BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #720649 przez dziubasek
Ja nigdy nie mialam problemow z przemiana materi wiec teraz raz dziennie kupka jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720652 przez karolinkanice16
Mojego A. siostry Evan ma 6 miesięcy dostaje butlę przed 21 i śpi do rana czasem się obudzi w nocy ale rzadko.

Mój też przysnął na 10 min. obudził się i płacze :(.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720660 przez dorkiszon
dziubasek ja tez nie miałam nigdy zaparć srałam po 3 razy dziennie :D , a po porodzie robie raz dziennie, ale normalnie kupa jak skała hahaha i ja rodze normalnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720664 przez dorkiszon
Ja się martwię, bo zastanawia mnie czy moje biodra się zmniejszą żadnych spodni z przed ciąży nie ubiore , bo mi przez biodra nie przechodzą.
W pasie przed ciążą miałam 83, teraz mam 94, a w ciąży miałam 110.
Ważyłam przed ciążą 51 teraz ważę 59, w ciąży 69.
Ogólnie ładnie jestem rozwalona :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720666 przez dziubasek
Dorkiszon to ja cię pociesze, ważę 65kg przed ciąża 54( spadło mi tylko 8 kg od porodu) co prawda dupe zawsze miałam jak armata i w większość portem juz wchodzę, brzuch mi ładnie spada tylko boczki zostały.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720668 przez dorkiszon
Tylko właśnie zastanawia mnie czy te biodra sie zejdą czy juz taka rozwalona będę zawsze i musze wymieniać wszystkie dzinsy ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720691 przez Qltoorka
dorkiszon, jeszcze niedawno nawet tu na forum płakałam, że w nic się nie mieszczę i chodzę w ciążowych rzeczach, bo wszystko (spodnie i spodnice) wchodziły mi na wysokość ud i dalej nie... Ale jednak w tym tygodniu dopiero się to zmieniło :) Więc Tobie też powinno :) Chodzę już w swoich obcisłych jeansach i spodniczkach, jedyne co to wystaje mi znad nich flak na brzuchu i za to się zaraz zabieram :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720710 przez karolinkanice16
jak napisałam ze mały się obudził i płacz okazało się że kolka nas dopadła i to taka niemiłosierna że zadzwoniliśmy po mamę mojego A. (nie lubię tej kobiety jak już wspominałam) ale dziś ją wielbiłam, wzięła termometr naoliwiła i leciutko w pupcie dla mnie to jakaś masakra się wydawała ale Ksawcio walnął zaraz po wsadzeniu taką kupee że masakra, od razu się odprężył potem chwile pojęczał i już ładnie i spokojnie śpi prawie godzinkę i uwaga ze smokiem :ohmy:. A jutro przychodzi do Nas na noc żebyśmy się mogli wyspać bo w czwartek mamy kilka spraw do załatwienia od rana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720721 przez Qltoorka
Ale fajny sposób :) Na tej samej zasadzie działa chyba ten kateter WINDI..
naszkoliberek.pl/Windi-Kateter-rektalny-najlepszy-na-kolke.html
Dobrze, karolinka, że teściówka zna się na rzeczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720747 przez karolinkanice16
No ale teraz to moj syn przeszedl samego siebie od 3.30 mamy taki koncert ze oczy mi zaraz z orbit wyjda tym razem to nie kolka bo widze po nim poprostu jasnie pan ma gdzies nasze prosby i nie zamierza spac tylko marudzic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720781 przez magdalenagal
Dzień dobry!

Czekam na położną już jestem cała chora... będę pytać o dopajanie choćby herbatą koperkową. Jestem ciekawa co ja usłyszę.

Karolina ja wczoraj miałam przeboje... od 9 rano do 14 fochy. A potem Michał zasnął i budzi ł się na szybkie picie. I kąpałam Go dziś rano bo spał jak ciapek. Dużo spokoju Wam życzę bo ja wysiadałam, wstyd się przyznać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720802 przez agniesia
Czesc dziewczyny:-)
Dorkiszon, ją ne spalam forum, tylko. mnie takie upały że masakra...w dzień 36, w nocy 22...i walczę jak Sewerynowi ulżyć w te upaly:-(
Kochane, pierwsze szczepienia sa po 6 tygodniu...na tezec, blonice, krztusiec, wirusowe zapalenie wątroby typu B i ją jeszcze dodatkowo miałam na pneumokoki, bo mój to wczesniak i ma za darmo, a kosztuje to 250-300 zł więc skorzystalam:-)
Przed każdym szczepieniem pediatra musi zbadać dziecko, czy zdrowe.
My mieliśmy jeszcze tydzień przed szczepieniami wizyte patronazowa, czyli pierwszą aby spotkać się i poznać:-)
Kolejne szczepienia są po 12 i 18 tygodniu.
Do pediatry zawsze można podejść, jak coś nas martwi. Zawsze można do poloznej zadzwonic:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720847 przez agusiaa26
Lipcóweczki mój też dziś przeszedł samego siebie ale w ten sposób że spał całą noc! :ohmy: matko aż ja nie spałam, mały usnął o 20:40 i spal i spał i spał, owszem jęczał w nocy ale oczek nie otworzył! nie mogłam go dobudzić, udało mi się dwa razy go nakarmić, wstał dopiero po 6 i zaraz poszliśmy na spacerek na którym też spał i teraz też suseł zasnął... nie wiem czy tak ma być, męża budziłam w nocy i mówie że mały śpi i nie moge go dobudzić to ten z tekstem: że noc jest przecież dlatego mały śpi... haha

póki co ide pomidorówke męszowi zrobie i może sie poloże Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #720868 przez agusiaa26
Aha no i mamy odparzona pupke:( maka ziemniaczana poszla w ruch i sudokrem, na efekry trzeba bedzie poczekac. Czym pokonalyscie odparzebnia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #720869 przez Qltoorka
agusiaa, noworodki średnio śpia na dobę 20h, więc się nie stresuj ;) i ciesz się, bo im starsze dziecko tym śpi już mniej... ;)
A my odparzenia pokonaliśmy, za poleceniem Magdy, maść Alantan Plus :) Sudocrem dla mnie to porażka... A piszesz że poszła w ruch mąka i sudocrem-chyba nie używasz jednego i drugiego? Bo wiesz, albo natłuszczasz albo wysusasz. Mąkę tylko i wyłącznie na suchutką pupkę, nie łącz ją z niczym innym, bo się zrobią z mąki grudy i będzie efekt odwrotny od zamierzonego :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl