BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #700542 przez moonia154
Judytejsza ja również nie tęsknię za tym bólem i w ogóle za okresem, a tu każą sobie przypominać :dry: Ja mam do tego jeszcze problem z pęcherzem po założeniu cewnika i dodatkowo nie wiem czy boli pęcherz, czy to może TEN ból, bo odczuwam to jakoś podobnie :huh: No, ale zobaczymy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700549 przez mycha7
Witwm Mamuśki
Monia i Judytejsza ja również nie tęsknię za bólem bo z pierwszym synem miałam 4 dni krzyżowe zanim urodziłam, a teraz jak mam skurcze tylko brzuszne to nie wiem czy to Mały sie wypina czy to właśnie takie są bóle. Jak w szpitalu podłączyli mnie pod oxy tydzień temu i miałam skurcze do 70 to prawie ich nie czułam. Śmiały się pielęgniarki ze mnie, że mi zafundowały masaż. Dlatego teraz boje się, że nie będę wiedziała czy to już :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700553 przez dziubasek
A ja od rana leżę w basenie dzieciecym :P do końca tyg maja być u nas w uk upały wiec postanowiłam jeszcze nie rodzic :P a co poopalam się chociaz :laugh:
Oczywiście tesciowa przylazla i musiałam zrobić więcej obiadu ale mezus mi pomógł wiec niea tragedii, Miss mi zasnela na ogrodzie :) czekam aż się obudzi i jedziemy pospacerować nad jeziorko :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700559 przez judytejsza
co sadzicie o olejkach eterycznych??? kupiłam dzisiaj olejek z rosliny z citronelli ponoc pomaga na komary, czy rozcienczony z oliwka mozna stosowac w cazy na ciało?? moze ktoras z was wie, boje sie ciapac czyms jesli nie jestem pewna??bede wdzieczna za podpowiedz....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700570 przez Nikaa
Dziewczynki Mikołaj dziękuje za miłe słowa :) nasz czarnulek zrobił furorę ze swoimi włoskami na oddziale noworodkowym :)
my naszego Mikołajka też ubieramy w pieluchę i bodziaki z krótkim rękawem by go nie przegrzać :)
co do snu... nasz Mikołaj jest kochany w dzień jest bardziej aktywny a w nocy daje pospać :laugh:

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700580 przez moonia154
Mycha ja również jak miałam tydzień temu ktg, to zdarzyły mi się dwa takie skurcze na 70 ale ich nie czułam. Podobnie jak Ty, boję się, czy rozpoznam, że to już, ale wszyscy mnie zapewniają, że TEGO się nie da przeoczyć :huh: Muszę więc wierzyć na słowo :dry: Najbliższy zapis ktg jutro i już się boję co mi wykaże :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700614 przez uniuni
Gratuluję świerzo upieczonym mamusiom ich pociech :) Niech rosną w zdrowiu, szczęściu i dobrobycie!

Ja na KTG dopiero w piątek choć mam cichą nadzieję, że nie dotrwam w dwupaku ;)

Karolinap pokoik prześliczny! Komodę mam dokładnie taką samą :) (dobry gust ;) ) I łóżeczko wygląda jak te, które my kupiliśmy. To też ikea?

Karolinkanice niesamowite, pozytywne i jak zawsze kolorowe zdjęcia :) Fajnie, że masz kogoś kto Ci te zdjęcia robi :) Zazdroszczę :)

Kamilka już niedługo!! Zaciskam kciuki za szybkie rozwiązanie! :)

Emi bidulo, podzielam Twój ból. Nie dość, że susy mnie jak na kacu, to łażę do łazienki co najmniej raz na godzinę! Wykańcza mnie to i w takich momentach cieszę się, że nie muszę iść do pracy, bo padłabym jak kawka :silly:

Znajomi, którzy mają synka i spodziewają się kolejnego opowiadali jak wysłali zdjęcie swojego pierworodnego do brata szczęśliwego taty. Jakież było ich zdziwienie, gdy po 2 czy tam 3 dobach w szpitalu odkryli, że zdjęcie ich synka zostało już opublikowane na facebooku i że właściwie nie ma z kim się osobiście podzielić dobrą nowiną!
Ja bym chyba wyszła z siebie i stanęła obok! Kurde co za zwyczaje teraz panują, żeby cudzym dzieckiem się chwalić, bez pytania zdjęcia w internecie umieszczać.. cholera bym chyba ubiła albo nie wiem co :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700618 przez Joanna89
A ja nie dawno ściągłam do domu. Nachodziłam się po sklepach :P
Kupiłam zestaw dla małej leginsy, bluzeczka i opaska:



Uploaded with ImageShack.us



Nawet zjadłam kebaba i lody na mieście. Teraz czekam na rodziców, mają wpaść na kawę.
Wieczorkiem umówiłam się na spacer z kumpelą. Także dzień leci miło:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700621 przez karolinap
Uniuni - No to mamy dobry gust :) a na tej komodzie będziesz przebierać Nilsa? Bo ja kupiłam przewijak (ale nie z Ikei,tylko normalnego sklepu) i ta komoda jest trochę waska zeby tam mieć przewijak wzdłuż, czy bedziesz tak probowac?
Tak, łóżeczko też z Ikei ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700624 przez !sylwia!
Nocna zmiana to porażka była, czułam sie jak najgorsza kara dla tych "pań" no ale o 8:40 byl obchod dziennej zmiany i dr od rasu podszedl do mojego lozka i mowi że zaraz mam cięcie i nie ma co mnie męczyć i wyczekiwac mocniejszych skorczy bo i tak jestem do cięcia. A te france z nocy dostały opierdziel od niego że wogole nie przygotowały mnie bez wenflonu, kroplowki, bez cewnika nic tylko sie ulezalam pod ktg w jednej pozycji i 2 razy mnie zbadały. No więc pedem pod prysznic i z kroplowka bieg na salę, anestezjolog cwaniak stwierdził że ominie przepukliny w kręgosłupie (i mu sie udało) i dostałam zzo na początku miałam mini atak paniki jak mi ręce zaczęły dretwiec ale mnie szybko dr do pionu ustawił i zrobiło sie ok. Samo wyjmowanie Ola to był expres bo tylko 10 min OLEK URODZIŁ SIĘ O 9:15 WAŻY 3600 IMA 53 CM od razu zaczął płakać więc się śmiali że wszyscy juz w szpitalu wiedzą ze jest (wzięłam przyklad z Madzi i zapytalam o usunięcie zbędnej skóry no ale dr stwiedzil ze talie mam osy i nie trzeba) później 30 min szycia i blizna jak malowanie bo na świeże oko dr. Od 10 jestem na pooperacyjnej a Olo dojechał do mnie koło 14 wiec moglam odpocząć. W nagrode dla mamy w ogóle nie płacze cyca też olewa tylko sie nim bawi caly tata. No wiec ogólnie super zdjecie wstawiam na fb bo tu dalej nie ogarniam. Pozdrawiamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700626 przez Joanna89
Sylwia gratuluję pięknego synia i ,że wszystko dobrze się skończyło ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700629 przez dorkiszon
Sylwia gratulacje !!!
Mnie ostatnio szczególnie od wczoraj też boli brzuch i co chwile mam twardy więc albo pije melise , albo łykłam nawet paracetamol, bo tez boli jak na okres. Niedawno znowu płakałam mam teraz takie ataki płaczu myslę o tym i zal mi pokoiku który zrobiliśmy dla dziecka. Mój mnie pociesza, ze lepszy kiedyś zrobimy. Zrobiłam obiad poszłam do matki i powiedziałam, że obiad ma w kuchni na stole, a zawsze jej przynosiłam do pokoju. Zjadła i ogólnie nic więcej z nią nie gadałam dzisiaj. Nawet na nią nie patrze. Wiem, że bedzie nam lepiej samym dadzą nam spokój tego debila już nie zobacze chyba, że przypadkowo, a z matką nie wiem jakie będa relacje się okaże.
Idę się chyba przespać, bo po tym płakaniu czuje się skołowana strasznie.
Kamilka powodzenia tam trzymaj się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700631 przez karolinap
Sylwia - GRATULACJE! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700638 przez dorota_k123
Nowym mamusiom serdecznie gratuluję ;-)

Dziewczyny czy wasi lekarze wam zlecali wykonywanie KTG czy jak to wygląda? Bo ja się przyznam że nie miałam jeszcze wcale wykonywanego i teraz s e martwię bo to chyba nie jest normalne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700641 przez emi87
mnie dzis brzuch boli jak na @...dosyć mocno czasami. cos czuje że finish coraz bliżej :D mała coraz mniej aktywna, siusiu co pół godz a leci pare kropelek, czasem chyba jakiś skurcz (tak mi sie zdaje)-więc chyba idzie w dobra strone (może nie przenosze) :) jak sie zacznie to na pewno sie kapne hehe narazie ciesze sie ostatnimi chwilami z brzuchem hehe

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


sylwia no Oluś cuuuudny - do schrupania!! gratuluje takiego przystojniaka :D

Kamilka trzymaj sie tam i korzystaj z możliwości odpoczynku póki sama jesteś na sali :) ściskam mocno :*

Asia boskie ciuszki :D

dorota ja na ktg mam sie zgłosić dopiero 15stego jak do niedzieli urodze :) zobaczymy moze Mila posłucha sie pana doktora i wyjdzie do tego czasu hihi bop narazie nasza mała ma wszystkich w nosie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl