BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #707878 przez Nikaa
alba gratuluje :)
u nas niestety dada się nie sprawdziła - pampersy lepiej dają sobie radę na pupie Mikusia :P
patrizia współczuje kochana nawet nie wiedziałam, że takie "dziadostwo" może się przyplątać - trzymam kciuki za Ciebie - byś już wkrótce mogła starać się o maluszka
czy wiadomo co z natalią ? mam nadzieję, że się jej polepszyło
Qltoorka super wygląda ten biustonosz a jak się sprawuje ?

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707897 przez Qltoorka
Nikaa, rewelacyjny jest ten biustonosz :) Ja jestem zachwycona :) Choć jeszcze w nim nie karmiłam, ubrałam go tylko na spacer, w domu latam bez cyckonosza ;)

A na temat Natalii nic nowego nie wiemy... :( Na fb jej męża zadnych nowych wieści... :(
bea2a, jak długo czekamy z pytaniem do niego o jej stan?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707911 przez bea2a
Qltoorka może pod koniec tygodnia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707922 przez karolinkanice16
My w domu mieliśmy problem prawie ze znowu bym została w szpitalu mam mało pokarmu bo jeszcze nie mam tego pierwszego i mały zasysa cyca ale zaraz przestaje bo nic mu nie leci i dokarmiam go butelka a położna siksa jakaś ubzdurała sobie ze on nie potrafi ssać i chciała mnie zostawić ale wypuściła Nas, tylko wkurzyła mnie bo napisała że wychodzę na własne życzenie ;/

a więc Qltoorka możesz uzupełnić dane u mnie Ksawery urodzony 16.07.2013 godzina 8.59 długość 51cm waga 3315g

nie mam zdjęcia gdzie widać włoski :D ale dodam jeszcze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707938 przez Joanna89
alba gratki !
karolina ksawerek jest.cudny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707943 przez patrysia305
hej dziewczyny - gratuluję nowym mamusiom

Karolinka - Ksawuś kolorowy za mamusią i taki drobniutki jak mój synuś:)

Dzis był wazony i ma 3355g :)

wszystko jest ok tylko męczą nas te pieprzone gazy, wzdęcia, bądź może są to kolki ale nie jest tak że non stop płacze, teraz po kąpieli wypił mleko i śpi ale we śnie pojękuje sobie. Kurcze nie wiem co robić, może macie jakieś doświadczenia w tym temacie.

Bużka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707965 przez emi87
alba gratulacje!! kazała niunia na siebie troche poczekac ale w nagrode szybki poród :) trzymajcie sie dziewczyny!

też uzywamy dady i narazie jest ok :) choć nasza narazie mało kupcia ale to dlatego że dopiero laktacja sie rozkręca :) bywa ciężko ale dajemy jakos rade :)
czy wasze szkraby tez sie tak poca przy jedzeniu? moja całą główke ma mokra z tego "wysiłku" hehe

mamusie nierozpakowane-już niedługo i tez bedziecie tulić maleństwa :) teraz to juz górki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707984 przez agusiaa26
Dzieki mamcie za opinie dot. pieluszek, wszystko opowiadam meszowi:)

Julek dzis aktywny, jak leze na plecach tak sie wygina ze pod cyckami mam tak jakby cale jego cialko a pod pepkiem jest plasko, nie boli ale wtedy nie mam jak oddychac :/ dwa dni byl spokojny i juz myslalam ze niedlugo i u mnie sie zacznie ale na to sie jeszcze nie zanosi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #708027 przez karolinap
Alba - gratulacje :) i jaki szybki porod!

Emi - jak milo ze wrocilas do Nas :) Mili slodziutka :)

Karolinkanice - Ksawery sliczny! i jak zwykle kolorowo :)

Tez caly czas mysle o natalii i trzymam kciuki ze juz tuli Jasia.
My caly czas czekamy na Pole. Dzis dzien spedzony u mamy - zero objawow porodu :)

To moja dzisiejsza sowa - troche wieksza niz wczorajsza ;)

No i my - 40 tygodni i 3 dni :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708130 przez karolcia84
hej mamuśki , no i u nas się zaczoł problem z cyckiem , połozna kazała mi jedna noc dokarmiać mala butla bo miałam bardzo poranione sutki i leciała krew wiec kazala mi je zaleczyć no i mała nauczyla się butli i nie chce mojego cycka zapomniała jak się go ssie !! dzisiaj o 3 nad ranem meczylam się pol godziny żeby go zlapala i nic dala taki koncert ze się poplakalam razem z nia ... :((( teraz rano probowalam ja przystawić i znowu to samo a pokarm leci cycki ciężkie musiałam uzyc odciagacza aby sobie ulzyc ... dalam jej moje mleko z butli bo glodna była nie miałam innego wyjścia...ale będę dalej probowac aby ciagnela i sobie przypomniała jak to jest na cycku fajnie , ale ogolnie mam doła wczoraj wieczorem tez się poplakalam bo poszliśmy na spacer schowałam stelaz od wozka do auta wrocilsmy do domu chciałam go rozlozyc i nie mogę i maz probowal i ja i za chiny nie mogę go rozlozyc ... usiadłam i beczałam jak dziecko ehhh.... masakra jakas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708142 przez olcia1989a
Cześć dziewczyny!!ja od wtorku rano miałam śluz z krwią tak ok 3 godz.myslałam że coś się rozkręci...a całą noc leciał śluz z krwią i rano troche też.i tak co jakiś czas byłam u lekarza badał mmnie i powiedział że coś się już zaczyna dziać.brzuch boli mnie jak na okres i czasami dziwny ból w kręgosłupie.skurcze silne pojedyńcze wieczorem i to wszystko w ciągu dnia twardnienie brzucha.myślałam że do dzisiaj będzie po wszystkim a tu dupa...już zaczynam sie dołować....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708145 przez villcia
patrizia kochana, życzę Ci dużo zdrówka i ślicznego maleństwa niebawem :) Na pewno wszystko Ci się uda, nie ma innej opcji. Już dość wycierpiałaś. Pozdrawiam Cię serdecznie :)

karolcia84 nie zamartwiaj się. Ja miałam podobny problem. Mała chudła z dnia na dzień, płakała niedojedzona, a ja razem z nią. Podawałam jej sztuczne mleko i swoje odciągnięte z butelki, bo cyca nie chciała. Ale z czasem wyrobiła sobie już odruch ssania i cycowałam ją przez prawie 1,5roku. Początek był bardzo trudny, ale chyba najważniejsza jest determinacja matki, nie poddawaj się i próbuj.Głowa do góry będzie dobrze :)

alba77 gratuluję, no poród rzeczywiście ekspresowy, czekamy na bardziej szczegółowy opisik i focie córeczki. Dużo zdrówka dla Was :)

karolinkanice16 przystojny mężczyzna z Twojego Ksawcia :) Słodziak :)

Joanna89 a jak u Ciebie? Coś ruszyło?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708207 przez dorkiszon
Emi gratuluje :D
Alba Gratuluje :D
Patryzia to niezwykła sytuacja z tą bakterią coś okropnego.
Qultoorka to jak dziecko tak co chwile robi te kupy to ile schodzi pieluch tak mniej więcej na dobę ?
Moja teściowa mi przyniosła wczoraj ta zapiekankę narazie mój Michał troche sie wkurwił i powiedział to samo co ja z deszczu pod rynne i, że ja opieprzy jak sie za bardzo rozkręci.
Potem mi urzadzała co mam sobie na balkonie zrobić i gdzie dac meble, ale mówic sobie może hahah
Puchna mi kostki tak jak Karolince od wewnątrz stopy wogole kostki mi zniknęły dobrze, że jest lato i mogę chodzic w japonkach które tez sa juz na styk haha
No i powoli sobie ogarniam zaraz jadę do matki po reszte kwiatków i troszke ubrań.
Wczoraj zrobiliśmy mega zakupy co brakowało, talerze dostałam od teściowej jeden wydatek z głowy.
Zaraz sie ubieram , bo siedze w koszuli nocnej i mykam.
U mnie narazie jak u Joanny pobolewa leje sie i narazie nic. 22 ide na KTG chyba, że nagle urodzę.
Moja matka wogle się jeszcze nie odezwała cisza. Kuzynk Michała mu powiedział , że jego teściowa zachowuje sie jakby to ona na nas sie obraziła, a nie my na nią, ale to normalne ona zawsze tak robiła.
To tulcie swoje maleństwa, a ja mykam. Miłego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708211 przez karolinkanice16
karolcia84 mam praktycznie to samo maly nie bardzo co mial ssac i musialan dac mu butle terez nie wiem czybbedzie chcial cyca :( jesli nie to trudno wazne zeby on nie byl glodny musze go niestety dokarmiac.

Po za tym to istny aniolek w nocy musze budzic go na jedzenie bo tak to by spal i spal jak karmie obudzi sie na chwile i spi dalej, a jak go przewijam tez chwile posteka bo mokra chusteczke czuje a tak to sie rozglada :), teraz nakarmiony spi a my czekamy na polozne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708236 przez Kamilka22
karolcia polecam te takie nakładki na sutki, ja też miałam podobny problem ale przez te nakładki Mała ssie normlanie:) może myśli że to butelka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl