BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #703340 przez dziubasek
Dorkiszon never(mam nadzieje)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703343 przez moonia154
Agniesia Ojej... :laugh: Ale słodką minkę zrobił Sewerynek :kiss: Kurczę, ciekawe, czy ja też będę umiała wykąpać takie maleństwo... :cheer: Jak go w ogóle złapać, żeby krzywdy nie zrobić :huh: Już mam tremę :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703361 przez karolcia84
hej mamuśki , dziubasek gratuluje jeszcze raz pięknej księżniczki !!:))) ja dziś pól dnia na piłce skacze i zobaczymy co z tego będzie jutro mam wizyte u swojego gina i nadodatek pogrzeb meza babci ...

dziubasek ja sobie tez nie wyobrażam tych kilku dni w szpitalu bez mojej starszej córki fakt ze ma 6 lat i jest samodzielna i wogole ale ona taka maminkowa jest , i sama się doczekać swojej siostrzyczki nie może :))) ostatnio jak jechałam do tego szpitala o 22 to i ona musiala zemna wiec nie wiem jak to będzie , miałam rodzic 25 km od zielonej ale będę rodzic u siebie w miescie bo bliżej będzie miała do mnie ::))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703366 przez Nikaa
Dziubasek gratulacje :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703368 przez dorkiszon
dziubasek odmieniło ci się chciałaś przecież trójkę ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703373 przez dorkiszon
Dziewczyny te co juz karmią jak kupowałyście staniki do karmienia wcześniej to teraz macie dobry rozmiar czy za małe sie okazały, bo tak sie zastanawiam ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703381 przez kasiak
Byliśmy na spacerze, trochę nogi bola bo kondycja kiepska a i robale dokuczają :dry: niuniu śpi na dworze, na szczęście ktoś wynalazl moskitiere do wózka, bo by go zjadly....
Cały dzień spędzamy w domu, dopiero na wieczór robi się dobra temperatura do wyjścia z domu, bo tak to gorąco strasznie.
Ide wystawić śmieci, powiesze pranie i pod prysznic. Potem drzemka przed karmieniem :)

Dorkiszon ja kupiłam stanik i specjalnie trochę lużniejszy i teraz jest w sam raz. Tez mialam zagadkę czy będzie dobry, ale się udało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703408 przez dziubasek
Dorkiszon wole mieć waska szpare;) tym razem tak bolało ze poprosiłam o zzo( ja ta co się zarzekała ze da rade bez ;) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703434 przez MałgosiaSz
dziubasek Gratulacje, córcia jest śliczna:)

Powiedzcie mi kobietki, czy któraś z Was miała taką sytuacje, że brała antybiotyk na infekcje układu moczowego, a pomimo tego dalej wychodziła jej podobna ilość leukocytów? Ja nie wiem czy mój organizm nie reaguje już na antybiotyk, czy jeszcze coś innego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703507 przez Marta27
Dziewczyny co tu taka cisza dzisiaj?
Czyżby wszystkie co nie urodziły zaczęły nagle rodzić?

Dziś odpakowałam materac z worka i mam dylemat na którą stronę mam go położyć (mam taki gryka-pianka-kokos) wydaję mi się że na tą kokos ale nie jestem pewna :(

MałgosiaSz Twój organizm mógł się przyzwyczaić jeśli dość długo bierzesz ten antybiotyk i dlatego może nie działa.

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703513 przez uniuni
Małgosia ja niestety nie pomogę, bo nie zdarzyła mi się taka sytuacja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703515 przez wunia1984
Małgosia ja właśnie wybrałam antybiotyk i w pon. Mam badanie. A tak to leukocyty w moczu mam non stop od kiedy jestem w ciąży jednak nie odczuwam żadnych dolegliwości. Moja doktorka twierdzi, że czasem tak bywa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #703516 przez MałgosiaSz
Marta27 brałam ten antybiotyk jakieś dwa miesiące temu na to samo i pomógł na dłużej, a teraz ja już prawie tydzień biorę i wyniki bez zmian. Zależy mi bardzo żeby to wyleczyć przed porodem. No nic jutro znów do lekarza może coś wymyśli

wunia1984 to mamy podobnie, ja już chyba 6 raz podczas ciąży mam zapalenie, teraz było trochę przerwy i na nowo to samo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703527 przez karolinap
No rzeczywiście cisza tu dzisiaj. Powoli coraz więcej rozpakowanych mam a one wiadomo - mogą co robić :)

U mnie byli rodzice w odwiedzinach i niedawno pojechali do domku. A Pola jak nie wychodziła tak nie wychodzi.

A. dzisiaj przystawil głowę do brzucha i mówił, ze Pola mu powiedziała ze jutro wychodzi :)
(akurat przy pisaniu tego zrobiłam aaapsik! A przy kichnieciu podobno się prawdę mowi :) )
Zobaczymy jutro ;)

Dzis pytałam moja mamę i mnie przenosiła o 1 dzień a moja siostrę o 4 dni wiec moze muszę jeszcze trochę poczekać jeśli geny miałyby działać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #703530 przez karolinap
A ja jako łącznik Jamaici z forum posylam od Niej kilka słów :)

wielkie gratulacje dla Dziubaska ;) jednak nie wytrzymala do grudnia ;) najwazniejsze ze Jula zdrowa i juz u mamy w ramionach ;) ja za Lenka tesknie, ale ona jest bardzo madra i wszystko rozumie ;) byla zobaczyc braciszka i jej sie podobal.. Ale ta mina i konsternacja jak podniosla moja koszule a tam nie bylo big brzucha- bezcenna ;D dziekuje za pozdrowienia i tesknie za Wami moje babeczki ;) zycze wszystkim dalszych szczesliwych rozpakowan ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl