BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #538432 przez emi87
Alba tez własnie mysle o jakis słodkich pastelowych kropeczkach albo paseczkach do pokoiku dziecięcego :) śliczna tapeta!

Jamajka mysle ze jako gondolke mozecie wykorzystac stary wózek a kupic juz nowa spoacerówke :) ale to oczywiscie moje zdanie :) zawsze to co zaoszczedzisz mozesz wydac na szkraba :P

Kasik ładny ten wózeczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538451 przez emi87

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538465 przez dziubasek
jeju ale te tapety sliczne :laugh: , ja w zeszlym roku mialam remoncik ale jak ogladam takie tapety to sie nakrecam na kolejny :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538564 przez Kasik88
Piękne te tapety :) u nas niestety nie wchodzą w grę ... ;/ bo mamy gładź i małż stwierdzil, że szkoda jej, więc my będziemy malować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538580 przez kaska1982
emi87 napisał:

podacie mi kochane te strony z próbkami.....? bo juz sie zamotałam - przez te zakupy pokoikowe nie miałam czasu :D



ja sie logowałam na johnsonsbaby.com.pl, bebiklub.pl, bobovita.pl


jak któraś ma jeszcze inne przydatne linki to wklejajcie :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538585 przez emi87
kaska dzieki :) zaraz sie zarejestruje :) warto wypróbować próbki zanim człowiek kupi tone husteczek albo kremiczków róznego rodzaju hehe :D

kasik my tez raczej bedziemy recznie malowac - oboje manualni to az szkoda nie wykorzystac hehe pare pomysłów juz mi sie kłebi w głowie ale wszystko zalezy co tam mi w brzuszku buszuje :)

czy wy tez macie bóle głowy i problemy ze snem w nocy??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538589 przez kaska1982
Ja mam problem z zasnieciem wieczorem (choc w ciagu dnia wystarczy ze poloze glowe na poduszce) no i budze sie 5-6 nad ranem i nie moge spac, za to rano ciezko mi sie podniesc z lozka. W dodatku sie przeziebilam wiec jeszcze w wyrku leze. Obiad jest od wczoraj wiec nie musze stac przy kuchni tylko polezec :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538606 przez emi87
a ja dzis do pracy na 15....choc najchetniej bym polezała w łóżku. ja mam tak ze usne nawet szybko , potem sie budze w nocy i nie moge usnac i sie tak miotam. a rano jestem nieprzytomna choc juz nie moge sie zdrzemnac. ok 14-15 to bym usnela na siedzaco :D
no i czesto mnie głowa boli...byc moze i z tego niewyspania? :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538610 przez Jamajka
Hejo Mamuśki :)

Ja ze spaniem spoko, ale z jedzeniem mi odbija jakoś..
właśnie zjadłam 5 liczi, później stwierdziłam, że jednak na coś słodszego mam ochotę... więc fru do szafki po cukiereczki mars snickers twix.. no to w sumie pewnie z 10 zjadłam :P Jak się zasłodziłam, to wygrzebałam macę z torebki bo wczoraj kupiłam, a teraz bezczelnie wyjadam dziecku zupę buraczkową :P

podła jestem, wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538625 przez dorkiszon
Ja w nocy śpie dobrze, ale budze się jak mój idzie do pracy potem zasypiam jakis czas i śpie do 10 :). Głowa też mnie bolała jakis czas wydaje mi sie, że z hormonów tak jak wszystkie dolegliwości.
Wczoraj sobie trzymałam dłoń na brzuchu i podpłyną mój maluszek :)przywitał sie i znikną w otchłani mego brzucha.
Jamajka ty nie jedz tyle słodyczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538626 przez Kasik88
U mnie ze spaniem róznie bywa, ale zmęczenie dopada tak w okolicach 18, i jak zasnę to mogę spać do rana :)) a z jedzonkiem to ja non stop jadłabym kapustę kiszoną :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538635 przez dorkiszon
kapucha zdrowa bardzo :)
Ja mam zaś jazde na MCdonald's mmmm chyba dziś pójdę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538638 przez Jamajka
Ja właśnie nie wiem o co chodzi, bo raczej mnie na słodkie nie bierze... ale jak już mnie zassie to tak, że nie wiem kiedy skończyć. Chyba mi cukier dzisiaj spadł, bo po mieście się złaziłam i musiałam się pokrzepić czekoladą :)
Zapisałam się do fryzjera na poniedziałek i kupiłam oczojebny lakier do paznokci (mój ulubiony kolor) :P Będę od lutego wyganiać zimę.. niech spada! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538645 przez Jamajka
Ja w Mcdonald's w ogóle nie jem.. chyba, że shejka albo czasem mają takie big krewetki tygrysie w panierce z cudownym sosem :) to taaak :) a poza tym to nawet nie wiem za bardzo co tam serwują :P oprócz hamburgerów :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538652 przez Kasik88
Ooo McDonalds ... hihi też mam ochotę:) ale cieszę się, że nie ma w pobliżu mojego domku, bo bym chyba codziennie chodziła :P a jak na razie to mam właśnie smaka na kapuchę i owoce, więc źle nie jest :D
fryzjer mmm fajnie, ja pewnie pójdę, ale dopiero po porodzie, niech na razie rosną włoski :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl