BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

9 lata 8 miesiąc temu #913351 przez villcia
UNI
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:) :) :)
U nas spokojnie, Alan zrobił się wszystkożerny i mam o wiele mniej kłopotów z karmieniem. Daję radę sama, wcześniej przy karmieniu była zaangażowana cała rodzina – jadł tylko wtedy kiedy nie wiedział, że je ;) .
Do dopracowania zostało nam spanie, nadal pobudki średnio co 2 godziny :( .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913623 przez MlecznaMama
Karolinkanice wysłałam :) a w ogóle co tam u Ciebie?????

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dziubaskowcu.... a foteczki ?":) dodasz? Ja aparat będę mieć po weekendzie. buziakki!
Villcia oby Alan niedługo zaczął ladnie przesypiać nocki. Może jakaś fotka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #913819 przez karolinkanice16
MlecznaMama kochana nic nie dostałam :(. U Nas wszystko dobrze. Ksawery rośnie jest zdrowy to chyba najważniejsze :)

Zostawiam foteczke :)

Podziękowania: MlecznaMama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914029 przez dziubasek
Mlecznadodam fotki jak tylko dopcham sie do kompa ;) bo na tablecie to ja nie potrafie
a ja wrocilam z trzydniowego urlopu w pl( polecialam sama na 60 urodziny mamy zrobic jej niespodzianke) tesknilam za dziewczynkami niesamowicie i jakos nie potrafilam sje cieszyc tymi wspólnymi dniami z mama. Ja bez mojej rodzinki czuje sie zagubiona( to chyba normalne nie ?)
Moja Maja juz w pelni przygotowana do rozpoczęcia edukacji, mundurek jest, checi ( na razie) tez tylko mi jakos ciezko odcjac pempowine.
Karolinkanice kiedy ty w końcu do mnie zawitasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #914034 przez MlecznaMama
KAROLINKANICE WOOOW JAKI KSAWERY PODOBNY DO CIEBIE!!! DWIE KROPLE WODY! CAŁA MAMA. Ślicznie wyglądacie kochani. Wpadajcie częściej!!!!
Dziubasku to czekam na fotki. no Twoje córeczki są dla Ciebie wszystkim nie dziwię Ci się że ci ich bakowało.
buźka dziewczęta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #915247 przez dziubasek
Mleczna special for you
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: MlecznaMama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915291 przez MlecznaMama
KOCHANA MAMO DZIUBASKOWA!!!!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ja jak tylko dostanę aparat to śmignę jakieś zdjęcie... mam niestety mało zdjęć z Synkiem... :(

Jak tam Uni? jak Nitoś? zaraz do przedszkola tak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #915847 przez uniuni
Jestem jestem!! :laugh:
Kochane, dziękuję za ciepłe słowa i wsparcie. Daję sobie radę. Próbuję myśleć, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Może nie odpowiedni czas.. a w duchu dziękuję Bogu, że tak szybko, że na tak wczesnym etapie. Jeśli nie dane było temu maleństwu przeżyć, to lepiej teraz niż później. Odpuściłam sobie. Kolejny raz życie udowadnia mi, że ja to sobie mogę robić plany, a i tak ono je zweryfikuje ;)
W tej chwili dzieje się sporo i nie za często siadam przy komputerze. Za to w pracy na kom. czytam Was i tutaj i na fb.
Nitek zaczął przedszkole 1,5tyg temu. Poszło gładko (odpukać) co napawa mnie dumą choć to nie moja zasługa ;)
Poza tym prawdopodobnie pracę mam tylko do końca tego miesiąca. Ewentualnie do października, ale tego dowiem się na 100% dopiero w następnym tygodniu. Zarys kolejnych tygodni wygląda tak, że Nitek chodzi do przedszkola, J. od września do pracy, a ja od września na bezrobocie ;) Pracuję nad cv i listem motywacyjnym do pracy, która mi się baaaardzo podoba i w międzyczasie pracuję nad pisownią norweskiego i dokładaniu do mojego prostego słownictwa trochę bardziej zaawansowanych słów ;) Aaaaa i biegać przestałam! Z tydzień temu ostatnio wyszłam pobiegać i później jak nie brak motywacji to czasu itd.. czyt. wymówki ;) Za to jaram jak smok... czasami się dziwię, że sadzą sr.ć nie zaczęłam ;)
Dziubasek ja się na Was napatrzeć nie mogę :) Na fb też często zaglądam na Wasze zdjęcia. Ty szprycha, mąż przystojniak, a dziewczynki? Śliczne są!!
Mleczna rośnij zdrowo kochanie :* kiedy dowiemy się kto zamieszkał w brzuszku? Dziewuchę obstawiam, bo mi samej się marzy :D
Martazytka Knajpa lipcowa mi się podoba :D A synek to szlachta, gardzi chodem :D Już mi się podoba ;)
Villcia Nitek jak nie ma nic w rączce to jeść nie będzie ;) Był czas, że odwlekałam porę karmienia, bo męczyło mnie niesamowicie zagadywanie, rozbawianie, miny, odgłosy, gadanie byle tylko dzioba otworzył. Teraz już nie jest tak źle. Wystarczy cokolwiek dać w rączkę - nakrętka od słoika, sznurówka, ołówek i w ciągu 5min obiad zjedzony :D
A to na przypomnienie jak wyglądamy ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #916392 przez MlecznaMama
ooo UNI!!! miło Cię widzieć!!!!!! jak ja się cieszę że dodajecie fotki! ja też obiecuję, jak nam mąż zrobi :) bo aparat już wrócił z uloipu.!!!
Uni jak Ty młodziutko wyglądasz!!!? ile Ty masz lat? piękne wyraziste włosy, twarz jak dziewczynka! a Nitoś to cały J!!!!! cieszę się że Was widzę.!
pacą sie nie martw na pewno znajdzie się coś co Cię ucieszy! oby to co Ci się marzy. Super że Nitoś dał radę w przedszkolu. Ominęły Was stresy związane z tym wydarzeniem! Dzielny chłopak! Co do tego co się stało. Nie planuj a zobaczysz będzie tak jak Ci się marzy.... tego Ci życzę.
a u mnie. Byłam ostatnio na IP bo pojawiły się lekkie plamienia, po tym co stało się w marcu nawet nie zwlekałam z jak najszybszą wizytą u lekarza. Okazało się że wszystko ok, widziałam mojego Miśka (wyglądał jak miś :lol: ) ale najadłam się strachu.,....... po prostu masakra jak ja się stresowałam...Dostałam Duphaston i tyle. Cieszyłąm się że ok.... niesamowicie.
Ogólnie jestem już gruba.
Buziaki mamusie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #917663 przez uniuni
Mleczna Kochanie :) Tak chyba tylko zdjęcie wyszło ;) Za pół roku będzie trójka z przodu więc taaaaka młodziutka nie jestem. Zdarza się, że zapytają o dowód gdy kupuję papierosy lub przy wejściu do kluby czy mam te 21, ale co raz rzadziej :)
W piątek dostałam już wypowiedzenie i od 1go września jestem oficjalnie bezrobotna. Naciskali mnie strasznie żebym wzięła pracę pod Oslo, ale odmówiłam. Raz, drugi i trzeci.. J. ma fajną pracę, Nitek się odnalazł w przedszkolu, mieszkania też nie zamierzam sprzedawać. Coś się znajdzie na miejscu. Na razie się nie stresuję za bardzo, bo dostałam czteromiesięczną odprawę, więc mogę pracy szukać bez nerwów, że rachunki do zapłacenia :) wielkie 'Uffff' ;)

Znasz już płeć? :) Misiek będzie czy Misia? :D Cieszę się, że wszystko w porządku - zdrówka dla Was, duuuuużo zdrówka i spokoju :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #920451 przez nala
MlecznaMama ja rzadko bardzo tutaj zaglądam, ale myślę o Tobie i kibicuję Ci bardzo. Trzymam kciuki za resztę ciąży. Zdrówka!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #920877 przez MlecznaMama
CZEŚĆ KOCHANE CO TU TAK CICHO!!!! LIIIIIIIPCÓWKI.... WRACAJCIE!
mnie nie było tydzień.... ale słuchajcie dowiedziałam się ,że najprawdopodobniej będzie dziewczynka!!!!! juhuuuu!!!!!
Nala jak się macie! ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921204 przez Nikaa
Mleczna no cisza tutaj niesamowita wiatr hula po forum naszym :P jakie imię dla dziewczynki planujecie?

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #924449 przez dziubasek
Hejka :cheer:
Ja od początku września zalatana( Majka zaczęła szkole- tak sie martwiłam a ta mała pinda zachwycona od pierwszego dnia) trochę musiałam polatac po lekarzach bo pieprzyki mi sie powiększyły ( zwróciła mi na nie uwagę lekarka która wykładała mi spiralę) No i dwa dni temu zrobili mi zdjęcia mikroskopem, wysłali do specjalisty który ma zadecydować czy usuwamy czy zostawiamy ( powiedzieli ze są to zmiany rakowe ale czasami lepiej jest zostawić i obserwować niż usunąć) - będzie dobrze :)
Mężu mi dalej smeci o trzecim dziecku( na razie stanowczo jestem na nie :P moze kiedyś zmienię zdanie ;) )
A i od poniedziałku wracam na siłownie ( Majka w szkole, Julka zostanie z tata a ja zrobię cos dla siebie)
Co tam u was mamy bez fb?
Mleczka gdzie te fotki obiecane?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925081 przez Nikaa
o wreszcie ktoś na forum się odezwał :D
dziubasku to Twój mąż tak marzył o trójce dzieci ? Bo ja zawsze myślałam, że to raczej Ty chciałaś trójkę a potem zmieniłaś zdanie ;)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl