BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #537485 przez dorkiszon
uni no właśnie ciekawe ile on teraz śpi tzn. ile godzin.
Jak śpi to mu powoli bije serce ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #537498 przez dorkiszon
Zamówiłam tez próbkę z jonsona :) ciekawe czy przyjdzie wogóle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #537519 przez jabluszko
czesc!!! :) juz po sniadaniu... a wczoraj wieczorem mialam taka zgage ze masakra :/ jak sie dzis przyszle mamuski czuja? bo ja spoko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #537526 przez uniuni
Dorkiszonku ja oczywiście zgaduję, że spał sobie, ale to tak właśnie brzmiało :) Spokojniejsze bicie serduszka i żadnego bulgotania. I tak jak mi J. mówił, że najpierw powoli, małe bulgotki, jakby się przeciągał albo coś i pózniej im więcej bulgotania tym szybsze bicie serduszka:) A pewnie się też ululał,bo ja ciągle w ruchu byłam, a jak już się położyłam koło 2430 to Paproch 'wstał':) A ile śpi? Ciekawe, ciekawe czy mają jakieś badania przeprowadzone w tym kierunku :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #537543 przez dorkiszon
www.bebiklub.pl z tego jeszcze zamówiłam próbke jakbyście chciały :)
Uni śpi pewnie co chwile haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #537549 przez Jamajka
Z tego co kojarzę to ok. 20 godzin na dobę śpią takie Paprochy :D

Może mi któraś spuścić ochrzan? bo chipsy wpierdzielam ;/ a one takie wciągające...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #537553 przez Jamajka
Kamilka22 napisał:

Cześć Wam:)


Wstałam z mega katarem.... buu nie lubię mieć tego cholerstwa. Dzisiaj mam tzw. "szwendacza" heh;p umówiona jestem z koleżankami na mieście na jakąś kawkę i deserek;)
i może jakieś zakupy poczynię dla mojej córeczki:) boję się że jak wpadnę do H&M to szybko z niego nie wyjdę heh:)
Miłego dnia Wam życzę :) buziaki!


Kamilka, musisz wiedzieć, że w H&M rozmiarówka nawet na dziecięcym jest zawyżona o jeden rozmiar.. wiem z doświadczenia, bo moja Lala ma sporo rzeczy z H&M moja mama ją obkupia często i całkiem spore te ciuszki, nawet jak na metce jest napisane 62 to znaczy że to takie spokojne 68 jest :) i analogicznie wzwyż tak samo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #537562 przez Kasik88
Kamilka zajrzyj tez do Kaphall maja swietne rzeczy newborn:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #537567 przez Qltoorka
Hej dziewczyny, ja zazdroszczę Wam że już możecie kupować gadżety dla maluszka, bo ja po dzisiejszej wizycie u dentysty jestem szczuplejsza o bagatela 210 zł...a to nie koniec...w piątek idę znowu.... :( No ale jak się nie chodziło regularnie to teraz to już trzeba w ciąży klawiaturę naprawić....
Ale z tym, że w ciąży są zabiegi refundowane to chyba jakieś nieporozumienie. Wczoraj wyczytałam, że kobiety w ciąży mają refundowane na NFZ znieczulenie, lepsze plomby, leczenie kanałowe... A jak lekarki dziś wypytałam o to to mi powiedziała, że tak, oczywiście, ale to zależy do jakich zabiegów-jeśli się okaże że ubytek jest większy to potrzebne jest inne znieczulenie i to już jest płatne, a jeśli znieczulamy i dajemy plombę czyli to są juz dwa zabiegi to NFZ zabrania, by jeden był płatny a drugi bezpłatny...więc zapłaciłam dziś za wszystko.... :(
Mówię Wam, jestem wściekła niemiłosiernie... przy okazji na męża, że tak się sra z tym remontem naszego mieszkania, bo w lutym znów będziemy musieli opłacać dwa mieszkania...tylko strata kasy z miesiąca na miesiąc....a same wiecie jak się w Polsce zarabia...wstyd się przyznać ile zarabiam na stanowisku kierowniczym....i od 5 lat zero podwyżki...
Ehh....musiałam się wygadać...bo mnie aż trzęsie ze złości....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #537574 przez dorkiszon
www.bobovita.pl tu tez zamówiłam :) próbkę trzeba się zarejestrować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #537575 przez Qltoorka
Ale mam też coś pozytywnego....chyba czuliśmy wczoraj przed zasnieciem maluszka....w końcu....leżałam sobie na lewym boku i czuję, jakby mi w lewej stronie brzucha coś "bulgotało", "fruwało", nie wiem jak to nazwać....Mąż przyłożył tam dłoń i też to czuł. To było bardzo wyraźne, tak intensywne, że aż mnie łaskotało to bulgotanie. Potem mąż poczuł jak się przemieściło i jeszcze przez chwilkę czuł to samo na środku brzuszka..po chwili ucichło... Czyżby? Czyżby to było moje maleństwo???? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #537577 przez Kasik88
Qltoorka no to nie dziwie Ci się, że aż się trzęsiesz. Ale mieszkając w Polsce to powinniśmy być przyzwyczajeni do akcji NFZtu, masakra jakaś. Ale ważne żeby ząbki wyleczyć.
Powiem Ci,że poczułaś swoje Maleństwo, właśnie takie coś i ja odczuwam jak się wierci;) z tym że przez mój tłuszcz na brzuchu to nie poczuje pod ręką. Ale w środku czuję przemieszczanie, naciskanie i łaskotanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #537583 przez MadMar
dorkiszon, a jak zamówiłaś w Bebiklubie próbkę? bo ja się zarejestrowałam, ale nie mogę znaleźć :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #537586 przez Lisia
Qltoorka Oj biedna :/ nie dziwie Ci sie, a to wszystko przede mna :/ az sie boje. Na cale szczescie ze w Uk zeby dla ciezarnych sa leczone za darmo i tak do 1roku zycia dziecka.

babyonline.pl/ciaza_i_porod_ciaza_artykul,5185,1.html wklejam wam fajny artykul to tak odnosnie jak dlugo spia nasze maluszki, co prawda nie mowia tam o ilosci godzin ale ogolnie jak czesto odpoczywaja :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #537590 przez uniuni
Qultoorka Gratuluję!! Ja tak na to czekam, że nie macie pojęcia!
Tyle już z was doświadczyło pierwszych ruchów, że ja z wytęsknieniem na swój brzucho patrzę. Wczoraj nawet Paprochowi powiedziała, że ma rosnąć i mi tam ćwiczyć i pływać i machać odnóżami, bo jak nie będzie rósł to go smalcem będę karmić i tuczyć. Hehh chyba usłyszał, bo dziś tak mi się smalcu zachciało, że nawet koleżankę zaatakowałam i mówię jej 'Ja nie mam, masz mi dać, bo jak nie to Ci myszy dom zjedzą' :lol: Dostałam! A Co! Głodna kobieta w ciąży gorsza niż Godzilla :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl