BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #708238 przez dziubasek
Kochane tak czasami jest z tymi cycami :angry: przystawiajcie dzieci do piersi jak najczęściej a w międzyczasie podawajcie swoje mleko w butli... Aha i proszę nie beczec, bo maleństwo czuje nerwy mamuśki
Dorkiszon no mi schodzi minimum 10 pampersów dziennie( ale moja to wali z 6/8 kup dziennie) no i ja jem normalnie wiec może dlatego
Alba gratulacje kochana

Ja dzisiaj znowu pospalam :) jedziemy zaraz z dziewczynami na schopingi bo w lodowce echo no i muszę kupić maleńkiej parę ciuszków bo we wszystkim pływa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708268 przez Kamilka22
a powiedzcie mi używacie pasów poporodowych?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708273 przez karolinkanice16
Wlasnie nalozylam nakladki na sutki i maly ladnie zassal :) tylko nie wiem czy nie za duze je mam. Co do pasu poporodowego ja nie uzywam i nie mam zamiaru :) wszystko wroci samo na swoje miejsce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708286 przez dziubasek
Ja też nie używam bo po cc trochę się boje założyć no i poza tym to pasy rozleniwiaja mięśnie brzucha itp a ja już i tak mam mały brzuszek( taki jak w 12tc ;) ) wczoraj mierzylam spodnie sprzed ciąży i w te porosciagane ;) się wcisnelam, problem w tym ze zapięcie jest na lini cc i jeszcze są za wąskie żeby je nosic :angry: juz bym chciała zacząć ćwiczyć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708296 przez emi87
no my też docieramy sie z karmieniem, mała ma czasem problem żeby złapać ale w końcu sie udaje :) ssie tak 10 min z reguły, max 15 - wasze pociechy tez tak krótko jedzą? czytałam że na początku to normalne ze 10-15 min... a początki były cięzkie bo cyce niezahartowane i bolało jak cholera ale juz sie uodparniają choopaki :P ide zaraz nakarmić i na wizyte patronazową :) zobaczymy co tam ciekawego :)
pasa narazie nie uzywam bo i tak musze jak najczęściej wietrzyć rane po cc a w tych pasach to sie ukisić mozna w taka pogode :D

olcia najwazniejsze ze juz sie cos dzieje :) lada moment bedziesz miec swoje maleństwo :)

karolinap w ciązy ci do twarzy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708302 przez Joanna89
mnie cala noc bolal brzuch,ale spalam wstajac tylko dwa razy,bol jak na okres
Poszlam z mama na basen zeby sie odprezyc.Pogoda jest piekna.Biore sie za.odkurzanie,kurze,podlogi itp.
Aluni sie chyba niespieszy do Nas ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708304 przez agusiaa26
hej mamki, my dziś pospaliśmy az do 10 z przerwa na przyjscie tatka z nocy, jeszcze tylko lub az dwie samotne noce :dry:

zabieram się za karpatke bo dziś imieniny mężusia, może wyjdzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708328 przez Qltoorka
dorkiszon, dzieląc to co mi zeszło na ilość dni to mi mniej wiecej schodzi 8 pieluch dziennie. Najlepsze jest to, ze przez całą noc pielucha sucha a rano nadrabia ;)

kamilka, ja uzywam pasa. Od wczoraj. Ale tak jak pisałam - mnie był on zalecany przez położną ze względu na przepuklinę, żeby te mięśnie mi się zeszły... Bo ogólnie to odradzała dziewczynom na szkole rodzenia noszenia go, właśnie z tego powodu co pisała dziubasek-rozleniwia mięśnie...

Dziewczyny, a ja w żadne spodnie się nie mieszczę, a już prawie 2 tygodnie od porodu... I to nie tylko ze względu na wciąż widoczny brzuch... Spodnie wchodzą mi tylko na wysokość ud i dalej ani rusz. Myslicie, że mi już tak zostanie? Ze biodra mi sie poszerzyły? Z jednej strony byłoby fajnie, bo ja chudzinka taka... Ale z drugiej - cała garderoba do wymiany... Wciąż mieszczę się tylko w ciuchy ciążowe :(

karolinka, to, że Ksawuś teraz tak dużo śpi to normalne-ma dopiero słodziak 2 dni... Z dnia na dzień będzie coraz mniej spał... :P Sąsiadka mieszkająca pod nami myślała jeszcze tydzień temu, że się wyprowadziliśmy... No, dziś już pewnie cały blok wie, że jesteśmy jednak w domu :P Mikołaj by co godzinę na cycu wisiał i chyba traktuje cycka trochę jak taki uspokajacz... Mam trzy smoczki i wszystkie wypluwa... Mąż własnie jedzie do Superpharm po kolejny... Smoczek firmy MAM, który zwie się Start-taki dla maluszków do 2 miesiąca. Jest bardzo malutki i dlatego maluchowi ponoć łatwiej go ssać. Opinie w necie ma bardzo dobre. Zobaczymy. Najwyżej zostanę ze stertą niepotrzebnych smoczków, ale musimy spróbować, bo wczoraj było larmo na spacerze, dziś na pierwszej wizycie u pediatry... A tylko cyc go uspokaja...

I przybraliśmy 0,5 kg :lol:

emi, mój też je 10-15 minut. Pediatra powiedziała, że prawidłowo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708333 przez karolinkanice16
Qltoorka kochana mozesz dopisac jeszcze do tabelki wzrost 51cm :) a co do spania no wiem wiem :) a moj dopiero dzisiaj zassal smoka tak to nie chcial my dalej czekamy na polozne jakos im sie nie spieszy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #708343 przez dziubasek
Qltoorka z tym smokiem to normalne, dziecko nie potrafi ssać( ja bym nie kupowała aż tylu smoczków tylko próbowała z jednym) moja Miss też nie chciała ssać ale próbowaliśmy i wreszcie po paru dniach się udało a Julka ssie ale czasami cwaniara wolu cyca i wypluwa... Co do portek to ja wchodzę tylko w te porozciaganie, to normalne ze nie wchodzisz( ja po Miss przez parę tyg chodziłam w ciążowych...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708361 przez judytejsza
witam:)

my po wizycie u doktorka, nic sienie dzieje, czujemy sie dobrze, jak do poniedziałku nadal nic sie nie zacznie to znow ktg i wizyta i byc moze połozy do szpitala wszystko zalezy od tego jak bede sie czuła...narazie cierpliwie czekamy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708370 przez bea2a
Witam!

Rano obudziłam się z bólem podbrzusza i lekkimi skurczami. Przeszły po ok. 3 godzinach. Była dziś u mnie położna i powiedziała, że ewidentnie to skurcze przepowiadające i możliwe, że już blisko do porodu. Sprawdzała też położenie macicy i mówi, że też się obniżyła od ostatniej wizyty, więc już niedługo. Może dzisiaj wieczorkiem coś się rozkręci? Nadal troszkę mnie boli podbrzusze, więc nic nie wiadomo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708378 przez Marta27
A u mnie cisza tylko mały wariuję w brzuchu
Wczoraj miałam wizytę nic nie szykuję się na poród szyjka długa i zamknięta a w niedzielę termin mój K przegonił mnie wczoraj i powiedział że koniec oszczędzania.
Hubert waży ponad 3500 g i jest z nim wszystko dobrze wód jeszcze sporo we wtorek mam się zgłosić na ktg ja już chcę urodzić

Gratuluję mamcią które rozpakowały się przez ostatnie dni

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708382 przez Joanna89
Bea2a- mnie od 3/4 dni boli brzuch i lędźwie, tzn nie ,że boli mocno ,ale czuję dyskomfort. Wczoraj była mega ilość galarety z pochwy. Skurcze mam , nie za często ale sa.
Moja mała jest znacznie spokojniejsza w brzuchu , bardziej wypycha łokcie , piętki niż tańce które były jeszcze nie dawno.
Więcej śpi.



Piję kawkę i zaraz na jakieś zakupki, może wieczorem wyciągnę męża do Wisły :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #708383 przez Joanna89
Mamki czy to prawda,że jak odejdzie czop to lepiej się nie sexic? czytałam, że może dojść do infekcji...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl