BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

9 lata 8 miesiąc temu #908794 przez MlecznaMama
Uni kochana pewnie ,że trzymam i nawet Robercikowi zacisnę! Aj szkoda,że nie jesteśmy razem na jednym wątku, ale kwiecień to super miesiąc! kiedy ginek kiedy termin!!!!! ah ah!!!
co do teściowej Twojej to dużo fuj było... szczególnie rękaw....
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Jorgus pewnie ząbki,. będą się teraz wyżynać te tylne, a one podobno masakra!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #909113 przez uniuni
Mleczna kochanie to nie teściowa, to moja mama :( teściową już dawno pizgłabym w łeb ;)
Co do wyjazdu za granicę. Znałam biegle angielski i tyle wtedy wystarczyło. Pracę znalazłam przez pośrednika. Adecco polska. Oni gwarantowali miejsce zamieszkania i przeloty z i do Norwegii tylko odciągAli z wypłaty. Akurat na tym wyszłam nie ciekawie, ale poza tym nie było na co narzekać. Gdy przeprowadzilam się do J. i zaczęłam szukać pracy okazało się, że angielski nie wystarczy. Zaczęłam uczyć się norweskiego i się udało w tej firmie, którą teraz zamykają ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #909239 przez kasiak
To jest jakaś masakra. Przez ten urlop wszystko się posypało. Wyczyściliśmy się z kasy. Wydaliśmy majątek na naprawę auta, a ten gówniany złom się zesrał znowu. W trasie! Mąż ledwo do Świnoujścia dojechał, ale nie ma mowy o dalszej podróży dopóki go nie naprawi. A nie wiadomo co sie zepsulo i ile bedzie naprawa kosztować.
Sebek gorączkuje i żałuję, że wróżką nie jestem, bo nie mam pojęcia czemu. Czy to wirus, czy zęby czy jakaś inna cholera. Kończy mi się syrop z paracetamolem, a młody sobie czopka nie da wsadzić. Syrop mam kupiony, mąż ,miał jutro przywieźć...
Odechciewa się pisania normalnie.
Mam ochotę na coś mocniejszego. A ze karmie to na ochocie sie skonczy.
Sierpniu, dopiero sie zaczales a już mam cie dosc.

Bez odbioru.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #909334 przez askan2
Hejka kochane :kiss: Lipcówka marnotrawna wpadła pogratulować MlecznaMama dzidzi, kochana rośnijcie zdrowo :D Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #909564 przez Nikaa
Mleczna ale jak to tak - że nie będzie się zajmować ? Co to za Babcia :dry:

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910418 przez kasiak
Wpadam na chwilę z dobrymi wieściami :) zlomek naprawiony. Mąż jutro po poludniu bedzie w domu :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910802 przez MlecznaMama
jak tam Lipcówki?
wakacjujecie coś z bąbelkami?
Uni moja droga, jak samopoczucie!? ja zaangażowana e-ciotka chcę być na bieżąco w miarę możliwości! buziaki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #911297 przez dziubasek
Mleczna mam nadzieje ze Uni nie będzie miała mi za złe
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
a jak ty się czujesz? Dodaj jakieś fotki bo się stęskniłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #911533 przez MlecznaMama

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dziubasku Kochany też za Wami tęsknie! Dawno nie widziałam Twoich dziewczynek, pewnie rosną jak na drożdżach. Dodaj też fotkę jak znajdziesz czas! My musimy sobie zrobić aktualną fotkę z Synkiem, ale to dopiero jak mój aparat wróci z nad morza, bo pojechał na wakacje, w miłym towarzystwie mojej rodzinki.
Askan kurde gdzie Ty się dziewczyno podziewasz, Ciebie to tu już hoho nie było. Gdzie piesio z avatarka? jak Maleństwo!? opowiadaj. A i dziękuję za gratki!|

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #911634 przez Marta27
Mnie też tu wieki nie było ale jestem na bieżąco przez fb więc MlecznaMama jeśli chcesz to zapraszam Ciebie do nas.
A weszłam tu aby Tobie pogratulować dzidziusia trzymaj się kochana :-)

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #911829 przez MlecznaMama
słuchajcie chyba Dorkiszon u mnie był w sklepie dzisiaj!!!! byłam pewna że to ona ale nie odważyłam się spytać... hehehehehehe czaicie "cześć to ja mleczna mama!"
MARTA GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!! PIĄTECZKA!!!!!!!!!!!!!!1 BYWAJ CZĘŚCIEJ

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #911860 przez Martazytka
Super, że tak dużo mam spodziewa się kolejnych pociech :) szybko ten czas leci. Za kilka lat jakby tak miał być zlot lipcówek to okazałoby się że nigdzie tak dużej knajpy nie znajdziemy bo za dużo nas :D Trzeba będzie jakąś knajpę postawić Lipcową :D
Uniuni- przykro mi z powodu Twojej straty, ja nigdy czegoś takiego nie przeżyłam i domyślam się, że musi być bardzo ciężko. Kiedyś jak długo nam nic nie wychodziło to myślała, że chciałabym chociaż zajść w ciąże na chwilę, żeby wiedzieć, że w ogóle dam radę, że nam coś kiedyś wyjdzie. Jak test pokazał dwie kreski to ..... już tak nie myślałam tylko miałam ciągły lęk, że mogę stracić malucha :( bo to już od tych 2 kresek było moje dziecko. Teraz też coraz częściej myślimy o drugim :) , ale nic nie planujemy bo natura i tak nas przechytrzy.
A mój Karolciak jeszcze nie chodzi :( i nie raczkuje- tylko się każe nosić i paluszkem nadaje kierunek, a spróbuj nie iść tam gdzie chce to histeria. Położony w kojcu wali nogami jak opętany- jak zacznie chodzić to od razu będzie biegał. Gada non stop- po chińsku i kilka słów w języku ojczystym :Mama, tata, da, nie, tak, koko, lala" i śpiewa. Od tygodnia spędza dzień z tatą i jak zapomina, że nie ma pod ręką cycka to świetnie się bawi. W pracy dostałam skrzydeł- kocham swoją pracę.
Postaram się częściej odzywać na forum bo za fb nie nadążam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912038 przez dziubasek
Mleczna to wy z tego samego miasta z Dorkiszonem? Powiedziała
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
ze ja poznałas czy co ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912269 przez MlecznaMama
to znaczy Dziubasku.... ja nie wiem czy to ona bbyła bo widziałam ją raz w życiu i to bokiem... ale była taka Dorkiszonowata że to musiała być ona? Czy ona mnie rozpoznała???? heheh chciałam jej zapytać... ale hehe... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912559 przez karolinkanice16
Hej kochane. Przychodzę tu z postem do mamuś które nie mają fb, a więc robię kolaż lipcowych dzieciaczków. Proszę o dosłanie aktualnych zdjęć Waszych pociech do mnie na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl