BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #618849 przez !sylwia!
na tvn player też to jest mój M na mnie nakrzyczał po co ja takie rzeczy oglądam tylko się nastresuje i napłacze i tak nic z tego nie wyjdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #618852 przez magdalenagal
Ja ślimtam ale dlatego że nie mogę się doczekać tego pierwszego spotkania. A że będzie hardcore przy porodzie to wiem bez tvn ;-)

Oglądałam dziś w DDTVN babeczkę która robi dekoracyjne pompony. Fajne dość takie., I właśnie widzę na stronie że za 1 chce 55,00 zeta... Pffffff.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618865 przez NataliaK
hardcore będzie wiadomo :D mój tez mi marudzi jak widzi, że to oglądam ale jakoś mi to pomaga się trochę przygotować jak widzę co i jak. Jestem ciekawa tych naszych wpisów już po porodzie jak której poszło i jakie wrażenia hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618867 przez bisbas
witam mamcie :)

Jamajka pokoik przepiekny bardzo mi sie podoba :)


Karolonap ja tez nie czuje jaka czescia cialka zostalam uderzona i przy rozpychaniu tez nie rozrozniam czy to glowka czy pupcia :)


Dziubasku tej twojej aktywności strasznie ci zazdroszcze ja mam strasznego lenia choc juz jest troszke lepiej dzieki pogodzie oczywiscie i np pranie ide z przyjemnoscia wieszac na dworku :)

co do oddychania nie mam z tym problemow no chyba ze sie zmecze przejde po schodach bo toaleta u gory a tak to nie moze przez to ze moj brzuszek jest maly i na nic mi nie uciska tam w srodku przynajmniej na razie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618905 przez karolinap
Na jednym z blogów ciążowych wyczytałam, ze warto sobie ściągnąć na telefon aplikacje "Contraction Timer". Jest to aplikacja umożliwiająca dokładne mierzenie skurczów podczas porodu :)
Ja sobie już ściągnęłam na mój telefon;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #618912 przez bisbas
a tu moj brzuszek jak rosniemy a raczej stoimy w miejscu zaczynam sie juz tym martwic ehhhhh
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618940 przez kaska1982
magdalenagal napisał:

Ja ślimtam ale dlatego że nie mogę się doczekać tego pierwszego spotkania. A że będzie hardcore przy porodzie to wiem bez tvn ;-)

Oglądałam dziś w DDTVN babeczkę która robi dekoracyjne pompony. Fajne dość takie., I właśnie widzę na stronie że za 1 chce 55,00 zeta... Pffffff.


Też widziałam te pompony ale za taka cene to raczej odpada :/ muszę pokazać mamie, może spróbuje zrobić, bo z wełny robi, wiec moze takie też sie skusi :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618945 przez karolinap
Też oglądam te pompony ale jakoś do mnie nie przemówiły. Nie wiem gdzie bym miała je przyczepić, chyba jedyne miejsce to nad łóżeczkiem bo inaczej mi nie pasują jakoś.
Juz wole te tiulowe spódniczki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618991 przez agusiaa26
cześć mamusie!
kasiak rower na komunię super sprawa, dlaczego wiocha? sama jestem za tym aby nie kupować elektroniki typu tablet smartfon itp bo to tylko ogłupia dzieci:/ Komunia powinna się kojarzyć z nowym etapem w życiu a nie prezentami ;)
Jamajka śliczny pokoik
karolinap coś ty ja też nie wiem co mi sie czasami wypina w brzusiu :) , nad pępkiem to nie mam pojęcia czy pięta czy łokieć synia ;)
Bisbas śliczny duży brzunio, aż sie boje mojego wstawiać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #619043 przez kasiak
Jakby mi lekarz nie powiedzial gdzie glowa a gdzie nogi, to bym nie miala pojęcia czym dostalam, ale ze wiem dokladnie gdzie leży to mogę zgadywac :)

Z tym prezentem to naprawdę problem ale cos wymyslimy :) mąż z pustymi łapkami nie pojdzie :laugh:
Strzeliłam sobie darzemkę bo od rana boli mnie głowa :dry: jeszcze te badania i zakupy, padłam po prostu jak wrocilam do domu. Spalam 1,5 godz a nie czuje tego wcale, zjem zupę teraz i jak dalej nie przejdzie to walne sobie tabletke :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #619063 przez magdalenagal
Kasiak ja miałam tak samo po pierwszej glukozie. Padłam jak sznitka i do wieczora miałam na wszystko wywalone. A spać mi się chciało jak cholera przez calutki dzień mimo że dwie godziny spałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #619148 przez patrysia305
ja mam dziś mega lenia, próbowałam coś napisać pracy ale nie moge się skupić spać mi się chce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #619169 przez askan2
Witam brzuchatk :)

A u mnie odwrotnie, jakoś dziś rozpiera mnie energia :), zaczęłam ogarniać pokój w którym będziemy spać z juniorem, a i wkońcu dorobiłam się pralki :) zrobiłam dwa prania i jestem mega szczęśliwa że nie muszę już wozić prania do mamy lub teściowej :lol:
Potem walnełam sobie godzinny spacer z moją psiną, ah to przez tą pogodę jak dziś było pięknie :laugh:

Kochane powiedzcie mi co sądzicie o tzw. hartowaniu sutków (stara szkoła mówi że tak, nowa że nie bo skurcze można wywołać) jaka Wasza opinnia mamusie, masujecie czy nie ;) ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #619197 przez NataliaK
aksan2 ja co do sutków to tylko wczoraj wyczytałam przeglądając artykuły o tym masowaniu brzucha, że piersi i sutków też nie powinno się masować (nawet podczas zbliżeń intymnych :D)bo wywołać może to skurcze macicy. Natomiast przy porodzie się je stymuluje żeby szybciej wszystko poszło. Także ja nic nie hartuje masowaniem ale któraś kiedyś już pisała żeby maścią wcześniej już smarować to powinno pomóc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #619252 przez kaska1982
Dziewczyny ja znowu z pytaniem do Was :) Czy orientuje sie któraś czy do laryngologa trzeba miec skierowanie?

Kurczę musze iśc chyba bo juz mnie tak głowa, lewe ucho i wszystkie kości wokół ucha bolą, że nie moge wytrzymać. Do tego znowu masakryczny katar, a jeszcze z poprzedniego nie wyszłam. A tak prawde powiedziawszy to katar mam od samego początku ciązy. A ostatnio gin powiedział, że katar to nie choroba i nie mam sie przejmowac. Ale chyba zacznę działać na własna ręke i pójde do laryngologa :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl