BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #618119 przez Jamajka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618120 przez Jamajka
I moje ulubione z Tatusiem :)



Mam nadzieję, że Qltoorka mnie nie wywali z forum za zaśmiecani postów, ale zbyt ciemna masa ze mnie, bo nie wiem jak dodać w jednym poście kilka zdjęć :huh:

Dobranoc Brzuszki - pępuszki :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618197 przez kaska1982
Nikaa napisał:

kaska a dlaczego lekarz powiedział, że szansa niewielka ? Pytam po czuję, że mój lubi sobie pokopać dół brzucha :P a główkę czuje przy żebrach z prawej strony


Bo im dłużej dziecko jest główką w górze tym ciężej mu sie obrócic. Powiedział też, że gdyby często sie odwracał sam z siebie w brzuchu to wtedy jest duża szansa na ułożenie główka w dół, natomiast jeśli ciągle czuję takie samo ułożenie i ruchy w tych samych miejscach to może byc kłopot z innym ułożeniem

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618328 przez dziubasek
Czesc mamcie :laugh:
Ja dzisiaj mam grafik napiety: zaraz lece z Miss na playgroup, potem na basen, obiadek i aaaaaa ;) i chatke trzeba ogarnac(bo wczoraj mialam leniuszka ;) ), prasowanko i jak nam czasu starczy to skoczymy na dlugi spacerek :) .... Wiec prosze mi nie bazgrac za duzo :P siiiii jaaaaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618331 przez dziubasek
Ahhhhhhh dopiero zauwazylam dzisiaj moja Studniowka ide po czerwone gatki :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618392 przez NataliaK
Witajcie :)

jamajka pokoik mała ma śliczny, jest czysto, pastelowo - po prostu ładnie :) bardzo mi się podobaja poduchy na łóżku mam taka na oku na allegro :)

kasiak co do prezentu to może jakiś aparat cyfrowy - ja za rok będę miała taki ylemat i właśnie o aparacie pomyślałam. rower też nie jest głupi pomysł tylko podpytaj rodziców co młoda by chciała...teraz dzieciaki mają takie wymagania, ze faktycznie nie wiadomo co kupić. Zegarek też byłby fajny choć wiem, ze teraz się daje inne prezenty niż kiedyś.

EwelinaB87 pięknie robótki ręczne!

czytałam o tym głaskaniu brzucha bo mnie to zaciekawiło i w sumie okazuje się, ze oczywiście można kłaskac, chodzi o to aby nie leżeć i nie masować brzucha np pół godziny czy godzine bo wtedy jest pobudzana macica i występują skurcze co prowadzi do przedwczesnego porodu. Także spokojnie nasze macicie nawet nie odczuwaja pewnie tego jak delikatnie przegłaskujemy brzuszek. Zakaz mają osoby w zagrożonej ciąży i te u których właśnie występuje tzw stawianie się macicy czyli skurcze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618402 przez karolinkanice16
Hej kochane, ja już jakiś czas temu wstałam zrobiłam sobie herbatę, A. wyszedł i ja zostałam sama. Jesteśmy już w nowym domku, kartonów po sufity powoli rozpakowuję, w nocy w ogóle nie spałam nie dość, że nowe miejsce to jeszcze nie mamy telewizora podłączonego w sypialni i za cholerę nie mogłam zasnąć ;/ nie umiem bez tv :P. Wam życzę miłego dnia a ja powoli zagarniam się do roboty :D. A synek kopie i kopie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618470 przez emi87
karolinap hehe świetne zdjęcie :D ja tez bardzo lubie ser żółty ale staram sie jeśc głw na sniadanie :)

czapeczki mam w różnych rozmiarach :) nigdy nie wiadomo jakiej wielkosci sie maleństwo urodzi i ile faktycznie bedziemy korzystac z tych czapeczek :)

Marta ja tez badam tarczyce ale mam wyniki w porządku. dostaniesz leki i bedzie ok :) mam koleżanke z hasimoto (czy jak to sie pisze) i ma zdrowego syncia :)

Nika mi sie ciezko oddycha i czasami sapie jak parowóz :D :P uciskane sa płuca co równa sie ich mniejszej objetosci....ale co tam - damy rade :)

jamajka śliczny pokoik :) i ten napis - bomba :) o tez kupiłam w ikei tego kwiatucha-lampke nocna :) i fajny dywanik - w ogóle cały pokoik ładny, taki dziewczęcy ;)

karolinkanice synuś sie cieszy z nowego miejsca to i dokazuje hehe milego rozpakowywania :)

My jeszcze zalegamy w wyrku ale niedługo ora podnieść dupencje i coś zrobic bo nam cały dzień przeleci :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618514 przez Nikaa
Kasiak ja myslę, że najlepiej dowiedzieć się od rodziców o czym córka marzy .... może w ten sposób coś się uda wymyślić... teraz ogólnie jest z tym ciężka sprawa - z tego co czytałam w zeszłym roku hitem dla komunisty były quady :ohmy: ... no ja uważam, że to już jest przegięcię - quad :(
Dziubasek spróbuje bez tego alkoholu zobaczę co z tego wyjdzie :P 3mam kciuki za szkolenie Twojej Córeczki może faktycznie nie będziesz potrzebowała podwójnego wózka :P:P
Jamajka pokój Lenki jest śliczny :):) tak jak Ty musimy wymyslić pokój dla naszego Kawalera ( też Mikołaj :D)
kaska hmmm a mój uwielbia w takiej pozycji siedzieć, że głowkę ma przy żebrach i wtedy jakby to powiedzieć by najlepiej oddać - huśta sobie nóżkami w dole brzucha -czasami zmienia pozycję na jak ja to mówię hamakową (czuję główkę z jednej strony boku a nóżki z drugiej strony)
Natalia pocieszyłaś mnie z tym głaskaniem bo nasz maluszek uwielbia dotyk swojego Taty :)
karolinkanice16 mi położna powiedziała wczoraj, że tak do 33-34 tygodnia dziecko jest bardzo aktywne i lubi dawać o sobie znać - zwłaszcza gdy czuje że mamusie to cieszy - potem już jest mniej aktywne w kopaniu bo braknie mu miejsca

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618554 przez karolinap
Tak się zastanawiam jak Wy czujecie poszczególne części ciała swoich maleństw?
Ja owszem, czuje ze się rusza ale nie wiem czy to ręką czy noga czy glowa.
moze macie bardzo cienka skore a ja jakas grubsza ze nie czuje co to ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618563 przez magdalenagal
Karola ja też nie czuję czy dostaję kopa z nogi, główki czy mój Misio wypina dupkę ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618570 przez karolinap
magdalenagal napisał:

Karola ja też nie czuję czy dostaję kopa z nogi, główki czy mój Misio wypina dupkę ;-)


Ufff, nie jestem sama :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618577 przez Nikaa
karolinap ja czuję, że pod żebrem uwypukla się taka twarda okrągła kulka ( jednocześnie nie czuję by nad tą kulką były jakieś dodatkowe ruchy) a na dole brzucha czuje jakby to powiedzieć, że uderza jakaś mniejsza część ciała i to podwójnie tak jakby huśtał nóżkami ....

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618587 przez dziubasek
Karlina ja tez nie czuje ktora czescia ciala mnie oklada ;) zapisalam sie z Miss na basen i na grupe dla ciezarowek... na dodatek zapisalam Miss na tance... Matko ale ja sie zrobilam aktywna(sama sie sobie dziwie :) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #618617 przez karolinkanice16
i ja również nie czuję jaką częścią ciała dostaję kopniaki :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl