BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #538144 przez agniesia
ehhh...Qltoorka...najważniejsze, żeby Tobie odpowiadał i dla dziecka był wygodny:) a reszta niech robi po swojemu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538171 przez karolinkanice16
Na tej stronie jest do pobrania kupon na tą dużą paczkę ale pokazane, że na terenie Irlandii www.eumom.ie/ ja nie brałam ze strony tylko dostałam już do ręki do wypełnienia z książeczką

Qltoorka nie wiem po co jest ten cif sama się nad tym zastanawiam :D

A kupony na produkty z huggiesa mam do końca marca i normalnie mogę je wykorzystać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538175 przez nikita
hejka :)
temat wózków!
jest w czym wybierać, my mamy z firmy jedo polskiego producenta
allegro.pl/2w1-jedo-bartatina-alu-plus-2...ati-i2940742538.html
coś takiego pompowane kola i na paskach, jeździłam nim po polach i lasach i sprawdził sie w 100%

kolor to rzecz gustu ja osobiście wybierałam uniwersalny dla chłopca i dziewczynki mamy zielony, nosidełko tez mieliśmy zielone i spacerówkę tez kupowaliśmy zieloną :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538180 przez karolinkanice16
Nam podoba się ten i duży wybór kolorów a przede wszystkim pompowane koła
allegro.pl/kunertgoldaluminium-4-gratisy-lekki-i2937247701.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538189 przez nikita
niektóre wózki mają takie wkładki ala gondolka wyciągane u nas to sie bardzo sprawdziło mieszkamy na pietrze i nie targałam całej gondoli która nie jest lekka tylko brałam tą wkładkę na ramie i pociskałam na pienterko z dzieckiem :) ale to chyba w tych starszych modelach bylo bo teraz tego nie widzę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538212 przez MadMar
wybór wózków jest ogromny, będzie to chyba jedna z trudniejszych decyzji wyprawkowych... ehhh...
My na pewno chcemy:
wózek w pakiecie z fotelikiem itd, tzw 3w1
pompowane koła
skrętne koła
z amortyzatorami
kolor- uniwersalny dla chłopca i dziewczynki

No i z rad innych mam wiem, że warto też zwrócić uwagę na fotelik i jego bezpieczeństwo potwierdzone w crashtestach fotelik.info/pl/testy/grupa:0-10/ocena/malejaco/index.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538224 przez emi87
naprodukowałam sie i mi sie skasowało szlaggggg :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: leeeeeee

witam nowe dziewczyny :) Patrycje i ...wiecej nie pamietam - sory, zakrecona jestem ostatnimi czasy :D

Qltoorka gratuluje pierwszych ruchów!! ach niedługo wszystkie poczujemy :)

karolinka piękny maluszek!! ach rozkoszny widok :)

podacie mi kochane te strony z próbkami.....? bo juz sie zamotałam - przez te zakupy pokoikowe nie miałam czasu :D

co do dentysty to tez mnie czeka. moja lekarka prponbuje "bezpieczne znieczulenie" a sie gina ostatnio pytałm czy mozna to powiedział że wrecz trzeba do dentysty :)

a co do wóżków my tez na etapie szukania....straszne to jest!! wahamy sie czy brac 3w1 czy moze kupic tania gondolke lub uzywana (której uzywa sie ok pół roku) a kupic lepsza solidniejsza spacerówka która jest w uzyciu zdecywanie dłuzej. jesli chodzi o foteliki to słyszałam i czytalam ze dla dzieci i ich kregoslupów nie sa zbyt dobre, ze moga w nim siedziec max 2h dziennie.dziecko powinno lezec na płasko i miec swobode ruchu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538240 przez nikita
Emi masz racje z tą spacerówką teraz tez byłabym mądrzejsza i kupiłabym używany wózek a dołożyłabym do lepszej spacerówki tym bardziej ze tak naprawdę wózki używane nie są zniszczone ja osobiście żałuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538250 przez emi87
nikita tylko mnie utwierdzasz w tym przekonaniu :)
czytałam tez o wyborze wózków i jesli chodzi o 3w1 to podobno maja taki minus tez ze czesto są nastawione bardziej na jedna forme - spacerowa lub gondole.i ciezko kupic zeby jedno i drugie było dobre. spacerówka jest bardziej przez nas i dziecko amortyzowana i maltretowana :)
i dlatego mysle o taniej lub uzywanej gondoli - bede chodzic pomiescie wiec terenowa wersja mi nie potrzebna, uzywane widziaąłm w super stanie wiec chyba nie ma sensu przepłacac. uzywke ma sie za 400 zł i za podobna cene tania nowa mozna kupic, dobra spacerówka to ok 600-1000 zł. a przecietny 3w1 kosztuje 800-1600 i te spacerówki w nich takie sobie sa. moj maz jest "techniczny" wiuec testuje w sklepach wózki :D ja to jak typowa baba - koooooolor! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538256 przez karolinkanice16
emi87 ja akurat mam tylko próbki ale do odebrania i wysyłka na terenie Irlandii ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538273 przez nikita
Emi to tak jak u nas :) :)
wybrałam wózek na allegro, pojechaliśmy obejrzeć go na żywo do sklepu i co masakra jeździło sie nim po sklepie gorzej niz źle a co dopiero po lasach i polach (mieszkam na wsi) byl bardzo sztywny wiec zrezygnowaliśmy z niego i kupiliśmy inny. Natomiast po pol roku kupiliśmy spacerówkę mniejsza, wygodniejsza i lżejsza do samochodu :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538277 przez alba77
Lisia mój wózek to JANE Rider Reverse + gondola Micro + fotelik Strata

Qltoorka design tego wózka w kropeczki jest mega, ja zwariowałam na punkcie białych kropeczek na szarym bądź różowym tle, nawet mam zamiar kupić taką tapetę do pokoju dzieci hehe o taką : a-gu.pl/produkt/538/_tapeta_jimbo_kropki_bez_115841.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538281 przez nikita
no nic ja zmykam dobrej nocki pa :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538314 przez Jamajka
Alba tapeta cudna :) Jak będę kiedyś zmieniać wystrój pokoju córci to też o takiej pomyślę, bo ja kropeczki też uwielbiam, są takie niewinnie słodkie :)

Mnie się ten wózeczek podoba allegro.pl/nowosc-piekny-wozek-romance-3...osk-i2940867766.html ale raczej tylko na dziewczynkę :)

Dla chłopczyka coś takiego allegro.pl/promocja-vector-4-espiro-4w1-...lka-i2942195097.html

Ale musimy się z M. zastanowić, czy kupować nowy wózek, bo teoretycznie ten po Lence jest sprawny i mógłby jeszcze posłużyć, a Lenka jeździła dokładnie w takim allegro.pl/wozki-dzieciece-4w1-matti-13k...tki-i2960388354.html :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538324 przez Kasik88
Witam, co do wózka to my mamy x - landera xa( x-lander.ro/media/gallery/1302681315XA_3_in_1_Arctic.jpg ) i do niego nosidełko maxi cosi, na tym zdjęciu akurat jest fotelik xlandera, ale ma adaptery do maxicosi. Mimo, że wózek jest jasny, to się nie brudzi aż tak bardzo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl