BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #708937 przez Qltoorka
karolina, moim zdaniem jak nie wiesz kiedy skurcz puszcza to to nie sa te skurcze... Ja przed akcją porodowa tez tak miałam, że czułam jak mi się brzuch u góry spina i tyle... No, ale jak juz miałam te porodowe to czułam wyraźnie kiedy skurcz nadciąga, potem bolało coraz bardziej aż w końcu powoli powoli puszczał i uff...ulga...chwila oddechu... I długość tez jest wazna, bo położna kazała męzowi liczyć czas trwania.

karolinka, nie wiem co Ci poradzić. Mój Mikuś po 2 dniach od porodu też się nie najadał i musiałam dokarmiać na noc, dopiero po tym spał jak suseł. A jaki masz teraz ten pokarm? Jakiego koloru? Przezroczysty? Zółty? Biały? Bo pokarm się zmienia... Ja po kilku dniach miałam biały i wtedy dopiero mój pokarm zaczął mu starczać i ładnie przybraliśmy w 1,5 tygodnia od wyjścia ze szpitala 500g :)

dziubasek
, bidna jesteś... Mam nadzieję, że sytuacja z małą zazdrośnicą się zmieni... A co jej kupiliście jako prezent od młodszej siostrzyczki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708942 przez karolinkanice16
Qltoorka to chyba mnie pocieszyłaś bo jeszcze jest żółty ja tak myślała właśnie że to nie jest jeszcze ten właściwy

Karolinka dokładnie skurcze porodowe rozpoznasz ja jak w nocy dostałam te pierwsze jeszcze nie aż tak silne wiedziałam że się rozkręca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708944 przez dziubasek
Qltoorkakupilismy jej slizgawke i hustawke do ogrodu(chodzi i caly czas mowi do Julici: skad wiedzialas ze chce taki prezent? albo dziekuje ci Juliciu za sliczne prezenty)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708945 przez Qltoorka
dziubasek, ależ to urocze musi być :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #708949 przez dziubasek
Qltoorka no urocze, wogole to ona kocha Julcie nad zycie(caluje ja, staram sie ja we wszystko angazowac, i jak tylko ktos obcy podchodzi do wozka to ona broni jak pies i nie pozwala zagladac) tlko biedna nie potrafi sie odnalesc w nowej sytuacji... Ehhh damy rade tylko czasu potrzebujemy :)

W niedziele jedziemy nad morze z dziewczynkami i zastanawiam sie jak Julcie ubrac bo tak na codzien to ona w samych bodziakach smiga ale tam bedzie wiaterek wiec juz sama nie wiem :ohmy: ... Jutro przychodzi polozna to jej zapytam.

P.S czy wasze dzieci juz gaworza????? Bo moja czasami jak lezy sama i nikt do niej dlugo nie zaglada to glosno krzyknie jakby nas wolala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708953 przez karolinkanice16
Dziubasku właśnie miałam pisać o Twoim suwaczku że Ty dalej brniesz do grudnia :D ale już zmieniłaś :) mój Ksawcio jak leży to sobie stęka a jak A. go nosi to czasem właśnie też krzyknie :)

Wzięłam prysznic i pomogło trochę przynajmniej rękę dać do góry mogę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #708954 przez dziubasek
A bo ja na tel siedze all day, lapka biore tylko do wyrka ;) juz dawno mialam zmienic suwaczek ale jakos czasu braklo :)
P.s zapomniałam dodać ze troszkę sobie dzisiaj pocwiczylam :) oczywiście nie brzuszek tylko nóżki i dupke... I jakoś od razu czuje się lepiej :) mezus mi powiedział ze nie pusci mnie wcześniej niż we wrześniu na silke :angry: wiec muszę działać po kryjomu ;) tzn ćwiczyłam z Miss a ona mnie potem wydala ;) :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708957 przez bisbas
mam skurcze co ok 6, 7 minut z tym że są bardzo króciutkie bo nie trwaja nawet 30 sec matko czuje sie jak bym rodziła pierwszy raz masakra jakaś :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708958 przez siwa342
alba77 gratulacje

karolinkanice16 śliczny synek :)

betka555 gratulcje

agusiaa26 jeszcze niestety jestem :(
Wczoraj przyszły mi uszkodzone elementy komody i postanowiłam ja poskladac,oczywiscie zapodzialam gdzies instrukcje... no ale jestem genialna i dałam rade :) mąż tylko wyreguluje drzwiczki,dzisiaj cały dzień układałam w niej(trzeba było posegregować dokumenty i zdjęcia).
No i od tygodnia mam znowu mdłości a wczoraj o 2 w nocy jak zwymiotowałam to poszło wszystko co przez cały dzień zjadłam... masakra

Mała sie wierci najwiecej wieczorami a rano spokój,po mału łaie dołka że nie wychodzi,kurcze już mogłoby być po,czop mi odchodzi chyba partaimi dzisiaj sporo nawet gluta

Moja mała chyba czeka na księżną Kate jak urodzi...

Idę się szybko okąpać i do wyrka

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709010 przez magdalenagal
Qltoorka Ty klipko :P ja Was czytam na bieżąco ale dziobanie z tabletu mnie wkłerwia, a z telefonu dopiero. A komputer mam w drugim pokoju. I najwięcej weny i czasu jak Misio ciumka cycka.
Ale postaram się nauczyć pisać z tabletu- espeszali for ju.

Buzi buzi na dzień dobry.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709029 przez karolinap
Qltoorka - tak sobie myślałam, ze bede wiedziała ze to będą te skurcze :) tak mówią, ze nawet przy tej nieświadomości przy pierwszej ciazy jak to wszystko będzie wyglądało TE skurcze się czuje i się wie ze to JUZ :)
No zobaczymy :)

Dziubasek - Trzymamy kciuki za Miss, zeby w końcu odnalazła się w nowej sytuacji. Biedna byla oczkiem w głowie a teraz pojawiła się Julka i nie moze sobie poradzić.
Moze jeszcze kilka dni i bedzie ok :)

ciekawe jak tam bibas??? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709038 przez mycha7
Witam,

Właśnie szykuję się na KTG, skurczy brak, jakichkolwiek oznak porodu również. Wkurza mnie to czekanie.
Od trzech tyg miałam już nisko brzuch a wczoraj tak mi opadł, że nawet pępka nie widze :laugh:

Miłego dnia :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709056 przez mycha7
Karolinap nasze suwaczki są przekłamane, mój stanął a Ty już tulisz Polę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #709068 przez karolinap
Mycha7 - no są są :) nie potrafią odnaleźć się w sytuacji ;)

a jeśli chodzi o moje skurcze to pewnie są te przygotowawcze bo codziennie wieczorem po kąpieli ustają :)
Wiec wczoraj moj maz, który rowniez nie moze doczekac się córeczki, mowi do mnie: To moze się nie kąp, to się rozkręci :D

Mamusie w dwupakach - jak wybieracie się w jakas dalsza podróż, w moim przypadku dzis ponad godzina drogi samochodem, to bierzecie ze sobą torbe do szpitala na wszelki wypadek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709137 przez Nikaa
Magdalenagal też zamierzam zrobić chrzciny w lokalu – nie będe się tego dnia bawiła w kucharkę – wolę skupić się na maluszku :)
betka555 Gratulacje :):)
uniuni piękne zdjęcia :) piękna mama z Ciebie :)
karolinap nie martw się – jeszcze trochę i będziesz tulić córeczkę :)
patrisia spokojnie – mi non stop powtarzają wszyscy, że naważniejsze jest pozytywne nastawienie karmiącej mamy – a położna coś Tobie poradziła?
Jamajka ale super, że nie byłaś sama podczas porodu :)
dorkiszon ja załatwiłam sprawę macierzyńskiego już tydzień po porodzie – zaniosłam dokumenty do pracy i od razu wypełniłam na miejscu wniosek i teraz jestem na rocznym urlopie :D

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl