BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #672937 przez siwa342
to tak za 4 tyg musze sie wziasc porzadnie za masowanie hihihi

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672987 przez Nikaa
Gratuluje forumowej Mamusi :) jak dobrze przeczytać tak dobrą wiadomość :)
ehhhh czyżbyśmy wszytskie miały się rozpakować przed lipcem :P bo w takim tempie to kto to wie... :D
hmmm ja też automatycznie głaszcze brzuch jak Mikołaj się wypina :)myśle, że trzeba by tak jak piszecie ostro masować brzuch a to jest delikatne głaskanie ....
Lacra ... ojej mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku ... 3mam kciuki
a mnie mimo wszystko myśli wracają od czasu do czasu do patrizii :( nie wiem czemu byłam pewna, że skoro tak daleko dotrwałyśmy to wszystkie będziemy się cieszyć z naszych bobasków :(

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #672997 przez carmelove
Agniesia serdecznie gratuluje :) wspaniałe wieści :)

Lacrijka - trzymam kciuki !
też mi ta Pati siedzi w głowie :(
ciągle sie zastanawiam jak to możliwe.

Ania - nasza dziewczynka !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673008 przez karolinap
Pati siedzi w głowie chyba każdej z Nas. To straszna wiadomość która szybko z Naszych głów nie uleci :(

Agniesiaa26 Mi też Pola wierci dziurę w brzuchu :) czytałam ze w 3 trymestrze dziecko juz ma coraz mniej miejsca i jest mniej ruchliwe ale Poli chyba brak miejsca nie przeszkadza bo wierci się niesamowicie. Czasami to aż mnie takie myśli nachodzą ze się moze obwinela pepowina ze tak szaleje wiec jak tylko przestaje to wtedy czekam z niecierpliwością aż znowu zacznie się kręcić ;)

Ja juz w łóżeczku, warsztaty zaliczone, Maxi Cosi nie wygrałam :P
Jutro mam w planach zrobić w końcu pranie polciowych ciuszków - zobaczymy czy znajda się chęci by zrealizować ten plan ;)

Ktoras z Was chyba bedzie rodzic w Bydgoszczy z tego co pamiętam, to jeśli by się trafiło rodzic od 1 do 5 lipca to można oddać za darmo do banku komorek macierzystych krew pępowinowa - taka ciekawostka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673015 przez kasiak
Szlag by to...cały dzień chodzę jak zombiak tak mi się chce spać, a przychodzi pora na spanie i nic! Nawet ziewać mi się nie udaje :dry: a jutro od rana znowu będę padnięta :angry:
I jeszcze ta zgaga :angry: miłych snów drogie mamuśki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673023 przez kasiak
Dupa blada spało nie będzie. Skończyłam czytać książkę, opierdzieliłam dwie kanapki i popijam gorącą czekoladą... Ptaki za oknem naparzają jakby też spania nie miały...mąż chrapie, Bąbel też śpi....tylko ja jestem dziwna. A jutro, w sumie to dzisiaj się obudzę z bólem głowy :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673069 przez Kasik88
Witam się z rana!

Coś ostatnio brak mi czasu na wszystko, doba jak dla mnie powinna mieć więcej godzin tak o połowę ;) Ale Was podczytuję i przeżywam wszystkie dobre jak i złe chwile.

Miałam się nie przemęczać, ale przy moim łobuzującym dwulatku to niemożliwe.

kasiak widzę, że nie jestem sama jeżeli chodzi o bezsenność ... ostatnio też mi doskwiera:/ a mój synek nie ma litości i wstaje przed 6 rano. Więc jestem zombie totalne, do tego wszystkiego ta paskudna pogoda ... mogłoby być już cieplutko, a tu ni widu ni słychu.

Lacra trzymam kciuki za Ciebie i dziewczynki, żeby jeszcze troszkę wytrzymały w brzuszku!

aaa siwa chciałam zapytać gdzie zamierzasz rodzić czy w Strzelcach Op. czy w Opolu? Bo z tego co kojarzę to mieszkasz w pobliżu Strzelec.

Życzę Wam miłego dnia brzuchatki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673115 przez uniuni
Dzień doberek :)

Agniesia! :woohoo: Gratulacje ogromne :) Jesteś pierwszą lipcową mamą bez komplikacji! :) Wspaniałe wieści - tego nam było trzeba :)

Dorkiszon ja też myślę, że to tylko pierdzenie z tym masowaniem brzucha. Masuję tyle samo od początku i nie zauważyłam jakiegoś wzmożonego kurczenia się macicy :laugh:

Kasiak kurde biedna Ty! Ja ostatnio padam jak kawka, ale zdarzają mi się jeszcze bezsenne noce. Biorę wtedy ciepły prysznic, robię sobie kilka ćwiczeń. I jakoś się udaje zasnąć..aaa i jeszcze medytację mam na mp3 taką krótką - 15min. Zazwyczaj zasypiam zanim dojdzie do końca :D

Chyba mi się brzuch obniżył.. czy mi się wydaje? Co myślicie? Sorki za goliznę :silly:


Uploaded with ImageShack.us

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673121 przez karolinap
Uniuni Masz racje, troszkę się obniżył :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #673126 przez Nikaa
Dziewczyny czytam sobie o tym rodzicielskim ze strony przesłanej przez Madzie ( dzięęęęęęęęęęęęeki)i nie kumam o co chodzi z tym 37 tygodniem ? Czemu wtedy nie ma wydłużonego podstawowego urlopu macierzyńskiego? Pytam bo myślałam, że tydzień w którym urodzimy nie ma znaczenia...
Wczoraj pojawił się news, że w Poznaniu znaleziono na śmietniku warana - ja nie rozumiem czy ludzie decydując się na takie zwierzątka a potem wyrzucając mają chyba siano w głowie zamiast mózgu - co nie wiedzieli na jakie zwierzątko się decydują i, że nie jest to kotek czy piesek, który przyjdzie się przytulić ? grrr dorwałabym i nakopała do tyłka ...
Słuchajcie Mikołaj ma zabawę z swym Tatusiem polegającą na chowaniu się - wypina nóźki i czeka aż mój mąż położy w tym miejscu rękę wtedy powolutku chowa i wypina je kawałek dalej i czeka aż znowu poczuje ręke - i tak w kółko :D obydwoje są najwyraźniej bardzo zadowoleni z tej zabawy i jak tylko zabawa się kończy to młody zaczyna intensywniej wypinać nózie domagając się uwagi i że chce jeszcze :D też tak macie?

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673142 przez emi87
witam z rana :)
moja ostatnimi czasy namiętnie eksponuje nam swoje pięty i pupencje hehe :D i jak ja smyram po stópce to zabiera i ucieka :D
tez czasami czuje jakby mała miała ciarki :D takie własnie szybkie tezepotanie :)

kasiak tez jestem jakaś taka nieprzytomna...nie wiem czy to pogoda, czy ta końcówka?

karolinap pokaż wózeczek :D

Qltoorka nas zawsze jakos te wieści omijają echhh i cos czuje ze nasza Lacrusia jak wyjdzie to nie na długo :) duze ma te kobitki w sobie i pewnie juz chca wyjść :)ale trzymam kciuki żeby jeszcze troche posiedziały u mamusi w brzuniu :)

uniuni chyba sie faktycznie troszke opuscił :) aaa tam golizna - jakbyś bez bielizny była to rozumiem :P ;)

madziu dzięki za linka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673159 przez dziubasek
Uniuni ja tam nie moge skupic sie na twoim brzuszku ;) jeju jaka ty masz fajna dupcie :)
Ja tez ostatnio cieniutko spie :angry: wczoraj poszlam spac o 1 a obudzilam sie o 7 :angry:
Miss troszke jeszcze kasla ale i tak postanowilam jej dzisiaj basen w ogrodzie rolozyc :laugh: (tzn tatus to zrobi)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673177 przez magdalenagal
Dzień dobry :-)

Ja śpię jak zabita. Nie licząc momentów kiedy mam skurcze łydek ;-) a że wczoraj zapomniałam o masażu łydek i ciepłym prysznicu dla lędźwi to w nocy musiałam dziada rozchodzić. Od razu przypomniała mi się praca- jak Cię najdzie ochota na robotę, wstań pochodź trochę. A nóż sama przejdzie ;-)


Nikaa u nas kadrowa mówiła że macierzyński liczy się od dnia porodu i nie ma znaczenia czy urodzisz w 30 czy w 40 tygodniu. Jeśli dobrze rozumiem chodzi Ci o to czy np. nie powinien być dołożony np. 1 tydzień żeby uznać że Dziecko zostało urodzone o czasie. Tak?

uniuni może trochę się obniżył. Ale wydaje mi się że niewiele, bo chyba troszkę bliżej jest zdjęcie cyknięte. I jaka golizna. Powinnaś w klinikach chirurgicznych za modelkę pośladków robić ;-) Ostatnio jedna laska płakała że ma płaską dupę. Przy Tobie mogłaby wpaść w depresję :D

dorkiszon ja też nie widzę powodu do panikowania z tym masowaniem. Ja Małego też głaszczę. Co rusz to inna opinia- albo buduj więź przez dotykanie albo nie dotykaj wcale. Bądź mądry i pisz wiersze.

Śmigamy zjeść śniadanko i bierzemy się za porządki.
Miłego dzionka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673184 przez karolina_p123
Hej

Pogoda jest dobijająca...

Agniesia Gratulacje. Aż się zdziwiłam, że cała akcja trwała tylko 2,5h w necie wszędzie widziałam opisy opisy o porodach od 8 do nawet 12h. Jeszcze raz gratuluję i czekamy na relację :)

uniuni myślę, że 1 fotka jest zrobiona trochę dalej a 2 troszkę bliżej i daje to taką perspektywę jakby faktycznie minimalnie się obniżył. Ale może się mylę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #673188 przez bea2a
Nikaa z tym 37 tyg. chodzi o to, że od urodzenia dziecka liczy się już normalny macierzyński i w związku z tym, że nie urodziłaś w 40 tyg. to nie przysługuje Ci 3 tygodnie więcej macierzyńskiego (od 37 do 40 tyg.). Rozumiesz teraz? Bo niektórzy mogą pomyśleć, że jak urodzą w 30 tc to przysługuje im 10 tyg. więcej urlopu ale tak nie jest. Dzień urodzenia dziecka to pierwszy dzień urlopu macierzyńskiego, bez względu na to kiedy się urodzi.

Też dzisiaj kiepsko spałam. O 3:00 się obudziłam bo mała miała czkawkę i zebrało jej się na zabawę bo strasznie się wierciła. Nie mogłam zasnąć przez to i jak w końcu się udało, to obudziłam się dopiero o 9:00.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl