BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #549276 przez Kasik88
Ehh biedne jesteście z Tymi sąsiadami, ja nie mam co narzekać na szczęście, mieszkam na 1 piętrze, a pode mną rodzinka powiedzmy w miarę normalna, gdyby nie wpadki narkotykowe synów. Moje dziecko potrafi hałasowac już około 4-5 rano i jeszcze nikt mi nie przyszedł robić awantury, tylko na wiosnę i latem jest masakra jak chłopaki z dołu na balkonie trawkę popalają;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549321 przez dorkiszon
Słoneczko Najlepszego :*
Dziś w nocy miałam masakre bolały mnie jajniki i wogóle krzyże myślałam, że zwariuje już nie wiedziałam jaką poze przyjąć.
Byłam dziś na basenie chociaż bardzo słabo sie czułam i te krzyże to masakra wogóle leżeć nie moge na plecach, bo mam problem się podnieść,a po basenie rewelacja wymasowałam krzyże, uda, biodra, popływałam naprawde nie wiem co bym dziś zrobiła bez basenu. Nawet nogi mi się robiły z waty jakaś taka osłabiona. Na dodatek na basenie może 4 osoby woda czyściutka, pachnąca.
Basen czyni cuda!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549361 przez sloneczko33
dziekuje wam wszystkim za zyczenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549367 przez agniesia
Witajcie dziewczyny:)

Mam pytanko, czy już kupujecie jakieś ciuszki dla maluszków?

Chciałam się spytać czy może gdzie u Was są tanie body kilka sztuk w paczce.

Ogólnie okazało się, że miała dostać ciuszki od znajomych i rodziny, a oni sami mają dziewczynki.

I wyszło,że wszystko muszę kupić nowe, bo mój mąż o używanych rzeczach z internetu nie chce słyszeć.

Dlatego postanowiłam zacząć kupować stopniowo. Może któraś pomoże?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549385 przez Patrizia
Mysle ze przez internet chyba kupisz najtaniej na allegro sa super ubranka i niedrogo w porownaniu do tego ile kosztuja w sklepie :(. Ja tez wezme sie powoli do zakupow dla maluszka bo pozniej musialabym bank rozbic :P chociaz moje kolezanki odradzaja kupywania zbyt wielu rzeczy dla maluszka bo im z doswiadczenia pozostawaly rzeczy ktorych wogole nie uzyly bo dzidzia wyrosla momentalnie




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549388 przez sloneczko33
ja na allegro widzial np 3 pary bodow czy pajacyki a ceny rozne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549395 przez agusiaa26
agniesia fajne ciuszki są np w tesco F&F a jeszcze jak trafisz na promocję to naprawdę warto kupić. Sama bede kupować, też wiem że np w ciucholandach czasami można trafic nowiutkie fajne ciuszki tylko nie wiem czy preferujecie takie zakupy;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549401 przez Kamilka22
w C&A są pakowane po kilka bodziaków po 29,90zł jakoś tak albo pojedyńcze można kupić ceny np, 9,99zł 14,99. W PEPCO są też bardzo ładne bodziaki i tanie 100%bawełna za 5,99 4,99 itd



słoneczko wszystkiego naj:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549427 przez kaska1982
Słoneczko, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i szczesliwego rozwiazania :)

Dziewczyny ja chyba dzis po raz pierwszy coś poczułam :) Albo mam zwidy jakieś i urojenia ciążowe, ale wydaje mi sie że to w koncu moje malenstwo daje powoli o sobie znać. To coś jakby bańki w dole brzucha były, albo jakby bąbelki sie robiły. Nie wiem czy to juz to, i czy sobie czasem czegoś nie wkręcam, ale od razu humor lepszy :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549435 przez Lacrijka
Dzień dobry na wieczór :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549439 przez dorkiszon
kaska1982 napewno to, bo właśnie takie to jest uczucie tak jakby lekko łaskota można pomylić ze wdeciami, ale jednak inne uczucie mnie właśnie teraz kopie i nawet widziałam jak mi sie w tym miejscu ruszyła skóra coraz mocniej czuje ruchy zaczynam wiedziec kiedy spi , bo jak się obudzi zaraz czuje motylki.
Jeśli chodzi o ciuszki ja preferuje ciucholand czemu nie te ubranka nowe są niektore tak drogie jak na dorosłego, a kilka nowych mam ze smyka.
Na allegro tez jest pełno tak jak dziewczyny mówiły :) No i najlepiej kupowac po 3 lub 2 sztuki w pakach moim zdaniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549459 przez Kamilka22
ja też lubię ciucholandy :) i też kupuję tam ubranka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549470 przez kaska1982
Popieram kupowanie w ciucholandach :) czasem można naprawde fajne rzeczy znaleźć za niewielkie pieniądze : Ja czasem lubie pochodzic i sobie coś fajnego poszukac, ostatnio kupilam kilka fajnych tunik, ktore bede mogla nosic w ciązy i pozniej tez. Niedługo zaczne rozgladac sie za ciuszkami w znacznie mniejszym rozmiarze :)

Odchodzi mi kupno wózka. Napewno dostane do od kuzynki ktora kupila w ubiegłym roku wózek 3 w 1 , a teraz musi niestety kupic mniejsza spacerowke bo do auta im sie nie miesci, a ten dostanę ja a darmo :) Jeden wydatek mniej a wózek dokladnie taki jaki planowałam kupic no i sprawdzony bo jezdzilam nim cale lato opiekujac sie dzieckiem kuzynki :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549484 przez dorkiszon
kaska1982 to fajnie, bo to nie mały wydatek.
Ja właśnie sie edukowałam na temat bólu okolicy dolnej częsci pleców okazało się, że ten problem ma ok 70% ciężarnych.
W środę do lekarza nie mogę się doczekać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549485 przez dziubasek
Ja tam nie jestem przekonana do ciucholandow jesli chodzi o noworodka, sobie a nawet malej czasami cos kupie ale dla noworodka wole nowe lub od kogos znajomego(niewiadomo od jakiej rodziny to pochodzi a u mnie jest mnostwo brudasow-iroli)...
P.S ale mam dzisiaj nerwa, chyba wstalam lewa noga :( (sama niewiem o co mi chodzi ;) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl