BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #673639 przez patrysia305
Hej dziewczyny. Gratuluje Mikołajka. I strasznie wspólczuje Pati, wiem ze zadne słowa nie dodadzą otuchy ale wspieram Cię myslami, nie mialam odwagi przeczytac wiadomosci od niej, widzialam wasze posty, jak przeczytalam to sie strasznie wzruszylam, tymbardziej ze od piatku jestem w szpitalu, cisnienie mi skakało,teraz podejzewaja pih i badają mocz i białko. Boję się ze jak będzie go duzo bedzie trzeba zakonczyc ciaze, a ja tak bardzo chcialabym dotrwac do 37tygodnia.
Napiszcie mi od ktorego tygodnia robi sie ten test na gbs? Pozdrawiamy Was!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673645 przez siwa342
Kasik88 w strzelcach mam tylko 6km do szpitala,byłam tam oglądać porodówkę i znam jedną położną więc może uda mi się na nią trafić i chodzę do ginekologa który tam pracuje więc zawsze jakaś szansa że trafie na kogoś znajomego,u nas sobie chwalą strzelce więc nie jest tak źle



dorkiszon kobieto ja mam 109cm w pasie a wage juz 80kg!!!!

carmelove ja tez pożeram kaktusy :)

agniesia słodziak,ja tez tak chce!!!

jejku wy macie jakies skurcza a ja nic-ale chyba to nawet lepiej :)

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673658 przez uniuni
Patrysia dobrze, że jesteś pod profesjonalną opieką. Trzymam kciuki żeby wyniki były zadowalające, a bobo pozostał w brzuszku kolejne min. 3tyg :) Informuj nas na bieżąco dobrze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673680 przez Kasik88
siwa tez wiele dobrego słyszałam o Strzelcach, i tez się zastanawiałam czy tam nie rodzić, ale jednak kawałek z Opola mam i może w Opolu aż tak źle nie będzie. Moje 2 znajome rodziły w Strzelcach i sobie chwalą. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673683 przez karolcia84
ja do szpitala spakowałam jedną mała paczke 28 sztuk tych pieluszek DADA z biedronki a jedna pampersów mam jak cos w domu w zapasie wiec mam nadzieje ze będzie ok , jak cos mezus dowiezie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673686 przez dziubasek
Hej hej od dzisiaj wolajcie mnie "Goraca czekolada" :laugh: , dopiero wrocilam do domku z opalanka :laugh: ... Cudnie sie czuje, tego mi byo trzeba :)
Agniesia sliczny maly mezczyzna :laugh: jak ty sie czujesz kochana? (ahhhh i ja nadal czekam na relacje z porodu :) )
Jamajka i Patrysia trzymajcie sie kochane :)
Dorkiszon zjedz jeszcze pare czekoladek i dobijesz do mnie wagowo ;) pliska ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673689 przez dorkiszon
Kurcze uf nadrobiłam. Byłam tylko na wizycie , a tu dup 3 strony postów.
Aga jaki kochany smerfik wreszcie widzimy sprawcę tych kopniaków co zawsze miałaś :D
Zawiozłam L4 i wyhaczyłam truskawki za 7,50 niby gruntowe z Warszawy kupiłam cały koszyk pyszności.
No , a po wizycie wszystko dobrze szyjke mam długą na 3 cm. Kubuś jest duzy 2,5 kg waży może sie już urodzić nawet jakby chciał i jest bezpieczny. Pozatym mam mały zastój w nerce, ale nic mnie nie boli ta nerka więc też nie mam jakis na to zaleceń.
Lekarz dał mi patyczek i pipetke taka do zrobienia GBS mam sobie sama to zrobic za 3 tygodnie potrzeć o grube wargi sromowe tak powiedział, ale nie wiem czy ja to dobrze zrobie.
No i ogólnie doznałam mega ulgi po wizycie, że nic mi sie nie otwiera.
Mówił jeszcze , że jak na takie duże dziecko mam fajny mały brzuch. No i nie badał mnie wziernikiem tylko robił mi usg dowcipne i usg brzucha oraz usg nerek sprawdzał czy nie mam obrzęków i ogólnie pytał jak się czuje.
Wiedziałam, że cos sie stało z jamajka , bo ona zawsze była na forum , a tu nagle cisza.
Ciekawe co prócz bólu powoduje zastój w nerce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673690 przez kasiak
Spacer zaliczony nawet się bardzo nie zmachałam :) przy okazji zmaltretowałam kwiatki w skrzynce i te w domu w doniczkach. Zamieniłam je miejscami, miałam bratki w domu i pelargonie w skrzyni, ale bratki wybujały za wysokie i oklapły to przesadziłam. Nawet niegłupio to wygląda.

Ide posprzatac w lazience, bo prysznic juz tydzień straszy a nie mialam chęci ani się nie czulam na tyle dobrze żeby go umyć. A teraz juz muszę bo mnie drażni. Obiad...hmmm nie wiem, pewnie ugotuje sobie jarzynowa, szybko, smacznie i zdrowo.

A w Strzelcach mam kuzynkę. Nie utrzymujemy za bardzo kontaktu, ale o ile pamiętam pracuje w służbie zdrowia, tylko nie wiem pielęgniarka czy położna :huh: jakoś tak wyszlo, że nie pamiętam, a wieki juz jej nie widzialam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673693 przez dorkiszon
dziubasek spokojna twoja rozczochrana :D dobije napewno ja mam straszne łaknienie.
Zjadłam przed chwilą 3 brzoskwinie, obiad i zaraz cały talerz truskawek ze śmietaną i mam ochote wogóle na czekolade znowu :P Ogólnie zawsze takie łaknienie miałam przed okresem, a teraz mam tak jakbym była cały czas przed okresem. Gdyby nie waga to bym wogóle sie nie hamowała. Zjadałabym tone słodyczy i dużo lodów :D
Do szpitala tez mam spakowane mała paczkę DADA 28 szt.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673695 przez Kasik88
Darkiszon ja zaraz tez będę miała truskawy :D:D mężuś kupi wracając z pracy. I dobrze, że na wizycie wszystko ok z Tobą i Kubusiem. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #673709 przez Joanna89
Karolinap- no własnie nie wiem ile ich zabrać.. wezmę 1 paczkę najwyżej zostanie, a jak nie to mąż doniesie. No i chusteczki też muszę wziąć nawilżające i też nie wiem...na razie spakowałam 56sztuk pampers sensitive.


Karolcia- no fotografia to moja pasja:)


Uniuni mój mężul też podgląda mnie w nocy :P mój brzuch cały skaczę a ja śpię w najlepsze hihi
zawsze miałam twardy sen ciekawe jak będzie jak się malutka urodzi... niby byle szmer mnie budzi, ale różnie bywa..dobrze,że łóżeczko będzie koło łóżka.

Siwa ja też nie mam skurczy ani twardnienia brzuszka, znajoma mi powiedziała, że pewnie przenoszę ciąże , ale czy to ma jakiś związek?!


Byłam na spacerze- przestało padać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673710 przez dorkiszon
Strasznie chce mi się jeszcze brzoskwini z puszki i takich normalnych też tylko te juz mam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673714 przez karolcia84
mi się tez chce właśnie dużo rzeczy ale sama już nie wiem co wybrać a najgorsze jest to ,że strasznie męczy mnie zgaga i boli klatka piersiowa ahh , a ja sama w domu maż z córka na spacerze a ja miałam odpoczywać ale jakoś nie mogę..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673715 przez Joanna89
karolcia ja też ciągle jem :P wchłaniam takie ilości jedzenia,że co 2 dzień jezdzimy na zakupy. Mąż stwierdził,że taniej mnie ubierać niż żywić :D hahaha
zjadłam już 3 bułki z nutella, trufle, pół kg pomidorów, kluski na obiad z boczkiem, serek biały ,wafla Grześka i wypiłam kefir...a gdzie tam do wieczora :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673729 przez carmelove
Hyhy, ja też ciągle zre :>
Dziubasek, zazdraszczam pogody ... No i tej czekoladki :P

Dorka, cieszę sie ze z Kuba wsio ok :)

Asia narobilas mi smaka na kefir :angry: :P

Karolcia84 jesteś już w grupie lipcowek na fb :)?

Ania - nasza dziewczynka !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl