BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #721142 przez emi87
co do ćwiczeń to ja juz czuje sie na siłach, rana ładnie sie goi i praktycznie nie czuje sie jak po cesarce (operacji) :) na jakieś brzuszki czy tym podobne bym sie jeszcze nie odwazyła ale orbitrek i spacery jak najbardziej :)

nala a moja nadwaga to sie jeszcze bedzie dłuuuugo utrzymywac hehe bo i przed ciążą ją miałam hehe

agusia też mysle o ćwiczeniach z Chodakowską, jak widziałam jakie cuda działaja to mi oczy z orbit wyszły :) ale to jeszcze chwilka (poczekam az lekarz pozwoli i jak sie zrobi chłodniej :P )

Qltoorka o niezła ta promocja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721173 przez dziubasek
Po 28 minutach Killera Chodakowskiej zdechlam :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721188 przez dorkiszon
Mojemu małemu spuchły sutki od mojego pokarmu i położna dziś wycisła mu z nich mleko hahah jeszcze troche i mu będę laktatorem odciągać :P
Emi na zaparcia mi nie pomaga mleko jedynie co mi podsyca akcje na kupę to kawa z mlekiem, ale nie mogę kawy :(
Właśnie mały miał kolkę zapodałam espumisan i się uspokoił zasnął spokój do 22:30.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721189 przez kasiak
Po kilkunastu masazach brzuszka, wypiciu odrobiny rumianku itd kupa w koncu puscila. Nie byla jakas fenomenalna i z odrzutem ale widac, ze mu ulzyło bo nie placze. Do tego mamy kryzys laktacyjny :dry: kryzys i wczorajszy bol brzuszka tlumacza to jedzenie co godzine i rozdraznienie. W trzecim tygodniu tez mialam mniej mleka i jakos udalo sie zawalczyc o laktacje, wiec mam nadzieje, ze teraz tez sie uda :)
Tatus wrocil z pracy wiec mama ma przerwe :) bede tylko karmic a tak to powiesze pranie, zrobie sobie maseczke, wezme dlugi prysznic i leże az mi sie znudzi :laugh: wezme sie wreszcie za jakas ksiazke bo dawno nie czytalam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721191 przez dziubasek
Dorkiszon a czemu to kawy nie możesz pic ? Ja pije normalnie i Julci nic nie jest, z Maja też piłam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #721197 przez nala
Dziubasek, Emi87 mi w te upały to jedyne co się chce to jeszcze cyca wywalać :) ćwiczyć? no way :) ale w końcu trzeba będzie zacząć. Kilogramy prawie mi spadły, ale mój brzuch to porażka. Straszna skóra mi została. Na brzuchu wyglądam jak 90-ciolatka. Nie wiem czy coś na to się w ogóle poradzi. Skąd bierzecie te ćwiczenia Chodakowskiej? :)

Dorkiszon, mi pomagały na wypróżnienie suszone śliwki ale przy karmieniu to chyba niebardzo :/

Jeszcze takie pytanie mi się nasunęło. Jak już laktacja przebiega prawidłowo i jest to mleko to nadal pijecie herbatki na laktacje itp?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721202 przez dorkiszon
Nala ja narazie mam dalej zaparcia, ale przynajmniej brzuch mnie przestał boleć , bo mi się też gazy zatrzymywały i pije na to z kopru herbatkę i jest jako tako.
Też mam brzuch jak stara babcia śmiesznie to wygląda miałam pomarszczony, ale juz udalo mi sie to opanować , ale mam taką piłeczke takie uroki ciąży co zrobić poświęcenie musi być.
Wszystko myślę , że dojdzie do normy w swoim czasie widzisz Qltoorka już wchodzi w swoje ciasne ubranka może i ja się doczekam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721204 przez nala
Dorkiszon, czekam na ten dzień z ustęsknieniem kiedy wejde w swoje ciasne ciuszki :) w bluzki nie wchodzę bo za ciasne w cyckach a spodnie w pasie, no ale czego tu wymagać jak przed ciążą miałam w pasie 70cm a w ciąży 115cm. Także trzeba trochę czasu, ale skóra może jednak obwisła zostać tak czy siak :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721214 przez bea2a
kasiak jak udało Ci się zwalczyć kryzys laktacyjny? Chyba też mnie dopadł bo mała wisi cały dzień na cycku i cały czas głodna, w ogóle nie śpi i marudna;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721225 przez kasiak
Piłam dużo, oprocz wody kilka torebek herbaty na laktacje dziennie, przystawiałam do cycka co chwile. Meczylismy sie strasznie bo marudzil, plakal jak go odkladalam bo glodny byl, trwalo to dwa albo trzy dni.
Cycek az do skutku i przystawiac jak najczesciej, innej rady nie ma. I nie robilam dlugich przerw w nocy, bo wtedy mleko jest najtresciwsze i stezenie hormonow najwieksze i karmienie nocne pomaga na laktacje. Mozna tez po karmieniu stymulować sutki laktatorem, niewazne ze malutko poleci ale wazne samo ssanie bo pobudza wytwarzanie mleka.

Mały wydoił przedtem oba cyce, wypił odrobinę rumianku i śpi u taty. A mi troche pokarmu naciągnęło bo cycki bolały.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721234 przez dorkiszon
Dziewczyny z ilu miesięcy wstecz trzeba zaświadczenie o zarobkach do becikowego ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721269 przez Qltoorka
Dorki, zarobki za 2011 rok. Wiem, że to dziwne... Poniżej masz wytłumaczenie:

Do obliczania dochodu brany jest pod uwagę dochód z roku kalendarzowego poprzedzającego okres zasiłkowy. Okres zasiłkowy trwa od 1 listopada do 31 października następnego roku kalendarzowego, na jaki ustala się prawo do świadczeń rodzinnych.

Czytaj więcej na Wieszjak.pl: dziecko-i-prawo.wieszjak.pl/becikowe/312...u.html#ixzz2bJXEkXTD

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721271 przez agusiaa26
bea2a u mnie to samo :dry: cyce jak donice to juz przeszłość ;) dziś niunio wyssał chyba wszystko, dawno go tak długo nie karmiłam, w kocu usnął

dorkiszon najlepiej mieć pit za poprzedni rok

Qltoorka aż za 2011 a nie 2012?? musze zbadać temat

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721292 przez jorgus_krk
dorkiszon, agusiaa - qltoorka ma rację do becikowego trzeba zarobki za 2011 rok + zaświadczenie o odprowadzonych składkach na ubezp. zdrowotne (od pracodawcy lub z ZUS) też za 2011 rok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721326 przez pasal
Hejka mam do Was pytanie - ile razy była u Was położna? ja urodziłam 28 maja i była u mnie raz.. dała numer telefonu i więcej się nie pojawiła. Jak to z nimi jest ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl