BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #699586 przez mycha7
Dobrze wylukałaś;) Też szukam sobie jakiegoś autka bo mój mi nie zostawia a z dwójką dzieci tłuc się autobusami to mi się nie uśmiecha.
Ps. Trzymam kciuki by przez weekend coś się u Ciebie zaczęło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699587 przez Kamilka22
aa widzisz:) no to patrz jak nas w to samo miejsce przyciągnęło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #699590 przez mycha7
To może na porodówkę by nas tak razem zaciągnęło. Bo też już bym chciała urodzić, tym bardziej że Mały ważył 25 czerwca 3340. A jak dzisiaj byłam u mojego lekarza to kazał sie szykować na klocka:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699591 przez osobka85
hej mamuśki:) ja dzis pojechałam na ktg i maly niefajnego psikusa nam zrobil.. w pewnym momencie tętno bardzo spadło i... zatrzymali mnie w szpitalu. juz 2h jestem podpieta pod ktg i teraz jest ok, ale podobno do porodu juz nie wyjdę.. zaraz podlaczaja mi test oxytocyny. takze moze dzis sie zacznie! jak nie to poloza mnie na patologie, ale mam nadzieje, ze urodze :) bede dawac na bieżąco znac co u nas:)

synek- Jaś <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699592 przez osobka85
oho widze, ze moj suwaczek juz mowi ze jestem szczęśliwą mamą:) oby dzis juz tak bylo:)

synek- Jaś <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699596 przez Kamilka22
Mycha tylko że ja do Barlinka jade rodzić.

osobka no to kochana kciuki trzymam zeby szybko poszlo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699601 przez askan2
Qltoorka nasza kochana, serdeczne gratulacje :kiss: :kiss: :kiss:

olcia1989a dorota_k123 witamy :)

patrysia305 śliczny Tymuś :kiss:

Kamilka22 dobrze że już macie plan działania a może jednak jutro coś ruszy, trzymam kciuki ;)

osobka85 trzymam kciuki :kiss:

A ja dziś aktywnie pomagałam mojemu M. sadzic drzewka a i udało mi się zrobić tort na 30-dziechę mojej przyjaciółki, jak na takiego wieloryba w kuchni chyba nie wyszedł najgorzej ;)
Mykam pod prysznic potem poleżeć bo nogi spuchły jak balony i na 19 na urodziny Buziiii :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699625 przez siwa342
Qltoorka Gratulacje :)

judytejsza u nas w domu po reomncie trzeba troche ogarnac,a tesciowie na dole pomału kończą wiec zapraszam bo roboty sporo :)

askan2 mniam od samego patrzenia ślinka leci

a my dzisiaj z mężem na jakieś szybkie zakupy i do domu,kupiłam truskawek i zrobiłam konfitury-pierwszy raz w życiu więc jestem ciekawa co z tego wyjdzie,chyba się nie da zepsuć konfitur :unsure: ,tyle dobrze że mąż mi wszystkie truskawki pomył i obrał :)

zrobiłam obiadek i leże,burdzik w kuchni ale nie mam siły,kregosłup odpada a nogi jak balony i ja tu chce predzej rodzic ale jak tylko troche pochodze to juz wysiadam i puchne :dry: boje sie co to bedzie jak naprawde sie wezme za jakiś maraton albo skakanie po gałęzi

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699635 przez kasiak
O i tak...wszystkie plany wzięły w łeb. Auto wróciło z naprawy i oprócz tego co mechanik wymienił okazało się, że zepsute mamy turbo, cokolwiek to znaczy...auto kopci na czarno i ciężko się nim jeździ...
Gdybyśmy pojechali na urodziny to musiałabym z małym sama wracać, a to ponad 40km w jedną stronę. W sumie mężu nawet jakby z nami z imprezy wracał to pożytku żadnego bo z pijanym się nie dogadasz. A naciągać się z nim, z dzieckiem i fotelikiem to jeszcze nie na moje siły.
Mały ma dzisiaj kiepski dzień, gorąco jest, ma lekką biegunkę i strasznie marudzi. Boję się z nim sama jechać gdziekolwiek bo jak się rozwyje po drodze to będzie koniec, na autostradzie się za bardzo nie zatrzymam :dry: w ten oto prosty sposób zostajemy z Bąblem w domu a stary się spaćka i wróci do domu jutro :dry:
Może wyjdziemy na chwilę na spacer, w domu pomimo otwartych okien jest duszno i mnie samą boli głowa. Ehhh, taki dupny weekend :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699637 przez judytejsza
Osobka85. Czekamy na kolejnego maluszka, dobrze ze jestes pod stala obserwacja, my czekamy na dalsze informacje;) 3 maj sie cieplutko:)

Askan2. Piekny torcik. I zapewne pyszny az zglodnialam....milej imprezki;)

Siwa342. Konfiturki napewno beda pyszne;)

Kasiak. Kochana moze lepiej zostac faktycznie w domku, bo tak jak mowisz maly sie rozplacze i bedziesz tylko zdenerwowana niepotrzebnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699648 przez kasiak
No i zostalismy sami...strasznie szkoda, że nie możemy jechać ale nie dzisiaj to kiedy indziej, trudno się mówi. Nie będę Małego męczyć dla wlasnej zachcianki. Zwlaszcza, że wreszcie śpi w miarę spokojnie. Zjem coś, poczytam książkę, albo film obejrzę :)
Jedyny pozytyw tej sytuacji to to, że Sebek prześpi ze mną całą noc :) bo tak to maz mi powtarza: włóż go do łózeczka żeby się nie przyzwyczaił do spania z nami. A ja go potrzebuję koło siebie tak samo jak on mnie. Szybciej zasypia i śpi dłużej, no i nie trzeba wstawać a cyca można dać od razu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699650 przez Kamilka22
Dziewczyny które miałyście cesarkę to powiedzcie mi ile leżałyście dni w szpitalu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #699660 przez Lacrijka
Kamilka22 napisał:

Dziewczyny które miałyście cesarkę to powiedzcie mi ile leżałyście dni w szpitalu?


Ja urodziłam w czwartek rano o 10 a w niedziele juz dostałysmy wypis bo ladnie przybierały na wadze :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699663 przez kasiak
Łaaa jakie słodyczki :laugh: śliczne i takie kudlate :laugh: mój Bąbel prawie łysy w porównaniu z nimi ;) dobrze, będą robiły furorę fryzurami :) i jakie duże już :) jak te dzieciaczki szybko rosną :cheer:

Wchodzę co jakiś czas na forum a tu tylko wiatr hula! Matki lipcówki gdzie wy? Na porodowce?? ;) :P Ehh ten weekend, nuuuda!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699666 przez Joanna89
sliczne dziewczynki !:) my bylismy w.centrum handlowym :) maz.opkupiony i zadowolny :) zaraz jedziemy na koncert.Urszuli i golec orkiestra,takze.dzien aktywny :)

buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl