BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #708809 przez dorkiszon
Qultoorka dzieki za info i potem co w jaki dzień to dostajesz 10-tego każdego miesiąca ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #708836 przez karolinap
Jamaica - ciesze sie ze blog sie podoba i moje pamiatki jakie staram sie zostawiac dla Poli :) Teraz mam czas wiec dlaczego by tego nie robic? Pewnie dla drugiego dziecka nie bede miala tyle czasu zajmujac sie Pola ale tez pewnie bede sie starac by bylo sprawieliwie :)

My juz po spacerku, kilka razy mialam skurcze podbrzusza i pachwin ale nic specjalnego. Teraz usiadlam z tylkiem przed laptopem i cisza :) Nawet bakow juz nie ma :P

Zrobilam dzis ramke nad Nasze lozko bo Pola juz ma swoje sowki - czas na rodzicow i dodalam napis :)

Zgralam sobie zdjecia z telefonu i tu Pola kilka dni temu o poranku :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708843 przez bisbas
ja jestem juz z powrotem wysłali mnie do domu bo brak skurczy i rozwarcia tez wody sa wodami ale tu trzymaja 24 h od odejscia wód mam sie stawic w szpitalu jutro o 14 bedzie 24 h jak zaczeły odchodzić no chyba ze skurcze sie zaczną ale póki co nic ciekawego procz saczenia wod nic sie nie dzieje troche brzuch sie stawia i zaczełam lekko plamic ale to po badaniu hmmmm juz sama nie wiem co mam robic bo boje sie troche o małą czy nic jej nie bedzie bez tych wód

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708845 przez dorkiszon
karolinka ja piernicze nieźle się wypieła niewiarygodne to mój się też wypina, ale żeby aż tak ? :D
Właśnie mi się wierci o tej porze zawsze najbardziej mi daje popalić, ale to już jest ból niezły czasami jak takie duze dziecko sie wierci i czasami mam taki ucisk na jakis nerw, że jakby mnie złapie taki kłujący tępy ból w krzyżu i nie mogę tak bardzo nogą ruszyc jakby paraliż.
Dobra idę spać, bo mnie męczy już.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708848 przez dorkiszon
bisbas no właśnie to samo pomyslałam skoro odchodza wody to co z dzieckiem bez wód tam siedzi tak na sucho czy jak ? Mi kazali jechać jak mi wody odejdą do szpitala bądź tym bardziej jak są zilone lub jak zobacze krew.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708858 przez Qltoorka
dorkiszon, pierwszy raz dostanę w przyszłym miesiącu, ale pewnie będę dostawać 10-tego, tak jak normalną wypłatę czy zasiłek chorobowy...

karolina, niesamowite jak Ci się wypięła :laugh: Jeszcze czegos takiego nie widziałam ;) Super, że zdążyłaś uchwycić to na zdjęciu.

bisbas
, a widzisz w Pl zostawiają w szpitalu gdy wody odchodzą a nie ma skurczy. Ja leżałam 12 godzin w szpitalu zanim podłączyli mi oxytocynę a do tego czasu to co chwilę miałam ktg robione.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708886 przez agusiaa26
Karolinap moj tez sie tak wypina tylko ze wtedy bardzo ciezko mi sie oddycha, tez tak masz?? :)
No i piekny pomysl na zapelnienie ramki:) kurcze ja jie mam nic na sciane ale pewnie urodzi sie malszek to cala nasza trojke zawiesze w sypialni:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708897 przez karolinap
Agusiaa26 - tak, wtedy też ciężko mi się oddycha i kładę się na bok zeby było mi lepiej.
No w tej ramce też mieliśmy być we trójkę no i będziemy za jakiś czas ale tak mnie wzięło ostatnio na te sowy ze zrobiłam coś na ten czas oczekiwania gdy jeszcze nie mamy wspólnego zdjecia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708908 przez dziubasek
Bisbas a nie próbowałaś kłamać np.ze nie czujesz ruchów albo coś takiego?????

Karolinapa twoja Pola jak jest położona? Moja Julka tak samo się wypinala i była ułożona plecami do moich pleców...

A mi a raczej nam( bo mezus też dostal po dupie) dzisiaj Miss Maja dala ostro popalić... Staram się ja zrozumieć bo wiem ze do tej pory to one była dzidzia w naszym domu ale czasami juz mi nerwy puszczają... Od tygodni nie zsikala się w majtki dzisiaj ze 3 razy i to nie w czasie zabawy ona tak chce zwrócić uwagę na siebie jak karmie Julke... Po obiadku poszłam z nimi do ogrodu( bo upal i chciałam żeby Majka się popluskala w basenie) to jak tylko wzięłam Julke zaczęła płakać ze jej zimno i ona chce do domu i tak ryczala bite dwie godziny... Mowie wam nie wiem jak ja dam rade jak mezus wróci do pracy... Oszaleje albo wpadne w depreche...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708919 przez karolinkanice16
Odciągnęłam dwa razy pokarm i moje piersi zaraz eksplodują tak mnie bolą a szczególnie lewa aż ręki do góry dać nie mogę, w dodatku Ksawcio chyba się nie najada moim pokarmem dałam mu odciągnięty zjadł ładnie ale cały czas płakał i pojękiwał bite 2 godziny więc dałam mu mleko modyfikowane i zjadł i śpi jak suseł, nawet nie jęknie a po moim był bardzo nie spokojny nie jadałam nic co mogło by mu zaszkodzić myślę że jest dla niego za mało wystarczalny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708921 przez karolinap
Dziubasek - ona tak się rano wypieka któregoś ranka :)

A jak wy liczycie skurcze? Bo mi się brzuch spina i nie wiem nawet kiedy się rozluźnia zeby zobaczyć co ile ja mam te skurcze? Czy długość ich trwania też jest wazna?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708922 przez bisbas
Dziubasku mówiłam że słabo czuje ruchy ale te zbadaly najpierw tetno małej potem zrobiły skan zprawdziły jakims wziernikiem czy jest rozwarcie pobrały jakiś wymaz i to wszystko po chwili wrocily i kazałay jechać do domu to tyle i nadal w tym domu jestem do szpitala mam ok 15 km za pierwszym razem pojechałam i wróciłam sama , skurcze jakieś sie pojawiają ale są bardzo nieregularne dobrze że mam detektor w domu to sama sprawdzam małej tętno co jakiś czas tak to już bywa cała Anglia no nic zobaczymy jak to dalej będzie troche sie boje bede musiala chyba wezwać karetkę w razie wu bo nie ma mnie nawet kto zawieść do szpitala ehhhh no co poradze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708924 przez dziubasek
Karolinka bądź cierpliwa, właściwy pokarm przychodzi z czasem, ja też swojej Piczce w szpitalu dałam butle, a na cycki zrób sobie okład z liści kapusty( może ci się jakiś zastój zrobił bo siara ci juz długo leciała albo zadzwoń do położnej i zapytaj)
Karolinap ja ci nie pomogę bo sama miałam z tym problem, pod koniec czułam jakbym miała jeden wielki skurcz non stop

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #708927 przez dziubasek
Bisbasjejciu i żaden ze znajomych cię nie może zawieść? U nas karetki do porodu nie wysylaja( wiem bo mezus pracuje w szpitalu) kaza jechać taxi... Trzymaj się kochana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708931 przez karolinkanice16
dziubasku wiem właśnie na razie dokarmiam go mlekiem modyfikowanym, położna powiedziała żebym wzięła gorący prysznic i masowała piersi wtedy powinno pomóc bo najwidoczniej zrobił mi się zastój.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl