BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #720556 przez dziubasek
Dorota grarulacje :)
Osobka ja tak czytalam jak dziewczyny pisza ze dzieciaki ciagle im wisza na cycu i w ciszy sie martwilam, bo Julcia nie wisi na cycu, je srednio co 3 czasami 4 godziny(a w nocy przerwy sa dluzsze)balam sie ze moze ona jest niejadkiem skoro sie nie domaga cyca zbyt czesto.... Czasami czuje ze mam pelne cyce i budze tego malego spioszka zeby mi ulzyla :) ... Ciesze sie bardzo ze jest taka spokojna(mam nadzieje ze tak pozostanie) bo Majka to caly czas na cycu wisiala albo na raczki(sama dluzszego czasu nie wytrzymala)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720561 przez karolinkanice16
My poszliśmy na dwugodzinny spacerek i już wracając przed samym domem małemu się coś odwidziało obudził się i ryk pampersa zmieniłam dalej ryk teraz A. go karmi ale zabierze mu butelkę i jest ryk, nie wiem dlaczego on nie może chociaż raz nie płakać jak nie śpi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720589 przez dorkiszon
karolinka nie martw się mój tez tak dzis spał w dzień tylko raz na 2 godziny to wtedy ja też poszłam spać , a tak to dopiero po jękach teraz zasnął i optymistycznie obudzi się o 23.
Jestem lekko wykończona jak mąż wróci do pracy i będę z Kubusiem sama to nic chyba nie zrobie w domu , bo tak to się troche zmieniamy w obowiązkach.
Dziubasku to fajnie się masz, a wogóle to was podziwiam te mamy , które mają jeszcze drugiego malucha np. 2 latka ja bym chyba ocipiała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720606 przez jorgus_krk
dorkiszon ja też mam problem z pokarmem ale my już w szpitalu przeszliśmy na butelkę bo nie dość że mam płaskie brodawki i mały nie umiał ich łapać to jak już złapał to znowu za płytko i miał problem ze ssaniem i cały czas tylko płakał bo był głodny i niestety musiałam zacząć odciągać i daje mu swój pokarm ale z butelki. Jednak wydaje mi się że jest go coraz mniej i mam problem czasami żeby mu odciągnąć jedną porcję.
A te upały to dają nam w kość mały teraz nie śpi już od 2 godzin i ciągle marudzi i krzyczy dobrze że jest mój to go nosi a ja mogę chwilę oddychnąć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720610 przez karolinkanice16
Mój nie śpi od ok. 3 godz. i jakoś się nie zanosi żeby zasnął jeszcze z godzinę pojęczy, ehh taka niewiadoma u maluszka gdy jest nie spokojny i płacze to męka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720613 przez kasiak
Miałam sie wykąpać i zjeść kolację, ale...ale Smrodek nie chce spać! Przez cały dzień od 10 przespał łącznie jakieś 2,5-3 godz :ohmy: nie wiem tylko czy to dobrze, ze tak malo spi :unsure: zasypiał przy cycu i za chwile pobudka. Bawimy sie, nosimy a on nic, zero snu. Ziewa troche i widać, że spiacy ale tak to walczy byle oczu nie zamknąć. Je co jakieś 1,5godz, ale czasem tylko pare łyków i przysypia znowu, a jak go odłożę to ryczy jakby żywcem kroili :angry: przekora jedna. Za to jest nadzieja, ze w nocy dłużej pospi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #720617 przez dorkiszon
jorgus, a jak odciągasz to ile masz najwięcej ?
kasiak mam tak samo jak ty z małym teraz śpi, ale aż się boję jak znowu się obudzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720618 przez karolinkanice16
kasiak u mnie jest dokładnie to samo przespał na spacerze trochę ponad godzinę i w domu ze dwie i tyle od rana a jak już przyśnie i się go odłoży to oczy jak 5 zł i płacz :angry:. Widać że jest śpiący oczy mu same lecą a idzie w zaparte.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720625 przez dziubasek
Dorkiszon jakby Julka była taka jak była Majka to bym zwariowała, Dzięki temu ze Julcia grzecznie leży mam czas dla Majki...
Karolinka dont wory, ja miałam identyczne przeboje z Majka jak była bobasem... Minęło jej po jakimś czasie to plakanie...

P.s dziewczyny pierwsze ćwiczenia za mną, przeżyłam 45 min skalpelu( oczywiście ominelam ćwiczenia na brzuch żeby mi się tam nic nie rozkleilo) ciekawe czy się jutro z wyrka podniose ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720633 przez karolinkanice16
Mam nadzieję że z czasem ten płakanie mu minie, pozostaję mi cierpliwie czekać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720637 przez dorkiszon
dziubasek ,a po jakim czasie dziecko przesypia mniej więcej cała noc ? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720641 przez kasiak
Odpukać ale zasnął, na chwilę przynajmniej. Tyle, ze niestety znowu na cycku :dry: a one ostatnio wymlaskane we wszystkie możliwe strony, aż swędzą :dry:
Śmigam pod prysznic póki jeszcze nie ryczy. Mezu go w razie czego ponosi, ale cycka mu nie da na uspokojenie, bo smoczka Sebek do buzi nie weźmie :angry:

Oho i po relaksie bo kwękać zaczął znowu :( no nic idę utulić Smroda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720642 przez jorgus_krk
dorkiszon mój Kubuś je dużo (tak wszyscy mi mówią)bo tak po 110 ml na raz i parę dni temu odciągałam mu tyle z obu piersi spokojnie a teraz muszę odciągać tak na dwa razy co godzinę i wtedy jest a raz dziennie już muszę dawać mieszankę bo nie uciągne
dziubasek też jestem ciekawa kiedy dziecko mniej więcej przesypia noc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #720644 przez dziubasek
Dorkiszon Majka do tej pory nie przesypia calej nocy :( budzi sie a to na piciu ato na siku(co noc co innego) ale znam takich co mowia ze ich dzieci przesypialy noc po kilku miesiacach...
Z tym ze od niedawna budzi sie tak kolo 5/6 na siku i spi dalej.... A ma 2 i pol roku... Zapytajcie Jamajki moze ona ma lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720645 przez dorkiszon
kasiak masakre masz, ale ja zaraz tez tak będę miała prysznić zdążyłam wziąć chociaż.
Dziewczyny, a macie zaparcia po porodzie , bo ja mam masakre rodzę kupę normalnie odkąd urodziłam. Pomijając to , że za każdym razem jak mi coś ciśnie to mam ból w odbycie jakby taka kolka. Pije dużo rumianku i z koprku włoskiego, ale to samo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl