BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #537697 przez dorkiszon
Fajny wozek ale za ta cene wolałabym wózek 3 w 1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537702 przez dziubasek
obydwa siedzienia rozkladaja sie do pozycji lezacej... Ja moge kupic taki uzywany za 200 funtow. Dorkiszon ja nie potrzebuje 3 w 1 bo krzeselko do auta mam po malej i spacerowke tez. Potrzebuje podwojny(bo moja miss okropnie leniwa i nie chce chodzic tylko jezdzic na spacerki) zgrabny wozek ktorym wszedzie sie zmieszcze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537706 przez bisbas
dziubasek napisał:

obydwa siedzienia rozkladaja sie do pozycji lezacej... Ja moge kupic taki uzywany za 200 funtow. Dorkiszon ja nie potrzebuje 3 w 1 bo krzeselko do auta mam po malej i spacerowke tez. Potrzebuje podwojny(bo moja miss okropnie leniwa i nie chce chodzic tylko jezdzic na spacerki) zgrabny wozek ktorym wszedzie sie zmieszcze

a no chyba że tak to w takim razie bym sie zdecydowała ale to malutkie dzieciątko leży z tylu prawda ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537707 przez dorkiszon
No to jak tak to spoko podobno jak ma takie jedno kółko z przodu to dobrze sie nim jeździ tak słyszałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537710 przez dziubasek
no tak malenstwo lezy pod spodem i wlasnie to mnie martwi. Myslicie ze to bezpieczne? a jak przypadkie je trace noga albo cos w tym stylu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537714 przez dorkiszon
allegro.pl/wozek-kamil-fotelik-kola-do-w...rex-i2910719425.html
Ja chce coś takiego 3 w 1 i kółka chce pompowane ze szprychami bo o plastikach się juz nasłuchałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537715 przez bisbas
dziubasek napisał:

no tak malenstwo lezy pod spodem i wlasnie to mnie martwi. Myslicie ze to bezpieczne? a jak przypadkie je trace noga albo cos w tym stylu...

hmmm nie sądze pewnie ten wozek jest tak skonstruowany bys go nie uderzyła zresztą chodniki u was jak i u nas sa obniżane nie ma wielgachnych krawężników jak w Polsce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #537717 przez bisbas
dorkiszon napisał:

allegro.pl/wozek-kamil-fotelik-kola-do-w...rex-i2910719425.html
Ja chce coś takiego 3 w 1 i kółka chce pompowane ze szprychami bo o plastikach się juz nasłuchałam.

dorkiszonku lepiej poszukaj sobie wozka ze skretnymi przednimi kołami bądz skrętnym jednym tak będzie ci wygodniej :)

allegro.pl/nowosc-eco-skora-sportive-x7-...isy-i2896372542.html
o moze cos takiego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537718 przez dorkiszon
Moja sąsiadka miła taki wózek, że na dole leżał maluszek a na górze siedziało większe dziecko raczej nie kopała po dziecku wątpie, że jest to tak skonstruowane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537723 przez dziubasek
Dobra to sobie zaklepie ten wozek... najwyzej potem bede palic glupa jak sie rozmysle ;)
TAk Dorkiszon skretne kolka polecam, tez mam takie w spacerowce:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537726 przez dorkiszon
Ja dałam przykładowy model napewno wybiore inny zanim kupie pozatym mam doradce w tej kwestii siostre mojego męża i ona mi doradza właśnie czasami. Odłożyła mi też ubranka w smyku ciekawe jakie czekam na 6 luty usg , a jak się nie dowiem jaka płeć to ma też unisex odłożone.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537734 przez bisbas
ja nie będę kupowała wózka mam roczny tako jumper ale samą spacerówkę może znajdę gdzieś używaną gondolkę ale raczej nie będzie nam gondola potrzebna bo pewnie będzie upał więc zastanawiam sie nad kupnem samych adapterów do wózka i samego fotelika a na zime do spacerowki dokupie cieplutki śpiworek i też będzie dobrze co o tym myślicie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537746 przez Kasik88
Bisbas doskonały pomysł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537750 przez dorkiszon
Ile wogóle dziecko korzysta z takiej gondoli ? ja sie nie znam to ci nie doradze w tej kwestii :) to w upał jak się wozi noworodka ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537759 przez Kasik88
W gondoli, dopoki nie zacznie siadać, albo nie będzie sie miesiciło ;) W upały to najlepiej w gondoli mi sie wydaje, żeby miało jak najwiecej swobody w niej, żeby sie nie pociło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl