BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #721340 przez emi87
moja niunia od 4 wymiotuje i ulewa :( bidulka, idziemy dziś do lekarza i zobaczymy co powie... tak mi jej szkoda :( teraz przysneła wreszcie.

dorkiszon to moze zbożowej kawy spróbuj? na mnie pod tym wzgledem działa jak zwykła :P

nala pewnie na youtubie bedzie cos :) wiem ze tez ostatnio płyta w jakiejś gazecie była z jej ćwiczeniami :)

pasal u mnie też była raz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721376 przez bea2a
U mnie położna była 3 razy w ciąży i już 3 razy po urodzeniu a jutro przychodzi 4 raz. Fajnie bo waży małą za każdym razem i radzi co na jakie dolegliwości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721378 przez agusiaa26
cześć laski :) my dziś wyspani, synuś spał od 21:30 do 2 na cyca i tak do 5,6 w końcu się wyspałam ;)

pasal u mnie położna była już dwa razy, teraz też ma przyjść we wtorek, ale wiem że u mojej siostry też była raz tylko w domu więc nie wiem od czego to zależy :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721390 przez nala
Witajcie,

U nas nocka rewelacyjna. Mała spała od 19 do 23.30 a później obudziła się o 4.00 więc git. W dodatku nie musiałam jej lulać przed każdym zaśnięciem. Odkładałam do łóżeczka i sama zasypiała. Powoli się uczy :)))

Pasal, u mnie położna była 1 raz i pytałam jak to jest z tymi wizytami, ile przysługuje. Odpowiedziała mi, że w zależności od potrzeb. Jakbym chciała to mam zadzwonić. Także zależy też pewnie od położnej. Niektóre same chcą przychodzić.

Emi87, to lećcie do lekarza, niedobrze jak tak wymiotuje, jeszcze przy takim upale. Żeby się malutka nie odwodniła.

A z tym becikowym to trzeba chyba nic nie zarabiać żeby dostać. My przekraczamy próg :/ także u nas te papierki odpadają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721425 przez kasiak
Nocka u nas calkiem spokojna. Zasnął o 20, obudziłam na karmienie o 23, pospał do 4, potem do 8 i jeszcze kima :) tylko slychac jak pierdzi a mina jaka zadowolona :P
Po dwoch dniach intensywnego karmienia czuje, ze mam wiecej pokarmu, zwlaszcza po nocy :) mam nadzieje, ze juz bedzie ok :)
Ide na sniadanie poki Smrodek spi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721435 przez Qltoorka
pasal, wg standardu opieki okołoporodowej tych wizyt powinno być minimum 4. Zadzwoń do niej i zapytaj kiedy będzie... Ona kasę za to dostaje przecież....


nala, Jeśli masz jedno dziecko to razem powinniście zarabiać minimum 5766 zł, żeby dostać becikowe... Dla Ciebie to nic? No to większość z nas wg Ciebie nic nie zarabia :P Chyba, że nie liczysz nowonarodzonego dziecka, a ono do wniosku o becikowe ma być liczone - liczy się ilość członków rodziny w momencie składania wniosku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721453 przez pasal
Dzwoniłam 2 razy na podany numer i nie była łaskawa odebrać 9 dzwoniłam o 12 więc chyba w godzinach jej pracy ? Myślałam, że do bliźniaków - skrajnych wcześniakó to przyjdzie jeszcze ze dwa razy a tu od miesiąca cisza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721466 przez Qltoorka
Ale Ci się trafił leser..współczuję... Ja wybrałam położną ze szkoły rodzenia i jak poszłam na wizytę do przychodni do pediatry to cały personel był niesamowicie oburzony faktem, że raczyłam mieć swoją położną... A ja jestem z tego faktu bardzo zadowolona, bo przynajmniej mogłam wcześniej poznać kobietę która będzie do mnie przychodzić. Wiedziałam, czego mam się spodziewać...
Była 4 razy na wizycie i jest cały czas pod telefonem... Dzwoniłam do niej już gdy miałam dylemat z pleśniawkami. Powiedziała co mam zrobić i że jeśli to nie pomoże i się pogorszy to ona wtedy przyjedzie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721467 przez nala
Qltoorka, Oczywiście ta kwota, którą podałaś to kwota brutto? No przy dziecku i kredycie na mieszkanie to na rękę wiele nie zostaje. Nie mówię, że to nic. Wszystko zależy kto jakie ma wydatki po prostu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721517 przez dorkiszon
Qltoorka , a twój miał pleśniawkę , bo ja mam obserwować ja miałam kiedys pleśniawkę, ale mały wydaje mi się, że ma nalot z mleka.
Moja położna mówiła, że jeśli się zgadzam to przyjdzie 5 razy do mnie narazie była 2 razy i w środę przyjdzie znowu potem ma urlop to może po urlopie to jest jej obowiązek i za to jej płacą Qltoorka ma rację.
Miałam taką akcje w poprzedniej przychodni, że położna mi powiedziała , że nie ma czasu , bo jeszcze kogoś zastępuję. Wtedy bym jej nagadała, ale nie wiedziałam, że jest to obowiązek i jej praca. Zapisałam się do innej przychodni i bez problemu odrazu dostałam położna z małym jutro tez idę go zważyć.
Dziubasek czytałam , że nie można kawy i mocnej herbaty z tego względu , że przechodzi do pokarmu i dziecko po kofeinie może być niespokojne i mieć problemy z zaśnieciem twoje dzieci nic nie rusza , bo to jakieś śpiące królewny hahaha
Qltoorka dzięki za info oczywiście ładnie utrudniają jak coś mają dać stuknięty kraj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721528 przez dorkiszon
Magda, a czopki glicerynowe mi nie pomagają na zaparcia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721537 przez agusiaa26
wczoraj zjadłam dwie kanapki z serem białym dziś jakieś 4 krostki czerwone i straszny płacz ale dopiero teraz no i usnął w końcu... nie wiem z czego to, najlepsze jest to że dziś z raa też zjadłam kanapke z serem i dzemem truskawkowym, no cóż najwyżej zapowiada się nocka nieprzespana :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721552 przez dorkiszon
agusia może niekoniecznie z tego co zjadłaś mój ma z hormonów takie wypryski, a za chwile znikają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721564 przez dziubasek
Dorkiszon spróbuj może Kubie spodoba się po kawie :P a i ty walniesz sobie kupe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #721569 przez alba77
agusiaa26 a może to przez dżem truskawkowy? wiem że na początek bezpieczny jest malinowy i z czarnej porzeczki, ja wciągam codziennie i jest git

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl