BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #537008 przez dziubasek
Jamajka ja sie nie gniewam, kazdy ma prawo do wlasnego zdania, ja swoje powiedzialam. Zdania na temat jak dlugo karmic sa podzielone i zawsze tak bedzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537069 przez Kamilka22
jak w każdym temacie niektóre będą za a niektóre przeciw normalka :)i wiadomo że każda będzie trzymać się swojego zdania:) ale chyba każda nie robi tego złośliwie ani się nie obraża tak mi się wydaje:) przynajmniej tak powinno być.

U mnie dzisiaj taki mróz na dworze masakra buzia mi zamarzła jak wyszłam na dwór brr... niech ta zima się już skończy, nie trzeba będzie już ubierać tych ciepłych grubych kurtek, swetrów itd.

CHCĘ JUŻ WIOSNĘ!!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537077 przez bisbas
Kamilka22 napisał:


CHCĘ JUŻ WIOSNĘ!!:)

oj chyba nie tak prędko z tego co widzialam to czekaja was jeszcze -20 stopniowe mrozy :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537091 przez Qltoorka
bisbas :) ja nie mam pojęcia jak Ty w ogóle możesz mieć to zablokowane:) ale skądś przecież masz ten tłum znajomych na fb ;) jakby co to Ty znajdź mnie-u góry w pasku wyszukiwania na fb wpisz
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
. Powinnam Ci się pojawić, mam nadzieję..... I wtedy dodam Cię bez problemu do grupy :) Chyba, że ktoś da radę Cię pokierować jak odblokować opcję, że nie można wysłać Ci zaproszenia...Aha...no i wiadomości na fb też Ci probowałam wysłać, żebyś wiedziała, że ja to ja, ale też dostałam zwrotną, że nie można do Ciebie jej dostarczyć... coś Ty tam narobiła :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537097 przez dorkiszon
hahaha no i ogromne sniegi ja sem bylam na spacerku jamajka ja tez bede miala corke Lenke ,bo nam sie podoba chyba ze synus bedzie haha pisze z tableta i mykam bo mi baterie zre a che zagrac jeszcze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537103 przez Qltoorka
Ty tak długo byłaś na tym spacerku....?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537115 przez Jamajka
Dorkiszon cieszę się, że jak będzie Córa to będzie Lenka :) a w co Ty tak grasz namiętnie?

Też chcę wiosnę! Ja czekam na 8 marca, bo wtedy już całkiem inne powietrze i zaczyna być wiosennie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537124 przez Qltoorka
Obyś Jamajka miała rację....w tym roku zima przyszła tak późno, że ja się obawiam, czy czasem znów nie będziemy mieć wielkanocy pod śniegiem...było tak parę lat temu przecież, pamiętacie? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537128 przez Qltoorka
A ja mam w domu od dziś przez dwa tygodnie kociarnię...teściowa pojechała do sanatorium i mamy pod opiekę jej kota....z moimi to razem 3 :ohmy: gonitw nie ma końca....ciekawe jak będzie noc wygladała....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537130 przez bisbas
Qltoorka napisał:

bisbas :) ja nie mam pojęcia jak Ty w ogóle możesz mieć to zablokowane:) ale skądś przecież masz ten tłum znajomych na fb ;) jakby co to Ty znajdź mnie-u góry w pasku wyszukiwania na fb wpisz
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
. Powinnam Ci się pojawić, mam nadzieję..... I wtedy dodam Cię bez problemu do grupy :) Chyba, że ktoś da radę Cię pokierować jak odblokować opcję, że nie można wysłać Ci zaproszenia...Aha...no i wiadomości na fb też Ci probowałam wysłać, żebyś wiedziała, że ja to ja, ale też dostałam zwrotną, że nie można do Ciebie jej dostarczyć... coś Ty tam narobiła :silly:

oj nie moge cie znaleźć hmmmm jest dość dużo osób o takim imieniu i podobnym nazwisku ale brakuje w nim literek cz a co ja tam narobiłam nie mam pojęcia podejrzewam że to moja mama bo ona na moim koncie gra w jakieś gry i z tąd ten tłum znajomych ( nieznajomych )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537133 przez Qltoorka
Hmm... wiem, że dziewczyny mnie znalazły, chociaż niektóre też miały problem na początku. Na zdjęciu jestem w takim kolorowym szalu i krótkich włosach ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537144 przez bisbas
no niestety pisze mi wyniki wyszukiwania 0 no nic trudno będe pisała tutaj mi nie przeszkadza wklejanie zdjęć na tym forum :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537150 przez Jamajka
Qltoorka trzy koty na stanie to szaleństwo :) Najważniejsze jak się lubią a nie przeganiają :) Z tą Wielkanocą to może być jak mówisz, bo w tym roku wcześnie.. przełom marca i kwietnia! A tak bym chciała wiosenne święta :)

Ten 8 marzec to dla mnie taki wyznacznik początku wiosny, bo to dzień kobiet, tulipany się dostaje i tak w ogóle już dzień długi i słoneczko wysoko... a jak będzie w tym roku to zobaczymy :)

Ja już się ledwo w zimowej kurtce mieszczę i chętnie bym ją zrzuciła z grzbietu na rzecz lekkiego płaszczyka, ale póki co to tylko marzenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537163 przez Jamajka
A obawiam się, że po tłustym czwartku (7 luty Kobitki!) na który czekam, bo mam w planach kilka pączków, to już w ogóle zamek w kurtce na dobre odmówi posłuszeństwa! Więc kupowanie zimowej kurtki w rozmiarze 'ciążowym' w lutym nie bardzo mi się uśmiecha! Wolę obkupić się w wiosenne sukienki i wygodne tuniki, w których pochodzę pewnie do końca ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537195 przez karolinkanice16
Dziewczyny ja już jutro po 8 rano kierunek szpital mam lekkiego stresa jak będę po wizycie oczywiście dam znać :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl