BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #673518 przez moonia154
agniesia Bąbel przecudny (oczywiście tfu tfu- żeby nie zauroczyć), ale i tak uważam, że niezły z niego słodziak :cheer: Moje serducho już zdobył :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673521 przez karolcia84
ah ale słodziak :))) ja już nie mogę się doczekać mojej Gabrysi :)))) ale jeszcze troszkę , gratuluje Agniesia :))) mój pierwszy poród też trwał 2 godzinki :))) pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673525 przez karolcia84
www.facebook.com/karolina.kaminska.568



jeśli chcecie to mój profil na facebook nie mogę dodac tutaj zdjęc wiec podaje profil , pozdrawiam dzisiaj jestem na pełnych obrotach , 3 pranie zrobione odkurzone posprzątane łazienka umyta a teraz boli brzuch jak zawsze po wysiłku :))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673527 przez carmelove
Agniesia - achhhh, buziaki w te Jego słodkie policzki :cheer:

Madziula - dziekujemy za wieści :) Informatorko Ty :kiss:

Ania - nasza dziewczynka !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673528 przez NataliaK
Agniesia Ale słodziak, jaaa nie wierze, że mam takiego w brzuszku :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673531 przez emi87
agniesia jaki dziubolinek przesłodki :cheer: :cheer: :cheer: cudny!!! wycałowac od cioci bo normalnie jak ptys słodki - do schrupania odrazu :D
kurcze jeszcze troche i wszystkie bedziemy miały takie cuda :cheer:

dobrze,że jamajka już wychodzi z tego spzitala - tez sie zastanwiaąłm co u niej :) kochana zdrówka i dużo spokoju co by ciśneinie nie skakało :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673558 przez kaska1982
Agniesia słodki ten Twój skarbek :) mam nadzieję, ze mamusia czuje sie równie dobrze :) buziolki :kiss:

Ja bym chciała jeszcze dwa tygodnie odczekać a potem również tulić swoje szczęście :)

Niezdara ze mnie jakich mało :) codziennie od kilku dni sie oparzę :( a dzis to już wogole niezdarnie bo oparzylam wewnętrzną część dłoni :( Chyba czas najwyzszy odpuscic sobie kuchnie i gotowanie...

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673594 przez Kasik88
agniesia słodki maluszek, taki do schrupania ahh :)

madzialenka dzięki za info od Jamajki + trzymaj się tam kochana i nie stresuj! żeby ciśnienie nie skakało.

Kasia uważaj na siebie w tej kuchni! Mnie ostatnio też co raz częściej zdarza się oparzać albo "dźgać" nożem :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673597 przez Joanna89
Agniesia jaki śliczny ten Twój bobasek :)
Ja byłam w Rossmanie po mini kosmetyku, kupiłam tylko pastę do zębów mini, płyn biały jeleń do higieny intymnej mini, takie małe chusteczki nawilżające, mały kremik nivea, i kilka pojemniczków na szampon i żel pod prysznic...
Spakowałam torbę do szpitala , jeszcze tylko pampersy jak przyjdą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673602 przez agusiaa26
Agniesia Synio boski:):) sliczny i jakie ma pysie:) jeszcze,raz gratulacje!!:*
Jak znajdziesz chwilę napisz nam jak było;)

NataliaK też od razu miałam te mysl że mam podobnego w brzusiu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673603 przez Kasik88
Joanna widzę, że zakupy udane ;) U mnie podobny zestawik też już spakowany.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673616 przez karolina_p123
Właśnie dziewczyny ile pampersów bierzcie do szpitala? Wiem Joasia, że ty też będziesz korzystać z tych premium care a paczka jedynki ma 78 szt i nie wiem czy brać całą, pół czy jak :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673617 przez karolcia84
a ja torbe już od dawna mam spakowana ale właśnie brakuje mi tylko kosmetyków :))) więc tez się musze po nie wybrać ale zawsze mi jakos nie podrodze, no i mam problem bo nie wiem co spakować małej na wyjście cholera wie jaka będzie pogoda, nie długo odbieram wózek ze sklepu i łóżeczko i będę składać już się nie mogę doczekać miejsce w sypialni już zrobione , pranie prawie skończone pogoda u nas coraz ładniejsza moja mała Zuzanka wraca do zdrowia po szkarlatynie i do końca tygodnia antybiotyk i od poniedziałku do przedszkola bo już nie długo wakacje :)) boli mnie krzyz i brzuch jak na okres ale chciałabym poczekać jeszcze z 3 tygodnie i wtedy mogę rodzic :))) a wizyte dopiero mam 14 czerwca , mój lekarz zawsze mnie bada na wizycie i mierzy długość szyjki i sprawdza Gabrysie na usg wiec jestem z niego zadowolona :)))


a powiedzcie mi dziewczyny czy któras z was jest na swojej działalności ?? chodzi mi o to ze gdzie się później zgłasza ze chce isc na roczny do zusu czy jak ??

JOanna89 masz tyle zdjęć na facebook ze nie nadazam klikac lubie to ! :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673620 przez uniuni
:woohoo: :woohoo: Pierwsze zdjęcie bobasa na forum!! :woohoo: Cuuudny :cheer: Nie mogę się doczekać całej galerii naszych różowych słodkich pociech :laugh:

Dziękuję za komplementy mamuśki :) W piórka obrosnę :silly:

Dostałam wyniki drugiej glukozy, niestety gorsze niż poprzednie. No, ale tego się spodziewałam po tym co mi glukometr pokazywał :dry: Wcześniej było 8.3 teraz 9.9 po 2h. Cholera i nie wiem co dalej.. Niby powinnam już dostać skierowanie do polikliniki z takim wynikiem, ale wygląda na to, że tylko mnie wyniki przeraziły :/
Wydaje mi się, że robię wszystko co mogę by cukier utrzymać w ryzach. Waga stoi w miejscu i obawiam się, że jeśli jeszcze wykluczę coś ze wsojej diety, lub zmniejszę porcje to waga pójdzie w dół. Dopytam się co mam robić 17.06 :)

Rano marudziłam, że syn mało się rusza :laugh: J. mówił, że całą noc szalał, a ja spałam jak zabita i nawet chrapałam :ohmy: Ale takie słodkie małe chrapanko - tak J. to określił :cheer: a mały miał dyskotekę :D odpoczywa teraz :lol:

Kaska masz rację :) odpuść sobie kuchnię, niech ukochany się przyzwyczaja do robienia obiadków :)

Joanna, Kasik ja mam kupione te małe buteleczki, bo często wyjeżdżamy na weekendy, ale aż wstyd się przyznać.. torba nie spakowana :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #673623 przez Kasik88
karolina_p123 ja wzięłam 1/4 i trochę :) paczki z tych premium care, a najwyżej więcej mąż doniesie.

uniuni ja już spakowałam po tym co tu zaczęło się dziać, a kto wie, może moja Mała też będzie chciała wcześniej wyjść, ale jak na razie to musimy dotrwać do wizyty 25 czerwca. No i chciałam dołączyć się do dziewczyn, że Twa pupka jest mega zgrabna!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl