BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #549486 przez emi87
kaska to na pewno dzidzia :)

co do ciuszków - mozesz kupic na allegro sa np komplet 7 bodziaków za 45 zł...trzeba popatrzec :) ja dostane duzo od znajomych , moze kilka szt kupie jak beda tak cudne ze sie nie bede mogła oprzec hihi a ciucholandy uwieeeeelbiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549488 przez Kamilka22
w ciucholandach jest tyle pięknych, niezniszczonych ubranek, i jak nowe są wiadomo że trzeba wyprać a nawet można wygotować jak ktoś się boi. Ale ile można zaoszczędzić i mieć śliczne ubranka oryginale fajnych firm.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549493 przez dorkiszon
Dziewczyny, a jak wy się wogóle czujecie fizycznie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549494 przez Kamilka22
ja się czuję dobrze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549496 przez dorkiszon
dziubasek poprostu zmiany nastroju w ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549497 przez dziubasek
pewnie masz racje Kamilka, wstyd sie przyznac ale ja nigdy nie bylam w polskim ciucholandzie tu tez chodze sporadycznie, ja wogole nie lubie grzebac w tych wieszakach i szukac czegos konkretnego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549498 przez Jamajka
Laseczki Kochane,

ja również kupuję w ciucholandach :) ale tylko to co mi się podoba i jest nie zniszczone. U nas jest mnóstwo przepięknych ubranek dziecięcych, można trafić perełki. Ceny od 1 zł do max 8-10 zł :) 3 razy w tygodniu świeży towar, w środy przecena 50% a w czwartki wszystko po 1 zł :) Kiedyś trafiłam na świetne rzeczy akurat w rozmiarze mojej Lali i za pełną siatę zapłaciłam 15 zł! A miałam tam 15 różnych ciuszków! sukieneczki na lato, koszulki, kilka ciepłych sweterków - ależ byłam zadowolona :D także warto zaglądać, zwłaszcza, że najmniej zniszczone rzeczy są właśnie w najmniejszych rozmiarach, takich do roczku.. bo wiadomo, że dzieci bardzo szybko wyrastają i nie zdążą zniszczyć ubranek tak jak 2-3 latki i starsze.

W PEPCO jest duży wybór bodziaków, półśpiochów i za 5-6 zł ;-) Ja na pewno w bodziaki będę się zaopatrywać w Pepco, bo są ładne i niedrogie - a na lato to podstawa garderoby takich małych lipcowych kluseczek :D

Słoneczko Najlepszego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549503 przez Kamilka22
Jamajka ja właśnie ostatnio nakupywałam w PEPCO bodziaków:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549506 przez dziubasek
dorkiszon napisał:

Dziewczyny, a jak wy się wogóle czujecie fizycznie ?

Ja ogolnie dobrze, przyzwyczailam sie do mdlosci ktore wogole nie mijaja :( codziennie rano az mnie rzuca na rzyga ale walcze ze soba... kosci cipne dalej bola ale tez sie chyba zaczynam przyzwyczajac(czasami jak zaszaleje za bardzo w pracy albo z mala podczas zabawy to ledwo siedze bo tak boli).... poza tym cyce jak donice :laugh: i coraz bardziej tlusta jestem :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549514 przez Kamilka22
ja też w sumie jak za dużo się np. nasprzątam, nastoje za długo w kuchni to "kości cipne" (jak Ty to dziubasek mówisz :p ) to mnie wtedy bolą i też nie umiem sobie dobrej pozycji znaleźć jak siedzę aby nie bolało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549516 przez dorkiszon
Ciekawe czy u mnie jest PEPCO

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549517 przez Jamajka
Właśnie zależy do jakich ciucholandów ma się dostęp. Bo jeden drugiemu nie równy. Te do których ja chodzę, to jest normalna sieć sklepów. I ubranka są wiadomo z zagranicy ale jest mnóstwo ubranek firmowych i prawie nowych. Ja na Lenę kupowałam nawet bodziaki i pajace, chociaż wiem, że niektórzy mają opory przed używaną odzieżą, która bezpośrednio dotyka skóry. Ale ja sobie wszystko pięknie wyprałam, poprasowałam i miałam całą szafę rzeczy za grosze..
Nic nigdy Lence nie było, ubranka nosiła a teraz część czeka na następne dziecię ;-) a część podokupuję właśnie w Pepco albo znowu coś upoluję w ciucholandzie ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549519 przez Kamilka22
dorkiszon u mnie PEPCO są w INTERMARCHE

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549520 przez dorkiszon
Ja cały czas mam takie jakby zakwasy na brzuchu taki obolały i teraz mnie te krzyże atakują i czasami też czuje takie parcie macicy jakbym miała urodzić aż się zastanawiam czy mi cos nie wyleci za chwile jakbym cegłe miała czy coś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #549521 przez Kamilka22
ja też już mam sporo ubranek z ciucholandów :) spodenek, bodziaków, pajacyków. I też wypiorę wyprasuję i będzie git:) ale H&M też będę odwiedzać;) bo też mi się bardzo podobają tam ubranka i PEPCO

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl