BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

9 lata 2 tygodni temu #975241 przez MlecznaMama
witajcie lipcóweczki!

nikomu nie dawałam jeszcze znać że urodziłam więc nie wiem skąd ktoś miał takie info.

urodziłam dopiero 2 kwietnia po podaniu trzech zastrzyków powokacyjnych. równe 14 dni po terminie przyszła na świat moja kruszynka 2800 waga i 53 cm długości. kocham ja!!! naczekałam się na nią!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #975389 przez dziubasek
Mleczna juz mogłas poczekać do 3 kwietnia ( obchodzilabym z twoja córcia urodziny) jak sie czujesz? Jak maleńka? Jsk braciszek zareagował?
No i oczywiście gratulacje :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #975445 przez Patrizia
Mleczna GRATULACJE :D i zdjecie poprosze :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 dni temu #976354 przez MlecznaMama
ooo Dziubasek!!!! sto lat, dużo SEXU i udanych starań!!! już nie mogę się doczekać aż znowu zostanę e-ciocią!!! Kochana, u nas ok, boję się wszystkiego, sytuacja jest całkowicie nowa- mąż już niestety wrocił do pacy, zostałam sama z synkiem ktory ma bunt dwu latka i daje czadu na całego..... dziękuję Bogu , że nauczyliśmy go ładnie zasypiać bo chociaż wieczorem można odetchnąć. Klaudia jest kochana i cudowna, czasem męczy ją brzuszek ale w sumie dużo śpi i jest bardzo bystra. Ma takie "komunikatywne" spojrzenie

Patizia jak samopoczucie kochana!!!!?? to już 10 tydzień wooow! za niedługo poznamy płeć!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 dni temu - 9 lata 6 dni temu #976360 przez Patrizia
hehe jutro wskoczy juz 11tydz :D czuje sie dobrze nie narzekam brzuch mi rosnie kilogramow przybywa :P a co do płci no nie wiem moze sie bedzie ukrywac j :) est mi to obojetne naprawde ale nie wiem czemu wydaje mi sie ze dziewczynka bedzie :P Wszystkiego dobrego dla Was :*




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu #977331 przez MlecznaMama
o to zobaczymy Patrycja czy się sprawdzi przeczucie! dawaj znać cały czas!!!!

u nas ok. Syn kocha Klaudusię , głaska ją ciągle całuje, ale zdazy się też że jej pacnie :) jestem szczęśliwa..

Dziubas, co tam? co nie piszesz? wzięłam się dziś za mel b :D haha.... ale chyba za wcześnie jeszcze na ćwiczenia . Jak tam Twoje dziewczęta? wzuć zdjecie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #977455 przez dziubasek
Jestem, czytam ale zeby cos sensownego napisac to juz nie mam kiedy.
Ja wlasnie zapłaciłam za wycenę domu który chce kupić i potem sie dowiem czy dostaniemy kredyt( jeśli dostaniemy to w czerwcu powinnismy juz byc na swoim)
Fotki wstawie jak do komputera sie dopcham.
Julka rozgadala sie na maxa ( mowi ze nazywa sie Maja i ma osiem lat ;))
P.s pan Dziubas bardziej stara sie o trzecie baby niż o pierwsze :/
Mleczna a skąd ty jesteś w pl? Ja bede 7 tyg na wakacje m

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #978089 przez MlecznaMama
haha Dziubasku ale ta Julka to aparatka :D macie z nią zabawnie chyba co? słuchaj kupiliśmy ostatnio wózek podwójny- ty chyba takim jeździłaś... jejku jakie to ciężkie. Też tak miałaś? na krawężnik ciężko wskoczyć... muszę się przyzwyczaić...
O to będę trzymać kciuki z całej siły żeby sie Wam udało dostać kedyt. Zazdroszczę . Nie ma to jak być na swoim. A ajny domek?
To czemu taka smutna minka że się Pan Dziubas tak stara? Chyba dobrze :) nawet nie wiesz jak czekam na wieści!!!!
u nas elegancko. Toche chodzę niedospana bo z dwójką to już inaczej niż z jednym. nie ma jak odespać w dzień bo synek mega aktywny chłopaczyna i tylko by szalał. Dziubasku a Julka już na nocniku?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #978145 przez dziubasek
Tak tak ja z L -cy ( cała pl do siebie miałam)
Ciężkie te wózki podwójne jak cholera ( ja pojezdzilam pare miesiecy i kupiła dostawke do normalnego wózka )
Kredyt dostaliśmy juz :) domek fajny z dużym ogrodem ( jeszcze troche potrwają te wszystkie transfery ale mam nadzieje ze pod koniec lipca juz będziemy u siebie tzn. Dziubas nas przeprowadzi bo ja bede z dziewczynkami w pl.
A Julka do nocnika robi tylko jak ma dobry Humor ;)
P.s ciaze planuje dopiero po wakacjach co by poszaleć w pl ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #978149 przez MlecznaMama
oooo no to super ze kredyt już jest,. Ah jak ja bym chciała być na swoim. Myślę że kiedyś w końcu się uda, ale potrzeba jeszcze czasu. Tymczasem mamy na ogrodzie wielkiego rottweilera szwagra i nie zamierzam sie po tym ogrodzie z dziećmi pałętać. a wpływu na to niestety nie mam.

ja jeszcze nawet nie zaczęłam nauki na nocnik... muszę się za to wziąć!!!!
mój mały mi spinkala na spacerach stąd pomysł o wózku podwójnym, bo z wózka już trudniej uciec niż z dostawki, ale z tymi gabarytami moje dotychczasowe "górskie" spacery będę musiała sobie odpuścić.

Jak tam Maja w szkole?

UNI CO U CIEBIE SŁYCHAĆ? JESTES TU CZASEM Z NAMI?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #978184 przez dziubasek
A Maja w szkole super ( mowi coraz więcej po angielsku, chodzi dodatkowo na tance - ma teraz taki fajny wiek - problem mam bo obgryza paznokcie i to do krwi :()

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #979198 przez MlecznaMama
oj Dziubasku to ciężko z tymi paznokietkami. Są specjalne maści i niedobrym smaku, może to by ja zniechęciło.
Świetnie ze szlifuje angielski... i ze tańczy! niech rozwija zainteresowania! a jak tam Julcia....? Jest tam jakaś Lipcówka w ciąży ? słychać coś nowego na tym Facebooku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #979325 przez karolinkanice16
MlecznaMama Gratulację :kiss: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981066 przez dziubasek
Mleczna na fb pokazało mi ze masz urodziny dzisiaj :) wiec jeśli tak to wszystkiego najcudowniejszego :*
Jak sobie radzisz kochana?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #981143 przez MlecznaMama
dziękuję Mamo Dziubaskowa kochana! tak mam urodzinki :) 25 na karku... :)
a radzę sobie świetnie. Kocham moje dzieciaki i uwielbiam mój podwójny wózek i to że możemy szaleć na spacerakach, bo ja to w domu nie lubię siedzieć. :)
Klaudusia jest cudowna, a Robercik za nią szaleje, tylko czasem mu się zdarzy jej pacnąć

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a jak u Was Dziubasy moje? kiedy zawitacie do Polski? nie planujecie pochodzić po Beskidach ;P???????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl