BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #826466 przez uniuni
Marta to u Ciebie zimniej niż w Norwegii :D A tak poważnie, to Mama pisała, że w Białymstoku też pizdziawica. Z resztą jak co roku ;)

My mieliśmy ciężką noc. Nitoś ciągle z zatkanym nosem i jak nie dusił się to kaszlał i ja ciągle oczy jak 5zł żeby sprawdzać czy oddycha. Efekt jest taki, że mam takie wory pod oczami, że na lotnisku musiałabym nadbagaż zapłacić :dry:
Zaflukany ale zadowolony ;)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826505 przez Nikaa
Martazytka dziękuje za informacje o szczepionce :)
Uni masz bloga? ekstra zdjęcie

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #826508 przez uniuni
Nikaa Mam :) unimamuni.blogspot.no świeżutki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826522 przez karolinap
Qltoorka - dziękuję za mile słowa :) prześle ofertę, nie ma problemu :)
A TE sprawy? Wizytę mam 3 lutego - dam znać:*

Martazytka - Nasz Lipcowkowy Lekarzu :) czy ziarniaki po porodzie to coś groznego? Wiadomo Ci coś na ten temat?

Uni - jak milo widzieć fotkę na forum :) jejku, to forum rzeczywiście ma swój urok :)
A Nils w ogóle nie wygląda na chorego! Cudowny i jaki radosny :)

Olcia - mój blog to nasze9miesiecyyy.blogspot.com :)

A my kończymy dziś pol roczku ( no bo u Magdalenagal dzis 7 miesięcy:) :) jak to szybko minelo? :( spędziliśmy razem milo dzień :) a w wolnej chwili pisze biznes plan ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826526 przez olcia1989a
My dzisiaj nie byliśmy na spacerze bo u nas strasznie zimno...
Karolinap super masz ten blog albumy świetne ja jestem w tych sprawach kompletne beztalencie więc zazdroszczę jeszcze bardziej :laugh:
Muszę Wam powiedzieć, że mnie już przeraża myśl o powrocie do pracy...pracuje na 4 zmiany wię łątwo nie będzie z małym dzieckiem i jeszcze musze poszukać kogoś do opieki i jak sobie pomyśle że mój bombelek beze mnie to płakać i się chce :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826527 przez olcia1989a
a i jeszcze my jutro mamy pół roczku :) jak to zleciało...nawet nie wiem kiedy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826537 przez dziubasek
Uniuni nie omieszkam wczytac sie w twoj blog :) wieczorowa pora jak moje terorystki beda juz ululane.
Olcia na 4 zmiany tzn. jak(bo 3 zmiany to ja poniemaju a 4 to juz nie)
Polcia i Michas buzki z okazji miesiecznicy :kiss:

A u nas co? pakujemy sie pomalutku, coraz bardziej mam sresa jak to bedzie w czasie podrozy((czy majka sie nie zesika najpardziej)kupujemy drobne upominki dla rodzinki, a i kupilam Majce dzisiaj walizke:http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/9136267.htm
mala zadowolona wiec ja tez :)

no i wogole czasu nie mam ostatnio na nic, Moje Pindy sa ode mnie uzaleznione. Julka przemieszcza sie juz calkiem sprawnie,ale to nie jest jeszcze raczkowanie raczej pelzanie. dzisiaj zostawilam ja w takim gumowym kolku to z niego wylazla, nigdzie jej juz nie moge zostawic wiec jak jestem znimi sama to mam urwanbie glowy...

ehhh byle do poniedzialku i troszke odpoczne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826545 przez olcia1989a
na 4 zmiany to znaczy 4 razy na 6 rano jeden dzień wolnego 4 razy na noc na 22 jeden dzień wolnego i 4 razy na 14 jak przypadnie we wigilie na popołudniu to nie ma bata musze iść....chyba że jest postój a tak w ogóle to ja pracuje na produkcji pieluszek dla dzieci Happy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826561 przez nala
NataliaK, prosze Cie napisz mi jeszcze raz dokladnie jak robisz kasze jaglana Jankowi. U nas niedlugo jedzenie kaszki stanie sie trauma tylko nie wiem czy dla zlosnicy malej czy dla mnie. Nic jej nie podchodzi. O jakiej porze dnia dajesz ta kasze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826603 przez kasiak

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sebkowe zęby ruszyły, ale jeszcze trochę poczekamy. Padnięta jestem i już bym poszła spać, ale gad mały pindzi masakrycznie i nie chce spać. Tylko mi tego brakowało :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826649 przez pasal
Hejka mamuśki, to moje trzecie podejście do napisania do Was.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #826665 przez Myszka24
Karolinap poczytałam tak na prędkości twojego bloga świetny (będę miała lekturę do poczytania) a twoje robótki ręczne cudeńka :kiss:
Uniuni twojego bloga tez poczytałem rownież fajnie sie go czyta :kiss:
Dzis Martyna przypomniała sobie ze jakiś czas temu opanowała metodę plucia i postanowiła ze dzis znowu sobie poćwiczy plula wszystkim co wcisnelam jej do dzioba nawet frajdę sprawiało jej ciągniecie cyca i plucie mlekiem 2 razy musiałam sie przebierać :P no cóż każda zabawa jest dobra kiedy dziecinna zadowolona i matce da odpocząć.
Kasiak moja mamusia tez nie usiedzi na dupie jak widzi ze robota jest do zrobienia ale plus dla niej bonie narzeka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826949 przez Nikaa
pasal tak jak pisałam na fb jesteś wielka :)
uni dołączam Twojego bloga do grona ulubionych blogów - uwielbiam blogi mam lipcowych :)
kasiak wdech wydech wdech.... dasz radę :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826961 przez NataliaK
Kilka dni mnie nie było i w końcujest co czytać ;)

choroba mija, Janek miewa się już lepiej, humor mu dopisuje więc i ja jestem troche odciążona.
Oswajamy się z łóżeczkiem powoli ale idzie nam już całkiem dobrze.


Qltoorka no mistrzem ortografi nie jestem, wiem, że trochę głipo, że wkradają się błędy ale musiałbym mieć polonistę do sprawdzania tekstów :D to co wyłapię to poprawiam. Ale chyba zacznę bardziej zwracać na to uwagę - dużo tego? :D Poza tym miło mi, że blog został miło przyjęty, podoba się i chętnie ludzie tam zaglądają a i mi pisanie i wstawianie moich zdjęć sprawia wile przyjemności. Swoją drogą pamiętaćie jak mówiłam o opisaniu mojej historii na forum? Teraz chciałabym aby na blogu powstał post o tym, nie wiem tylko czy to dobry pomysł choć blog i tak jest bardziej mamowy niż planowałam, nie da się inaczej ;p

Nala kaszy gotuję tak około pół szklanki ze szklanką wody - jak mi się wygotuje to troche wody dolewam aby się gotowała około 20 minut:) póżniej dodaję 3-4 łyżeczki przetartych owocó, moga być ze słoiczka, no i wszytsko blenduje. :)

jorgus, Janek jeszcze dobrze nie siedzi, planujemy wymianę dopiero pod koniec marca

uni też miałam takie ciężkie nocki ale juz jest lepiej :)

Dziubasie cieszysz się na ten wyjszd? Też jestem ciekawa jak lejdiss znosią podróż :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #826969 przez dziubasek
Natalia cieszę się bardzo, tęskni mi się i może wreszcie odpocznę... A ja kaszy nie blenduje, szczerze mówiąc to juz nic nie blenduje( jula sobie mieli dziaselkami i jednym zebolkiem, nie dławi się wiec jest ok)

U mnie piczki są zakatarzone( majka miala dwa dni katar teraz ani kropelka jej nie kapnie ale dalej ściemnia i udaje chora ;) ) Julka nos ma zatkany ale uśmiechnięta od ucha do ucha.

muszę zakupić kojec dla Julki bo starsza siostra kombinuje i dzisiaj pomogła Julce zsunąć się z łóżka i mala przypelzla do mnie do lazienki( Majka mówi ze ja pilnuje i krzywdy nie zrobi ale ona ma tylko 3 lata i pomysły jak rodowa kaskaderka)

Ja jz prawie spakowana, odliczamy dni:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl