BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #707697 przez Patrizia
dziubasek jeszcze nie pytalam bo wizyte u gina mam dopiero 26 lipca wiec wezme te wszystkie dokumenty ktore kazal mi wziasc i wtedy z nim pogadam jak to wyszystko u mnie wyglada




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707705 przez emi87
a teraz nadrabiam posty :)

Na wstępie dziękuję wszystkim za gratulacje :)

Nika po cc nie było i nie jest tak źle - już śmigam choć niezbyt zgrabnie hehe bardziej po tej oksytocynie mnie bolało, tak że płakałam i troche odplywałam - myślałam ze nie dam rady ale próbowalam i dupa rozwarcie stało w miejscu a trzeba było szybko rodzic. Milunia najważniejsza :)

Joanna trzymam kciuki!!!

Yuki no zobaczymy na jaki miesiąc się załapiesz :) moze niunia po prostu drobna bedzie?

bea, karolinap - rewelacyjne rękodzieła :cheer: sama bym takie chciała :P

karolinkanice gratulacje!!!! no wreszcie wychodziłas-pewnie to te nadmorskie powietrze ;) :D

askan ale cudny żabolek!!!! gratuluje :)

karolcia84 gratulacje!!! to mamy pociechy z tego samego dnia :D fajna data 13-7-13 :)

Natlka kochana wszytstkie tu trzymamy za ciebie kciuki i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia-bądź dzielna!!! wiadomo w ogóle już czy stan sie poprawia?

Patrizia zycie to jest niesprawiedliwe - przez takie (za przeproszeniem) gówno taka tragedia :( oby szybko ci to zaleczyli i zebyscie dostali zielone swiatło :) teraz wasz aniolek bedzie z góry czuwal nad kolejnym malenstwem :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #707727 przez agusiaa26
Emi twoj porod jak opowiesc trzymajaca w napieciu:) sliczna niunia, rajeszcze gratuluje no i zazdroszcze ze juz masz ja przy sobie;)

Patrizia bardzo wspolczuje, straszne jest to co opisujesz, tak bardzo mi przykro ze twoj malusi synio niczemu nie winny akurat zlapal to swinstwo:(:( miejmy nadzieje ze lekarz szybko da wam zielone swiatlo i juz nedlugo bedziecie mogli sie starac o kolejne szczescie czego wam oczywiscie zycze :kiss:
Pati tzn ze twoj aniolek zarazil sie w szpitalu?? :(

Wlasnie, bea2a bedziesz jeszcze pisac do meza Natalki, narazie moze nie wypada ale za jakis czas?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707770 przez bea2a
Emi super relacja z porodu. Z wszystkich opisów wnioskuje, że po oxytocynie o wiele bardziej boli. Lepiej byłoby doczekać się rozwarcia naturalnie postępującego. No ale wiadomo, że nie zawsze jest to możliwe.

Patrzyłam na tabelkę i wychodzi na to, że większość porodów to CC. Nie wiedziałam, że taki jest duży odsetek cięć. Nie dziwię się, że lekarze nie są chętni na robienie ich na życzenia.

Agusia może napiszę do niego za jakiś czas. Na razie nie chcę być upierdliwa bo na pewno wszyscy go pytają o Natalię i ma tego dosyć - to tak jak do nas wszyscy dzwonią i pytają czy urodziłyśmy.

Joanna89 jak u Ciebie postępuje akcja?
U mnie mała dzisiaj spokojna. Mam też więcej wydzieliny ale poza tym brak innych symptomów porodu a termin za 3 dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707776 przez Joanna89
bea2a- rano odeszlo mi bardzo duzo wydzieliny,teraz jest troszke tak jak zawsze. Mam czasem.wrazenie ze musze isc na kibelek ale to mija...skurcze nieregularne ,ale sa. Mialam napada energi , teraz leze :) niepozostaje nic jak.czekac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #707790 przez Qltoorka
patrizia, czyli to nie jest wina lekarza? Tą bakterię można było wykryć w jakimś badaniu?
Nic nie można było zaradzić?

emi, cieszę się Twoim szczęsciem :)

A ja dziś załozyłam pas poporodowy... Nie wiedziałam czy mogę już czy dopiero po połogu. Wiem, ze lekarze sa generalnie przeciwni jego stosowania, ale mnie był on zalecany z powodu tej przepukliny... Szkoda, ze nie mogę już zacząć tez cwiczyc.

Kupiłam dziś drugi biustonosz do karmienia. I serdecznie Wam polecam...
allegro.pl/biustonosz-do-karmienia-mama-...80c-i3339904851.html
jest super sexi :P delikatnie usztywniany i nie jest tak zabudowany w górę jak większość staników do karmienia... Naprawdę śliczny. W końcu nie będzie mi widać ani sutków ani też nie będzie znad ubrań go widać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707803 przez agniesia
Cześć dziewczyny:)
Mój Sewerynek dzisiaj był na szczepieniach, aż 3 kłucia miał, jedno w rączkę i w obie nóżki:(

Serce mi się krajało, mój mąż strasznie przejęty, Jego Skarb tak cierpi:(

Jednak muszę powiedzieć, że zniósł dzielnie szczepienie i teraz Go obserwuje, czy nie gorączkuje i nie ma obrzęków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707813 przez Patrizia
agusia nie on sie zarazil juz we mnie niestety :/

Qulturka wlasnie nic nie mozna bylo zrobic w badaniach to nie wychodzi ani w badaniu ginekologicznym tez taka cholerna bakteria ze da sie ja wykryc tylko jak sie zrobi wymaz ale wiadmo nie na kazdej wizycie takie wymazy sie robi no i musialabym wstrzelic sie z data w jakiej ta bakteria u mnie byla ona wystepuje od 2 do 4 dni tylko wiec poprostu mialam pecha ktos mnie zarazil ale moj organizm jak to powiedzial lekarz zdrowej kobiety sam sie dal rade bronic nie dajac zadnych objawow ale przeniknol do malego a on sie juz bronic nie mogl




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707827 przez agniesia
Mój Kochany Szkrabik z paluszkiem w buzi:-)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707838 przez agusiaa26
Dorkiszon a damessa tesciowa jak wczesniej jezdzila do lekarza?? Nie dawaj sie wykorzystywac, matce sie nie dalas to i tej nie pozwol sobie wejsc na glowe, ziec niech ja wozi !

Agniesiu sliczny Sewerynek:)

Aaa mamusie co tula dzieciaczki napiszcie jak tam pieluchy np z dady czy zadowolone jestescie no i ile juz poszlo paczek:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707849 przez alba77
hejka chciałam się pochwalić że mam już 2 córcie, w poniedziałek koło 23 dostałam skórcze i o 3.40 we wtorek urodziła się Nataszka ( jeśli mogę to proszę o zmianę imienia w tabelce) mała ważyła 3140, 55 cm duga. Urodzila się równo tydzień po terminie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707853 przez agusiaa26
Alba77 GRATULACJE!!!:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707854 przez bea2a
gratulacje alba :) Tak właśnie o Tobie myślałam, czy już tulisz córeczkę.

Nie ma też na forum mooonia154 więc może też już urodziła ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #707868 przez Qltoorka
No faktycznie, moonia154 daaaaaawno się coś nie odzywała....

alba77, GRATULACJE!!! A skąd ta nagła zmiana imienia? ;)

agusiaa26, ja uzywam Dady i jestem zadowolona, nic na boki nie wychodzi, a odparzenie którego się nabawiliśmy to nie od pieluszki, bo jest przy samym odbycie między pośladkami szkraba, więc to nie jest wina pieluch... Gdyby było na pośladkach to mogłabym tak sądzić. I my zaczęliśmy właśnie 4 paczkę jedynek... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #707870 przez mycha7
Alba GRATULACJE!

A mój suwaczek od niedzieli stoi w miejscu ;) mogłabym już móc go zamienić na dni Aleksandra ze mną :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl