BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #537849 przez bisbas
Lisia napisał:

Ogolnie ok ale nie jestem fanem trzech kolek i w tym problem bo teraz duzo takich robia. Ale cena Fajna :D

mi natomiast ten 3 kołowiec prowadził sie najlepiej ze wszystkich wózków jaie mieliśmy :) za to najgorszy wózek jaki miałam to był ten direct.asda.com/Hauck-Sports-Buggy/00267...lt,pd.html?cgid=6011 w ogóle nie dało się go prowadzić teraz jak widzę wózek z takimi kolkami trzymam sie od niego jak najdalej :) kupiliśmy go bo potrzebowaliśmy leciutki wózek który łatwo byśmy wzięli do samolotu oj katastrofa to byla a gdy popadało te kółka wcale sie nie chciały ani kęcić ani skręcić hihihihih

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537850 przez dorkiszon
też słyszałam, że z 3 kółkami sa zajebiste.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537862 przez bisbas
a wózek którym się tak zachwycałam wyglądał podobnie do tego jak nie tak samo www.ebay.co.uk/itm/MOTHERCARE-URBAN-DETO...&hash=item1c2f8323ba z tym że ten na zdjęciu jest dość zniszczony wózek ten może nie miał fantastycznych kolorków itd ale fantastyczny w prowadzeniu po plaży po piasku nad możem nim jeździliśmy a wózek koleżanki wtedy musieliśmy nieść mały w dzień nie chciał mi nigdzie indziej spać jak w tym wózku spał w nim wygodnie do 2 roku życia potem kupiliśmy tako w Polsce a wózeczek służy do dziś podarowaliśmy go szwagierce :) więc czasami dziewczyny wozeczki ktore wygladaja na naprawde bardzo ładne nie są praktyczne i nie kierujcie się tylko samym ładniutkim wyglądem wozeczka :)to taka moja rada :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537866 przez bisbas
dorkiszon napisał:

też słyszałam, że z 3 kółkami sa zajebiste.

z tym że te z pojedyńczym przednim kółkiem bo te z podwójnymi nie są już takie fajne ale na Polskie krawężniki wydaje mi sie że lepsze 4 kółka bo tam trzeba ciągle wózek tzn przód wózka podnosić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537869 przez kaska1982
dorkiszon napisał:

allegro.pl/wozek-kamil-fotelik-kola-do-w...rex-i2910719425.html
Ja chce coś takiego 3 w 1 i kółka chce pompowane ze szprychami bo o plastikach się juz nasłuchałam.


Ja chcę podobny, musi mieć duże pompowane koła i żeby żadne nie były skrętne bo u nas chodniki straszne a jak jeździłam wózkiem koleżanki z przednimi kołami skrętnymi to myslałam ze w głowe dostanę

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537874 przez bisbas
Kasiu ale te skrętne przednie kola można zablokować w razie potrzeby i masz tak jakbyś miała bez skrętnych kół :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537897 przez Lacrijka
My polujemy na ten
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537899 przez kaska1982
No właśnie wiem ale jakoś nie mogę sie przekonac... Choc zanim kupie pewnie jeszcze zmienie zdanie jak to ze mna bywa ostatnio :) Musze poczytac wszystkie opinie za i przeciw i wtedy podejmę konkretną decyzję.

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #537906 przez karolinkanice16
Nasze maleństwo tak machało rączkami i nóżkami, że płci nie dało się zobaczyć :blush:
na drugim zdjęciu banieczka znika puszczał sobie :kiss: następne usg 6 marca :).
Zapomniałam dodać data porodu zmieniła mi się o jeden dzień dokładnie 12 lipca więc Qltoorka możesz już wpisać dokładną :) suwaczek też muszę przesunąć o jeden dzień :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #537913 przez bisbas
Karolcia piękny bąbelek szkoda że nie dało sie zobaczyć płci ale najważniejsze że wszystko dobrze :)a ile cm ma już twoje szczęście ?

Lacrijka wózek super ale wiem że cena jest dość kosmiczna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537915 przez karolinkanice16
bisbas 15.2 cm tak piszę na zdjęciu i ona tak mówiła ale trochę dużo mi się wydaję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #537919 przez bisbas
karolinkanice16 napisał:

bisbas 15.2 cm tak piszę na zdjęciu i ona tak mówiła ale trochę dużo mi się wydaję

może mierzyli razem z nóżkami choć nie wiem nie mam pojęcia a to już prawie 17 tydzien nie wiem na mamazone pisze że maluszek ma ok 11 13 cm www.mamazone.pl/kalendarz-ciazy/drugi-trymestr/tydzien-17.aspx

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537920 przez karolinkanice16
Aj tam ważne, że zdrowe :D raz mierzą tak raz siak :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537923 przez karolinkanice16
no właśnie a u mnie w aplikacji też tak piszę :) po za tym polecam aplikacja na telefon Asystent ciążowy ktoś ją chyba tu na początku polecał świetna jest wszystko dokładnie pokazuję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537929 przez dorkiszon
Jak masz na zdjęciu napisane CRL= jakiś tam pomiar to wtedy jest mierzone od głowy do pupy wiec zobacz, bo rzeczywiście strasznie duże :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl