BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 6 miesiąc temu #758468 przez agusiaa26
Lipcowki musze sie pochwalic ze juz 3cia noc jak Jul wstaje o 4 i o 7, mam nadzieje ze bedzie wiecej takich nocy bo nawet sie wysypiam:)

Jak myslicie do kiedy bedziemy uzywac pampersow 3? Bo zastanawiam sie nad kupnem 4 ale to chyba jeszcze za wwczesnie. W tesco jest wlasnie promocja tych bialych Premium Care za 39.99 wiec sie oplaca. W doz.pl promocji na te pampersy juz nie ma wiec trzeba korzytac z promocji w tesco, polecam bo sa super..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #758488 przez Milka
Witam
Jestem lutową mamusią i mam pytanie do mam które karmią MM . Mam całą puszkę dużą bebilonu 1 oczywiscie dobra z data waznoscid o 2015 r. nie otwarta , z miłą chęcią odsprzedałabym , za puszke dalam 44 zł a aptece Superjednostka ( chce za nia 30 zł) do puszki dam całe opakowanie witamin BABY K+D tez nowe ( za dużo kupiłam z firmy VitaDerol) oraz jeśli któraś by chciała to pampersy do pływania rozmiar 3 z baby dream kilka sztuk . Jeśli była by tu mama z okolic Zawiercie , Katowic , Siemianowic . to jesli chodzi o zawiercie moge podwiesc w kazdy dzien a katowice siemianowice bede w przyszłym tygodniu sroda czwartek lub piatek , wiadomo ze nie oplaca sie tego wysyłac bo szkoda pieniążków na wysyłke .
Jak cosik to piszcie na PW jestem dziennie .
Pozdrawiam

Ps Agusia26 - my za 9 dni kończymy 8 miesięcy a pampków 4 uzywam od jakis dwóch tygodni wiec myśle ze nie ma pośpiechu dodam że Moja niunia kruszynka nie jest waży juz coś około 9 kg a urodziła sie 4020g :)

jak juz jestem to co do promocji to w kauflandzie pampersy active baby za 32,99
i w realu w niedziele promobaby.pl/promocja-15981.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758489 przez Qltoorka
dziubas, nie zażywam, ale nawet się tym collagenem nie interesowałam, a chętnie poznam jakieś opinie na ten temat, bo zaciekawiłaś mnie...

Mleczna, nie zazdroszczę sytuacji... :(

agnesia, Sewerynek na tym zdjeciu wyglada jak dojrzały mężczyzna :)

A wiecie, prawie całą noc siedziałam nad tworzeniem filmu... Chciałam się nim z Wami podzielić na fejsie, ale po 15 minutowym przesyłaniu Fb mi go dwukrotnie blokował stwierdzając, że nie mam do niego praw autorskich... :angry: żeby sie odwołać muszę miec podpis elektroniczny a nie mam... :(
może ma któraś jakiś pomysł jak go Wam pokazać? Bardzo mi zalezy na Waszej obiektywnej opinii..... film ma 29 MB i trwa niecałe 6 minut....
Może na jakąś stronę da sie go wrzucic i udostępnić Wam do niego linka? Tylko na jaką...? Kto się tu zna?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #758492 przez Milka
Qltoorka napisał:

dziubas, nie zażywam, ale nawet się tym collagenem nie interesowałam, a chętnie poznam jakieś opinie na ten temat, bo zaciekawiłaś mnie...

Mleczna, nie zazdroszczę sytuacji... :(

agnesia, Sewerynek na tym zdjeciu wyglada jak dojrzały mężczyzna :)

A wiecie, prawie całą noc siedziałam nad tworzeniem filmu... Chciałam się nim z Wami podzielić na fejsie, ale po 15 minutowym przesyłaniu Fb mi go dwukrotnie blokował stwierdzając, że nie mam do niego praw autorskich... :angry: żeby sie odwołać muszę miec podpis elektroniczny a nie mam... :(
może ma któraś jakiś pomysł jak go Wam pokazać? Bardzo mi zalezy na Waszej obiektywnej opinii..... film ma 29 MB i trwa niecałe 6 minut....
Może na jakąś stronę da sie go wrzucic i udostępnić Wam do niego linka? Tylko na jaką...? Kto się tu zna?


przepraszam że tak się wtrąciłam ale zamieszczałam posta i akurat przeczytałam . Może na youtuba wżuc filma potem link wstaw na FB 6 minut powinno wstawiac sie na Youtuba jakis 40 minut niestety dośc duzo chyba ze skonwertujesz :)Możesz tez sprubowac na FB zmienic nazwe filmu bądz tez skonwertowac i wżucic na Fb myśle ze nie powinno byc problemu . Mi kiedys FB odzucił film mój twierdząc że jak to określił narusza prawa czy jest obraźliwy - wystarczyło zmienic nazwe .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758500 przez agusiaa26
Milka dzieki za odpowiedz:) w takim razie kupie kilka 3.

Qltoorko Milka ma racje, zaloz konto na youtubie i tam wrzuc filmik, pozniej zapodaj nam linka. Rozumiem ze to film o Mikolaju?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758532 przez Qltoorka
Dzięki za rady :) Na razie bawię się z wrzuta.pl :) zarejestrowałam i przesyłam plik. O youtube myślałam, ale nie wiem czy tam jest taka możliwość by zamieścić film prywatny... :unsure: Bo ja nie chcę, by był on ogólnie dostępny. To film tylko dla Was i dla mojej rodziny ;)
agusia... zobaczysz...mam nadzieję ;)

Milka, niestety z okolic Katowice-Siemianowice jestem tu tylko ja, a ja karmię naturalnie tylko... Więc wśród lipcówek chyba nie znajdziesz chętnych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #758543 przez Milka
Qltoorka napisał:

Dzięki za rady :) Na razie bawię się z wrzuta.pl :) zarejestrowałam i przesyłam plik. O youtube myślałam, ale nie wiem czy tam jest taka możliwość by zamieścić film prywatny... :unsure: Bo ja nie chcę, by był on ogólnie dostępny. To film tylko dla Was i dla mojej rodziny ;)
agusia... zobaczysz...mam nadzieję ;)

Milka, niestety z okolic Katowice-Siemianowice jestem tu tylko ja, a ja karmię naturalnie tylko... Więc wśród lipcówek chyba nie znajdziesz chętnych.


dzięki za odpowiedz co do Youtuba jest możliwość zaznaczenia opcji _ chyba to się nazwya prwatny chodzi o to że obejżec będą go mogły tylko osoby mające Link :) nikt pozatym

ps tez tworze film z zdjęć i filmów od urodzenia a nawet od bycia w brzuszku do 6 miesiąca mojej małej :) jakiego programu używasz >?? ja standardowego w windowsie WINDOWS LIVE MOVIE MAKER

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758550 przez Qltoorka
Milka, to mój pierwszy film :) i też się bawiłam w Windows Movie Maker :) łatwy, choć intuicyjny-do wielu opcji trzeba tam dojść samemu jak zrobić, stąd pewnie dlatego siedziałam nad nim do 3.30 ;)
aaaa....zaraz będzie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #758558 przez Qltoorka
No. Jest. Mam nadzieję, że poświęcicie nam swoje, wiem jak cenne, niecałe 6 minut ;) może podczas karmienia? :) muzyczka może przypadnie maluchom do gustu, hehe.
I dawać mi tu zaraz słowa krytyki na te moje nocne wypociny... :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758562 przez jorgus_krk
Hej dziewczynki, staram się was czytać na bieżąco ale jak zawsze u mnie gorzej z odpisywaniem. Byliśmy na kontroli po antybiotyku i wszystko już dobrze, oskrzela, płuca czyste gardełko też a to co ja myślałam że katar to to tylko obrzęk śluzówki od suchego powietrza (bo grzejemy już) i mamy kłaść ręcznik na kaloryfer albo nawilżacz taki porcelanowy (już kupiliśmy) dawać wapno 2 razy i krople nasivin tylko doraźnie jak będę słyszeć że ma przytkany. A jak się pojawi trochę katarku to oczywiście mamy go odciągać. Poza tym codziennie mamy chodzić na spacery ale to akurat oczywiste dla nas bo zawsze staram się wychodzić no chyba że leje niesamowicie. Także cieszę się że to nic poważnego dzisiaj miał ręczniki na grzejniku i było dużo lepiej nad ranem. A katarek ściągamy tym do odkurzacza i normalnie super jest ten sprzęt a miałam opory przed jego kupnem.

Jeśli chodzi o zjazd to my jesteśmy chętni tylko raczej nie nad morze bo to daleko ale gdzieś środek polski to już lepiej.

Qltoorka z niecierpliwością czekam na film chętnie oglądnę bo sama nie potrafię takich rzeczy robić

agusiaa26 my jeszcze używamy 3 ale ja myśle że już niedługo bo Kubuś już waży ponad 7 kg i wydaję mi się że one na długo nie wystarczą dlatego mamy już paczke 4 w rezerwie jakby co

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758586 przez askan2
Qltoorka piękny i wzruszający filmik, jak się popatrzyłam w czasie oglądania na mój miracle śpiący własnie w wózeczku to się poryczałam ze szczęścia :) Codziennie dziękuje Bogu że mam taki cud :)
A po oglądnięciu mam jeszcze jedną refleksję: bardzo żałuję że nie dane mi było rodzić naturalnie... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758596 przez emi87
Qltoorka jestes okrutna-poryczalam sie jak bóbr!!!! piekne!! az mi sie wszystko przypomniał-radosc z dwoch kresek na tescie,ciaza,porod... i podobnie jak askan mega zaluje ze nie dalam rady naturalnie... te zdjecia z porodun piekne i mega wzruszajace!!! nastepnym razem chopcby skały srały to urodze naturalne :) a twój maz, jego usmiech...cudo! zobaczysz wysle ci fakture za chusteczki chigieniczne do ocierania łez :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758618 przez karolinap
Qltoorka - cuuuudowny!
Łzy Cisna się do oczu i gesia skora na całym ciele. Oglądałam jak Polcia akurat spala, ta piosenkę uwielbiam i słuchałam jej juz w ciazy :) oglądałam i bujalam się na boki w rytm muzyczki :)
Pięknie Ci to wyszło! :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758642 przez NataliaK
Qltoorka co mam ci napisac, wspanialy film, niesamowita pamiatka! Super too wyszlo i jakie w ogole zdjecia z porodu. Po prostu piekne. Az zazdroszcze tych przezyc no i wspomnien przede wszystkim...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758645 przez Qltoorka
Dzięki dziewczyny :blush: :kiss: A gdzie słowa krytyki :unsure: Bałam się czy czasem nie jest zbyt ckliwy... :unsure: Mój mąż go jeszcze nie widział... A zdjęcia z porodu to tak naprawdę klatki zapisane jako fotki z filmu. Mąż miał kamerkę i mamy te pierwsze krzyki udokumentowane :) Zresztą, większość tych zdjęć na filmie to tak naprawdę moje wycinki z filmików z kamerki. No, oprócz zdjęć ciążowych. Musiałam pozapisywać daty ich wykoannia, bo za cholerę teraz nie wiem które to były tygodnie ciąży, hehe... Zrobiłam najpierw też kolorowy, ale jednak chciałam by cały ten swoisty reportaż był w jednej tonacji kolorystycznej....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl