BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #706861 przez karolinkanice16
Mi pokazalo ze Ksawery wazy 3361 a urodzil sie z waga 3315kg wiec tez prawie podobnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706862 przez uniuni
Karolinap jeśli jest tolerancja 600g , to przecież może być też w drugą stronę :) nie przejmuj się :kiss: szklanka do połowy pełna czy od połowy pusta? Kwestia punktu widzenia :) Mi mówią, że brzuszek mały, na usg dziecko małe a ja mam czuja na 3,5kg :) zobaczymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706874 przez karolinap
No ja na czują nosze w brzuszku 3200g.
Uniuni, zobaczymy czy nasza matczyna intuicja juz działa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706875 przez karolcia84
mi lekarz mój powiedział w piątek na wizycie za mala wazy 3400 a w sobote ja urodziłam i wazyla 3090 :))) wiec była mniejsza niż w usg pokazywalo na wyjściu ze szpitala spadla do 2825 a dzisiaj polozna ja wazyla i ma 2910 wiec na moim cycku ładnie przybiera :))) ale na dwor nie możemy jeszcze wyjść bo za goraco jest wiec dopiero nam pozowlila gdzies kolo czwartku :(((( ale jakos dam rade !! mala spi i je na razie wiec jest ok . A moja pierwsza córa wazyła 4 kilo wiec roznica miedzy nimi kolosalna :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706889 przez Nikaa
jak tam dziewczynki dzisiaj ? podczytuję was kiedy mi na to Mikuś pozwala i widzę, że dziś coś spokojnie i bez akcji porodowych :laugh:

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706890 przez Qltoorka
askan2, piękna żabcia :) I jaka duża i dorodna :)

dziubasek, ale ponosić tą pieluchę bez traktowania jej mlekiem z piersi? Bo ja słyszałam, żeby na pieluchę wycisnąć mleko i położyć przy dziecku... Ja będę musiała spróbować chyba, bo właśnie zaliczyliśmy pierwszą marudzącą noc... Bez płaczu było, ale po godzinie się już wiercić i marudzić zaczynał, a ja byłam nieprzytomna i wstawanie do niego przychodziło mi dziś z wielkim trudem...

nala, ja nie miałam zakładanego cewnika, ale mnie po porodzie położne straszyły, że jak do 8 godzin po porodzie nie oddam pierwszego moczu to mi go założą.... :( Zmobilizowało mnie to :)

Joanna89, a zobaczysz jak się zaangażuje po narodzinach :) Och, rozczulające jest to :)

karolinka, no wreszcie :) GRATULACJE!!! Trochę się namęczyłaś i Ksawuś jednak prezentu Tatusiowi nie zrobił... Ale to nic... Będzie świętowanie dzień po dniu ;) I kolejna z jednym szwem...jak ja Wam laski zazdroszczę!!!!!!!!!!

Patrizia, ta linia ponoć jeszcze długo długo widoczna jest... Mnie tam ona nie przeszkadza, w przeciwieństwie do brzuszka... Ja chcę już normalne ciuszki zakładać, a nie wciąż ciążowe... :( A jak tam u Ciebie? Masz w końcu te wyniki?

Kamilka, ja byłam 15 minut, bo tyle trwa droga ode mnie do teściowej :)

villcia, mnie przy przyjęciu na porodówkę lekarz podał mi wagę 2900 a synuś urodził się 3310

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706921 przez siwa342
Moja gin powiedziała że je aparat z tego co zauwazyła ma tolerancje +-300g,więc mam nadzieje ze mała nie bedzie przybierać w takim tempie jak te osatnie 3 tyg bo urodze klocka a cala ciaze byla taka kruszyna

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706933 przez nala
Patrizia, u mojej znajomej już ponad rok po porodzie i mówiła, że jeszcze jej ta linia nie zeszła. Także trochę to może potrwać. Pewnie to sprawa indywidualna.

Co do wagi dziecka, to wszystko zależy jaki fachowiec robi USG i na jakim sprzęcie. Mnie uprzedzali, że granica błędu wynosi 10% także zobaczymy. Bardzo bym chciała, żeby pomyłka była w drugą stronę i ważyła mniej ale niestety :) nie wierzę że tak będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706954 przez dziubasek
Qltoorka no ja nie wyciskalam mleka, tylko mój zapach
Patrizia właśnie jak tam wyniki?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706957 przez Qltoorka
Jaaaaaa, kupiliśmy właśnie karuzelę na łóżeczko z Fiszer Price'a... używaną, bo nie wierzyłam, że może zadziałać na moje dziecko... i co? i co? i się matka pomyliła.... Pozytywka w karuzeli tak podziałała na Mikołajka, że na początku cały czas się uśmiechał :) (jeszcze tyle uśmiechów pod rząd nie wiedziałam u mojego serduszka), potem walczył z sennością, ale senność wygrała :) i teraz słodko śpi... :) Normalnie, polecam, jeśli ktoś nie ma... A nie wierzyłam, no... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706965 przez bea2a
A jaką masz tą karuzelę? Skoro polecasz to może konkretny model podasz ? :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706976 przez Qltoorka
Fisher Price Inteligentny Uspokajacz :) Tak się nazywa, hihi. Niby ma sam reagować na płacz dziecka... Zobaczymy, bo jak na razie szkrab zasnął przy Mozarcie i śpi do tej pory jak suseł:) A już mnie dziś terroryzować zaczął wcześniej-zasypiał przy cycu, ja go odkładałam na bok, zaraz się budził, marudził, ja zaś go na cyc, kilka pociągnięć, zasypiał, odkładałam, on się budził...i tak w kółko... więc mi ta karuzela z nieba spadła :P :)
www.frikolino.pl/fisher-price-karuzela-i...z-z-zabka-m9970.html

Widzę, że dużą popularnością i dobrymi opiniami cieszy się karuzela z Fishera Las Tropicalny...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706979 przez agusiaa26
Qltoorka fajna ta karuzelka, tez mam fishera no i zobaczymy czy się sprawdzi ;)

mamusie karmiące a jak kosmetyki dla maluszków, czy któreś uczulają, które polecacie a które odradzacie :) ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706991 przez MałgosiaSz
karolinkanice16 Gratulacje :)

A ja dziś jakoś dziwnie dużo siły mam, nosi mnie, Zosia stosunkowo spokojnie w brzuszku siedzi:)

Jutro idziemy zrobić badanie moczu czy nam się udało pozbyć tej infekcji i oby się udało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707019 przez dorkiszon
hejo! Ja tak na momencik miednicy i pleców i wogóle całego brzucha nie czuję jakaś masakra ta przeprowadzka, a na końcu mnie jeszcze matka dobiła z zapytanie " Dorocia, a macie gdzie spać ?"
Oczywiście ryczałam juz dzis na nowym mieszkaniu, bo nie znosze takich zmian czuje sie tutaj obco i zmęczenie tez dało mi popalić 2 paracetamole plus no-spa od 3 w nocy nie spałam , bo dostałam skurcze myślę noo pewnie jeszcze chyba rodzić zaczynam, ale jakos mi przeszło. Z tym, ze pobolewa mnie brzuch i krzyże do tej pory jeszcze sie strasznie przesiliłam.
To narazie tyle jutro jak wstane i nie zaczne rodzić to napisze.
Nawet was nie nadrabiam , bo nie mam siły. Pozdrawiam wszystkich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl