BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #537591 przez silver0333
Hej dziewczyny;)
Też dawno mnie tu nie było, bo miałam remonty i nawet prawie wcale nie zaglądałam na internet;( Tak często się nie udzielałam, wiec ciekawe czy ktoś mnie pamięta. Chciałabym być zaproszona do grupy FB-kowej;) Sylwia Rzeźniczak-Wrzeszczewice, jak coś:)
Co u mnie, na razie nic nowego, liczę na usg w lutym, wiec się wiecej dowiem;) Ale w tym drugim trymestrze musze się pochwalić, ze czuję się wspaniale wręcz, żadnych dolegliwości, maluszek coraz bardziej daje o sobie znać;)

Qltoorka świetne uczucie czuć już tak bobaska;) Wcześniej pisałaś coś o zębach. Powiem Ci, ze nigdy nie słyszałam żeby przed porodem sprawdzali czy masz wszystkie zdrowe, mysle, ze nie jest to konieczne ale lepiej dla siebie jak będziesz miała wszystko zrobione wcześniej,ja akurat z tym nie mam problemu bo mam ząbki megazdrowe z tego względu, ze nosze aparat ortodontyczny i odwiedzam Ortodontę co miesiąc;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537594 przez bisbas
witam was dziwczyny ja dopiero zwlekłam się z łózka a u mnie już dwunasta na szczęście synek wyrozumiały grzecznie bawił sie autkami i dal mamie poleżeć za to teraz mam niemiłosiernego lenia :)

miałam pytać czy wam też wyskakują potężne siniaki ? ostatnio lekko uderzyłam się w nogę i mam tam teraz siniaka wielkości grejpfruta jak nie większego a po poniedziałkowym pobieraniu krwi siniak na całym zgięciu ręki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537614 przez bisbas
oj i znowu mam wrażenie ze jak ja przyszłam wszystkie znikły no nic :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537621 przez dorkiszon
gadałam z babką z Bebilonu z ekspertka ze strony za 30 dni dostane upominek misia i ebooka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537625 przez Kasik88
Ooo, jak miło :) też muszę się porejestrować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537627 przez silver0333
No ja dostałam misia na święta;) A wcześniej parę próbek;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537643 przez MadMar
do mnie też mieli wysłać z bebilonu, chyba ze 2 miesiące temu i nic nie przyszlo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537656 przez dorkiszon
Madmar poprostu rejestrujesz sie i przy rejestracji zamawiasz probke i tyle pytalam teraz na tej stronie doradcy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537658 przez dorkiszon
To napisz do nich ze strony do doradcy wlacza ci sie czat i sie mozna pytac powiedz ze zamowilas i czekasz 2 miechy i nic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537659 przez dorkiszon
W jonsonie tez pisze ze jak nie dotrze nic w ciagu 30 dni mas zich powiadomic poprostu moze sie zamulą z wysyłka lub cos

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537671 przez dorkiszon
No to ide robić racuszki :) na obiadek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537687 przez kasiak
Nawet nie wiecie jak się cieszę :) mija kolejny dzień bez wymiotów! Mam nadzieję, że to juz na stałe, myślałam,że ta męka się nigdy nie skończy :P
Poza tym zdrowko nawet dopisuje. Przesadziłam wczoraj trochę bo zachciało się mężowi pierogów i chyba się trochę przeciążyłam bo mam lekkie zakwasy. Czuję, jak chodzę lekki ból po bokach brzucha. Zapowiedziałam już łosiowi, że prędko pierogów nie zje...chyba,że sam wyrobi ciasto i rozwałkuje :laugh: ale przynajmniej spokój z obiadem na parę dni.

Zapisałam się do klubu Libero, takie norweskie pieluszki, mam nadzieję, że dostanę jakiś prezent :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537689 przez dziubasek
Czesc mamuski :laugh: . Ja dzisiaj mam mega powera... z rana tak mnie rzucalo na rzyga ze masakra, bylam u dentysty(dzieki bogu u nas w ciazy jest za free :laugh: ), musialam mala przekupic zeby otworzyla paszcze bo ostatnio zauwazylam ciemne plamki na jedynka i martwilam sie czy to przypadkiem nie pruchnica(ale okazalo sie ze to przebarwienia od soczkow- wiec mamy zakaz i pijemy wode od dzisiaj).
Karolinkanice jak tam wizyta????
P.S co myslicie o takiem wozku? Zastanawiam sie nad kupnem...
www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv...3_216078_10001_14051

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537695 przez dorkiszon
kasiak ja w robocie wyrabiam ciasto na pierogi chyba, ze nie masz.
Polecam wam zajebiste racuchy z tego przepisu
www.wielkiezarcie.com/recipe15441.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537696 przez bisbas
ŁOOOO dziubasek strasznie drogi ten wózeczek a powiedz mi obydwa siedzonka rozkładają się do spania ? hmmmmvciężko mi powiedzieć ale twoja niunia już zbyt dlugo nie będzie jezdziła w wozku i nie wiem czy jest sens wydawać tyle pieniążków na taki wózek ale rób jak uważasz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl