BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #549526 przez Jamajka
Ja też już ciężka jestem i tłusta również ;-) Jakoś gorzej to znoszę nię za pierwszym razem ;-) Mdłości na szczęście nie mam, ale kości pipno-dupne bolą i brzuch mi często spina, tak jakby właśnie kurcze BH. W brzuszku też mnie często kłuje i ogólnie taka trochę do dupy jestem. A moja Lenka bezlitosna..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549527 przez dziubasek
dorkiszon chudziny przed ciaza tak maja, wiezadla(czy jak to tam sie nazywa) sie rozciagaja, macica rosnie u uciska wszystko inne. dont wory to normalne mialam to samo w 1szej ciazy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549529 przez dorkiszon
Ja się wybiore do ciucholandu obczaić znam kilka dla siebie nie kupuje, ale dla dziecka bym chciała, bo wtedy mogę kupic więcej i sobie tak nie żałować.
Obczaiłam PEPCO w czechowicach jest u mnie nie ma, ale blisko mam autem do czechowic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549536 przez dorkiszon
No masakra jak się zaczynam męczyć czuje się jakbym już miała urodzić myślałam, że ciąża to nie choroba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549539 przez Kamilka22
dorkiszon ja ostatnio byłam i nakupywałam dla dzidzi spodenki, sweterki, bluzy, body i zapłaciłam za spora reklamowke 35zł takze oplaca sie pogrzebac:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549543 przez Kamilka22
ale już nie mogę się doczekać wiosny, nie trzeba będzie już ubierać tych kurtek szalików czapek itd..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549548 przez dorkiszon
W H&M wczoraj patrzyłam, ale drogo mają to ja myślałam, że w smyku jest drogo. Widziałam właśnie ten tygrysek Kamilka co ty kupiłaś, ale w jakimś zestawie z czapeczką i czymś tam jeszcze za 79 zł
Macie tez taki ból macicy jak przy okresie ?? Ja się czasem tego boję jak mnie boli, bo mam wrażenie jakbym zaraz miała coś wydalić, albo poronić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549552 przez Kamilka22
też mam czasami taki ból macicy ale to chyba dlatego że nadal tam wszystko się rozwija, rośnie naciąga się

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549553 przez dorkiszon
Ładnie szalejesz z tym kupowaniem :) Kamilka mnie ciągle mój ściaga na ziemię z kupowaniem chociaż sam ostatnio kupował akcesoria dla dzieck no i kupiłam tą gąbke do kąpania wkład do wanienki, a wanienke dostane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549558 przez dorkiszon
To jest idento ból jakbym miała dostać zaraz okres dlatego mam takie schizo, że mi krew poleci może to zabrzmi troche dziwnie, ale po tym bólu mi się robi tak słabo troche i aż mi się chce kupę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549560 przez Kamilka22
nie mogę się oprzeć jak widzę takie malutkie ubranka słodkie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549562 przez Jamajka
Dorkiszon spokojnie... już za 3 dni o wszystkim opowiesz lekarzowi, zobaczysz Dzidziusia i na pewno się uspokoisz ;-) Ja też jak mnie brzuch boli to się martwię, ale lekarz za każdym razem mówi, że wszystko w porządku, więc staram się nie wymyślać i nie nakręcać się, że tak nie jest!

W H&M jest drogo bo są tam ubrania takie jak na dorosłych tylko w mini rozmiarach ;-) Ale są przepiękne i mi też się bardzo podobają. Moja mama 2 razy w roku zaopatruje moją Lenę w mnóstwo ciuszków H&M, bo też jest nimi zauroczona i powiedziała, że sobie nic nie kupi a wnusię będzie stroić! Ja nie mam nic przeciwko ;-) Dzieciaki wyglądają przesłodko w takich niebanalnych rzeczach :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549565 przez TyszAnka
dorkiszon, jak nie w Czechowicach o zapraszam do Tychów...tylko troszke dalej :), autem to 15 minutek :),
ja kupuję w ciucholandach, nakupilam Olafowi ( jak w ciązy z nim jeszcze bylam) body, kaftaniki, spiochy, sweterki, rajstopki od rozmiaru 50 nawet do 74 zapacilam za mega worek 90 zł (ale dobrze ze na zakupach ze mna była siosra mojego M z wózkiem łebokim, zapakowalysmy wór na gondole, i jechałysmy, wózek ledwo jechał, we dwie miałysmy ciezko go na tą gondole zapakować, oczywiscie wszyscy się patrzyli jak na "rumunki" :)ae wszystko miałam i firmowe ciuszki dla siebie tez tam się zaopatruje i dla starszych snów tez tam kupuję (oczywiscie im sie ciuchy podobaja ale jak pytaja skad mam, to mówie, ze od kolezanki, bo inaczej by nie załozyli....:)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549582 przez Kamilka22
i dużo też jest w ciucholandach rzeczy ciążowych a spodni z gumką pełno. no i oczywiście będę kupowała też tam jakieś tuniki dla siebie, sukienki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549585 przez dorkiszon
To troche jestem spokojniejsza myślałam, że tylko ja się tak boje. Najgorsze jak coś w nocy boli i się człowiek obudzi i zacznie się nakręcać ostatnio jak mnie brzuch bolał to myślałam, że M bede budzić. Panikuję trochę.
Nakręciłyście mnie na ciucholand dostane wypłate to ide :) w tym tygodniu. Za 100 zł to ja miałam na dnie siatki ubranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl