paciorkowca ( wykonuje się ok. 35 tygodnia)

dziewczyny mam pytanie znalazłam przepis
tastefully.bloog.pl/id,334022599,title,K...x.html?ticaid=61061e

jak dla mnie cudo :cheer: ale w przepisie w polewie jest spirytus - jak myślicie chyba wyjdzie bez problemu będzie jeśli pominę ten składnik? :unsure: chyba poza wrażeniem smakowym niczemu więcej tu to nie służy ? :unsure:

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618047 przez Marta27
dorkiszon ja TSH mam 3,29 ja jutro będę dzwonić z wynikami do mojej pani doktor bo dziś dopiero je odebrałam

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618068 przez Nikaa
Dziewczyny tu znalazłam informację o położeniu dziecka i opisane są jakie masz "objawy" przy konkretnych pozycjach dzieci
porady-poloznej.pl/polozenie-dziecka-w-macicy/
ale wiecie pewnie trzeba potraktować z przymrużeniem oka te informacje
hmmm no właśnie tak myśle czy któraś z Was ma problem z oddychaniem :unsure: bo ja nic takiego nie odczuwam a podobno coś takiego się czuję

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618110 przez dziubasek
Dokiszon co do czapeczek to ja nie pomoge... Miss urodzila sie 4,5kg a glowke miala taka melanka ze uzywalismy czapeczek dla wczesniakow, ja mam mala glowe(czasami kupuje sobie czapke w sklepie dziececym ;) )to pewnie po mnie ma i ona... teraz uzywamy czapek od 12-18m-cy.
Kasiak ja w zeszlym roku mialam komunie i po prostu zapytalam mlodej co by chciala... a ona mi na to ze jechac na kolonie(wiec jej kupilismy kolonie i byla mega zadowolona- zaplacilam 900zl i pojechala na 2tyg do hiszpani)
Ewelina woow jakie cudenka.... :laugh:
Nikaa ja zawsze omijam alkohol w przepisach i wychodzi wszystko super(no niewiem jak samkuje z alko ale bez jest ok ;) )

A ja zrobilam dzisiaj Miss godzinny spacer na nogach(po 20min marudzila ze ja nogi bola)ale dala rade... kto wie moze do lipca ja wyszkole i nie bedzie potrzebny podwojny wozek na spacerki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618111 przez Jamajka
Hej Mamusie :)

Ja do tej pory nie używam dla Lenki kołderki.. mam taką, która była w zestawie do łóżeczka ale ani raz nią Leny nie nakryłam.. początkowo był rożek, później kocyk.. cieńszy, grubszy.. jaki trzeba było ;-) A teraz to się Gwiazda w naszym łóżku rozpycha więc nadal tylko kocyk w pogotowiu ;-) ale dzieci są różne.. dla noworodka kołderka na pewno jest zbędna, bardziej dla starszego Malucha ;-)

U mnie też ok. 10 kg na plusie :angry: trochę dużo, tym bardziej, że zapewniam Was Mamusie, waga dopiero zacznie u nas rosnąć.. dzieci będą rosły, wód płodowych i innych płynów przybędzie, nie mówiąc o prawdopodobnym puchnięciu w czasie upałów :P Ja w pierwszej ciąży do końca 8 miesiąca przytyłam 10 kg a tylko w 9 miesiącu aż 4kg! Ale spokojnie.. dzidzia wszystko z nas wyciągnie i będziemy sexi dupeczki do jesieni :D

Dorkiszon moja Mała miała główkę chyba około 33 cm po urodzeniu.. więc coś koło tego wybieraj na początek ;-)

Ja dziś lepiłam pierożki.. przesoliłam ziemniaki oczywiście, ale i tak się rzuciłam jak szczerbaty na suchary i obżarłam ponad 10 :D Po wyniki jeszcze nie byłam.. leniwa dupa ze mnie, jakoś mi nie po drodze do laboratorium dziś było.. oby jutro nie sypało ani nie padało to rundę po mieście z Lalą zrobię i wszystko sobie pozałatwiam ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618115 przez Jamajka
Sorrki, że zaśmiecę znowu trochę forum, ale robiłam dziś porządek w zdjęciach i pomyślałam, że wkleję zdjęcie pokoju mojej Pięknej ;-) Z góry przepraszam :kiss: Ja pokój księżniczki mam już za sobą, ale pomysłu na pokój dla Kawalera nie mam w ogóle :huh: ale to dopiero za dobry rok będziemy myśleć o własnym lokum dla Mikiego :D

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618116 przez Jamajka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618117 przez Jamajka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl