BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #549701 przez !sylwia!
Witam nowe dziewczyny, grono szybko rośnie.
Dorkiszon właśnie dowiedziałam się gdzie mam kości cipne bo dopiero dziś zaczęły pobolewać, ja mam dziś jakąś masakre psychiczno-fizyczną i w dodatku nie mogę spać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549725 przez dziubasek
Wow jak nas duzo :laugh: ale ten pazdziernik tovplodny m-c ;) .... Ostatni dzien pracy i 3 dni wolnego... Milego dzionka mamuski :laugh:
P.S ja jutro mam wizyte u poloznej, tak sobie mysle ze jakbym nasciemniala to pewnie by mi usg zrobili, ale z drugiej strony moze lepiej nie(jeszcze cos wykracze) poczekam do 1 marca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549733 przez karolinap
No rzeczywiście, ten październik był płodnym miesiącem :)
Ja mam wizytę "dopiero" 11 lipca i pewnie odbędzie się bez usg bo raxzej wszystko jest ok, wiec dzis się umowie prywatnie bo jestem bardzo ciekawa plci a moze juz bedzie coś widać ;)

Pozdrawiam, miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549734 przez dziubasek
Mowisz 11 lipca ;) chyba ci sie miesiace pokrecily kochana.... siiii jaaaa uciekam do pracy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549735 przez TyszAnka
witam sie z rana :) Mój mi nie dał pospać, a poza tym chlopcy jak wychodza do szkoly to zawsze jeden idzie z pieskami a drugi łózko składa i tak na zmianę co dzień :) no i ten sredni - Przemek przyszedł ze spacerku i mówi ze musze Eddi'ego wykapac, bo sie wytarzał w "kupie"-wyobraźcie sobie cały bok brazowy....jak go kapałam to dźwigało mna i szarpało żoładkiem....w zadnej ciązy mnie tak nie szarpało jak przy kapieli psa.....co te psy maja by się tarzac w takich "perfumach" ???

Nowe mamuski dolaczyły :) witam serdecznie :)
Dziubasek do kiedy Ty zamierzasz pracowac? kobieto odpoczywaj a nie pracuj :)

moze nowe mamy by coś o sobie powiedziały? skad jesteście ile lat itd :) jeżeli macie ochotę oczywiscie



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549737 przez TyszAnka
karolinap miałas chyba na mysli 11 luty :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549740 przez Kasik88
Witam się w poniedziałek, mam nadzieję, że będzie lepszy niż wczorajszy dzień.
Mój brzuch wczoraj to była jakaś masakra :( bolał, kuł z prawej strony mniej więcej na wysokości jajnika, ciągnął aż do żeber :( poza tym kości cipno-dupne bolą jak nie wiem:( a do tego wszystkiego farba z nosa, po prostu tak fatalnie się wczoraj czułam, już myślałam, że będę jechała na izbę przyjęć, a tu pokój trzeba robić:) Bo do urodzin synka trzeba zdążyć.
A i mam pytanie do mamuś, które czują maluszki, czy czujecie je regularnie?
Witam nowe mamusie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549746 przez TyszAnka
kasik ja czuje ruchy nieregularne, wczoraj wieczorem a tak przez cały dzień nic, pewnie sie malęnstwo wkurzyło i dało o sobie wtedy mocniej znac wieczorem własnie, chyba przez to ze mieszałam z jedzeniem i cosik onemu nie pasiło :) a wy regularnie czujcie? ja dopiero je czuję od piatku to krótko ....



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549753 przez Kasik88
No właśnie czuję nieregularnie, dlatego pytam:) Mam nadzieję że z dzidzią wszystko w porządku w brzuszku, bo zaczynam się troszkę martwić, no ale wizyta już za 8 dni to jeszcze jakoś wytrzymam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549758 przez sloneczko33
ja piernicze ale rozpisałyscie sie witam nowe mamusie i dziekuje jeszcze raz wszystkim za wczorajsze zyczenia ja mam 15 lutego usg 18 wizyte u gin 26 dentysta i 28 tarczyca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549767 przez TyszAnka
no słoneczko to masz tych wizyt troszke ....



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549774 przez emi87
dorkiszon spokojnie - też mam takie bóle jak na @ czasami (macica rosnie a poza tym lokator też swoje tam dołoży) :) wydaje mi sie ze skurcze i bóle do przedwczesnego porodu są o wiele boleśniejsze i regularne. Kości dupno-pipne tez mnie bolą zwłaszcza jak długo posiedze. Brzuch miałam dzis rano spiety ale to Bąbel ewidentnie sie tak dziwnie ułożył :) w nocy tez jakos tak leżał że nie mogłam leżec na lewym boku tylko na plecach :D
ostatnio miałam taki apetyt ze szok!! stwierdziąłm ze musze przychamowac bo sie roztyje jak prosiaczek :huh: :/ narazie 3 kg na plusie a za 3 dni zaczynam 5 miesiąc wiec chyba nie jest najgorzej B)
dzis lece do pracy na 10h, jutro na 8....musze nadrobić zesły piatek i sobote bo oczywiście choróbsko mi pokrzyżowało plany :/

oj Kasik uważaj na siebie, odpocznij :* ja czuje narazie ruchy nieregularnie (wszystko zalezy jak sie ułoży) :) bo mam łozysko albo cos innego (kurde nie pamietam) na przedniej ścianie brzucha i to mi może na początku utrudniać czucie ruchów. ale jak gdzies z jednego albo drugiego boku szaleje to czuje :D czasami z obu naraz bo on wogóle leży w poprzek hihi

karolinap witamy :) oj tak czuć lokatora-bezcenne :)
carmelove równiez witamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549795 przez Kasik88
emi trzeba robić ;) bo później z brzuchem będzie jeszcze gorzej. Dziś od rana już sporo zrobiłam, więc mąż jak wróci z pracy będzie miał troszkę wynoszenia na śmietnik mebli i worków. Z tym, że ja to wszystko robię z pomocnikiem - przeszkadzaczem :D ale jakoś idzie do przodu i może za tydzień będzie już pomalowane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549802 przez carmelove
no wiec już sie przedstawiam :)

Kasia jestem, mieszkan ma śląsku, mam 26 lat i to mój pierwszy bąbelek :)
w lipcu 2012 wziełam ślub, wiec dzidziuś bedzie akurat prezentem rocznicowym ...

nie moge sie doczekac !!!

mam do Was pytanie, moj lekarz nie kazał mi robic badania na toksoplazmoze, nawet nie pytal, czy mam kota w domu.
KOtek mieszka sobie w garażu, jednak od czasu do czasu wpada do domu. Kiedy tylko dowiedziałam sie o ciąży zaczełam unikac kontaktu z nim.
Myslicie, ze powinnam zrobic badanie we własnym zakresie i pokazac je lekarzowi? Nie chcialabym wyjśc na jakąś mądralińską...

pozdrawiam Was :)

Ania - nasza dziewczynka !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #549806 przez Kasik88
Skoro nie kazał to pewnie nie widzi potrzeby, albo zrobi w innym terminie. Jeżeli chcesz to zawsze dla świętego spokoju, możesz zrobić je we własnym zakresie, zawsze to będziesz spokojniejsza i pewniejsza o to jedno badanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl