BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 3 miesiąc temu #827491 przez NataliaK
pasal, fajnie! a kiedy Ty dokładnie przyjeżdzasz bo mi umknęło ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827575 przez Martazytka
Karolinap- musiałabyś dokłądniej napisać o jakie zarniniaki chodzi bo jest cała masa różnych- w bliźnie po cc, na drogach rodnych po cięciu- są np. zapalne, albo można tak określać też ogniska endometriozy- czyli wszczep śluzówki macicy. Dużo tego.
Maskara na nic nie mam czasu, dzień jest za krótki.
My dzisiaj zaliczyliśmy basen i moczenie buźki- małemu się nie spodobało i ryczał- woli mieć gębe na powierzchni. Jeden tatuś na zajęciach mało nie utopił dzieciaka- bo chciał go pod wodą trochę pomachać i dzieciak siny- aż matka mu zabrała.
Pasal- order ode mnie :D, mój maluch po basenie zaczął się troszkę rozkręcać ruchowo bo tak to strasznie leniwy był a teraz już sam bryka z plecków na brzuszek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827579 przez dorota_k123
Witajcie

Dawno mnie tu nie było, czasem zaglądałam ale jakoś nie było czasu napisać. Później jak się tyle nie odzywałam to mi głupio było napisać i tak się przeciągło do teraz. Co u nas Julcia rośnie czas ucieka a ja jestem w szoku że to już prawie 6 miesięcy minęło. Każdy dzień jest prawie taki sam trzymamy się stałego rytmu dnia. Jemy zupki kaszki przecierane owoce no i oczywiście mleczko. Na szczęście Julcia w nocy śpi bez problemu, tylko z zasypianei jest problem bo zasypia tak ok 22.30 -23.30.

Wybaczcie że się nie odniosę do wszystkich waszych postów bo nie wiedziałabym od czego zacząć. Tyle co pamiętam to Karolina pytała o działalność gospodarczą, nawet lepiej jak wpiszesz sobie szerszy obszar działalności niż miałoby być za mało wpisanych nr PKD i później trzeba by dopisywać bo to już później jest płatne.

Mam nadzieje że mnie tu przyjmiecie a ja ze swojej strony obiecam że cześciej się odezwę ;-)

Życzę miłego weekendu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827624 przez jorgus_krk
karolinap rodzajów działalności wpisz ile chcesz zawsze można więcej to nic nie zaszkodzi a i na pewno dopisywanie bądź wykreślanie późniejsze PKD nie jest płatne także spokojnie opłaty takie zniesiono parę lat temu i teraz każda zmiana wpisu o działalności gospodarczej jest bezpłatna także spokojnie i trzymam kciuki za dotację

pasal podziwiam jesteś super babka, szkoda że nie ma więcej takich ludzi

u nas od znowu mały rozdrażniony, zły i wpycha całe piąstki do buzi, czyżby górne ząbki szły?...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827659 przez karolinkanice16
A to i ja zaproszę Was do mnie na bloga :* janieelegancka.blogspot.ie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #827796 przez Nikaa
karolinkanice16 fajny blog czemu szybciej się nie pochwaliłaś ? :) :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828004 przez karolinkanice16
Nikaa bo nie pisałam tam często ale teraz to zmieniam i pisze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828161 przez kasiorek001
każdy z waszych blogów jest świetny i czytając je można miło spędzić czas, bez wyrzutów że się go marnuje, karolinkanicewózek rzeczywiscie ma świetny design i ale cena to już gorsza sprawa,ja szukam do 1300zł..a te małe kółeczka dobrze sobie radzą z nierównościami??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828469 przez Martazytka
:) podziwiam Nie mam pojęcia kiedy znajdujecie czas na fb, forum i jeszcze blogi- chyba macie więcej dodatkowych kończyn niż ja no i może jeszcze jakiś zapasowy mózg. Ja nawet życia na żywo ostatnio nie ogarniam- ledwie wstanę a już jest noc. Ledwie posprzątam a znów jest bałagan. Ledwie zjem a już jestem głodna- hmmm to akurat muszę zmienić. Dziecko to ostatnio taka radość, że jak sobie dżemkuje to jakoś mi już za nim tęskno- jak nie śpi to sobie leży na macie i: piszczy, gada, kopie, pluje, cmoka - w międzyczasie fika sobie obroty na brzuszek. Czasem mam wrażenie, że już rozumie wszystko co się do niego mówi- a na 100% reaguje na swoje imię. Ehhhh... niedługo powie nam co myśli i czego chce :D
Dzisiaj mężul zabrał się za podłączenie zmywarki- no i zrobił tak, że w ogóle wody w domu nie mamy :( , do tego musiał rozkuć ścianę i mamy totalny kataklizm. A teraz sobie śpi!!!
Na szczęście mamy wielki zapas mokrych chusteczek do pupy :D kurcze tylko jak tym umyć włosy?

Aż dziwine, że jedna dziewczyna może tak namieszać na kilku forach i fb, swoja drogą skąd ma tyle czasu na siedzenie przed netem?
forum.mjakmama24.pl/threads/5249-Szcz%C4...lipiec-2013/page2619

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828483 przez karolinkanice16
kasiorek001 kochana jest świetny kółka są kauczukowe i sprawują się super :) cena fakt straszna ale ja kupiłam używany :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828669 przez dorota_k123
Ale tutaj cisza kiedys tyle sie tu działo a teraz jak mam chwilę wchodzę i żadnych wpisów. Szkłoda bo cenne informacje można bylo tutaj uzyskać. . . . A teraz jak czasem zaglądam to forum umiera przez te ciszę. Ostatnie 2 noce Julia śpi bardzo niespokojnie caly czas sie budzi a ja razem z nia caly czas sie budze. Najgorsze jest to ze jak sie juz wzbudze to spać nie moge po nocach :-( a jak juz uda mi sie zasnąć to znowu ona sie budzi i od początku. I tak o 18 to juz jestem tak padnieta ze spalabym na stojąco ale jak to zrobić jak wtedy mała jest najbardziej martęma ... Przepraszam ponArzekałam troche
:laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828923 przez kasiak
Noo faktycznie ciszaaaa i pajęczynami forum zarasta :P
U nas się przyplatało jakieś choróbsko. Od wczoraj Sebek kaszle, wieczorem i rano miał gorączkę. Dałam mu syrop i umówiłam wizyte u lekarza. Dr pobrał wymaz z gardła i wysłał nas do domu. Mówił, że dobrze, że karmię cyckiem, i że w takim razie nie trzeba leków. Jak wymaz wykaże poważną infekcję to zadzwonią i dostaniemy leki. Na razie młody wyspany i śmiga po podłodze. Temperatura wróciła do normy, od czasu do czasu pokasłuje, ale tragedii nie ma.
Myślałam, że jak mu jedynki wylazły to bedzie spokój, a tu klops :dry:
Dziecko mi się rozgadało. Kłóci sie ze swoim odbiciem w lustrze, opowiada, piszczy, miauczy. Jest szał :laugh:
dorota my tez mamy problemy ze snem. Pozostaje mieć cierpliwośc i jakos to przetrzymać.

Pogoda oszalała. Rano ledwo drzwi otworzyłam i naparzałam na łopacie :P już nie mam gdzie śniegu rzucać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829023 przez Myszka24
U nas tez problemy ze snem, pojawił sie pierwszy ząbek :) dzis w nocy wstawalam o 1 szej a potem pobudka o 5 tej i od tamtej pory mała spała w 2 drzemkach po pół godziny, cały dzień piszczy,jęczy, marudzi,śmieje sie i wszystko tylko nie spanie nawet cyc nie pomaga. A teraz juz prawie zasypiala to przyszła tesciowa i widzi, ze gzub zasypia to zamiast sie wycofać to zaczyna do Martyny gadać i nici ze spania :P i jak tu sie nie wkur.....ic, ręce mi opadają czasami mam wrażenie,ze robi wszystko mi na przekór . I ja tez ponarzekalam :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829049 przez jorgus_krk
my mieliśmy wczoraj dramat, w nocy stan podgorączkowy co chwilę mały się budził przez dzień to samo tylko rączki płacze marudzenie i w ogóle dramat wydaję mi się że to górne jedynki bo są tam dziąsełka bardzo nabrzmiałe ale wczoraj wieczorem dostał ibum na noc i spał do 7:00 :laugh: i dziś to już jest wszystko ok ale zęba dalej nie ma :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829078 przez Qltoorka
Wybaczcie mi, ale ja wciąż nadrabiam i nadrobić nie umiem, by być w końcu na bieżaco. Ciągle jestem w zasadzie 10 stron do tyłu :P Są dni, kiedy nie mam czasu nawet wyciągnąć laptopa. A ostatnio trochę się dzieje...

Przedzierając się w dalszym ciągu przez gąszcz zaniedbanych przeze mnie stron natrafiłam na historię MadMar... Dlatego muszę tu wyrazić swój podziw dla Jej wytrwałości, samozaparcia i nieustępliwości... Należy Ci się za to, kochana, medal! Na pewno było ciężko, ale wierzę, że teraz jesteś silniejsza i z pewnością dumna z siebie. A Twoja córeczka, mam nadzieję, gdy będzie już dorosłą kobietą doceni również to co dla niej zrobiłaś. Dałaś jej nie tylko życie, ale i świadectwo, że nic nie jest ważniejsze od niej. Chyba nie można było tego bardziej wyrazić niż właśnie przez Twój upór w dążeniu do postawionych celów.

Zobaczcie... w sumie niewiele nas tu jest, a tak wiele historii mamy... Takie nieszczęścia, choroby-często nam się wydaje, że to na bank NAS nie dotyczy, że takie historie to tylko w telewizji... A teraz, po tym co spotkało np Patrizię, Natalię i teraz MadMar, okazuje się, że to może dotyczyć każdego... Dlatego też zawsze przeżywałyśmy każdą z tych tragedii. Bo spotkała ona kogoś, kogo znamy i lubimy, naszą forumową koleżankę...

Myszka24, ja gdzieś kiedyś czytałam, że takie maluszki nie boją się ciemności. Ciemności boją się trochę starsze dzieci. I chyba coś w tym jest... No bo czego się bać? Wyobraźnia pracuje - przecież w tej otchłani mogą być potwory i straszne wiedźmy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl