BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #585168 przez Martazytka
przepraszam nie tu poszło POMYŁKA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585175 przez kaska1982
Martazytka nic nie szkodzi :) piekny bukiet :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585178 przez kaska1982
kurcze od rana mam nerwy :/ po raz kolejny zablokowali mi dostep do serwisu bankowego, mimo ze wszystkie dane wprowadziłam poprawnie :angry: wczoraj mialam to samo i trzeba dzwonic na infolinie :angry: a chciałam zapłacic za piekne pajacyki, które wylicytowałam na allegro :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585183 przez jabluszko
czesc:)
a w jakim banku masz konto??
ja w tym tyg kupilam pierwsze dwa kompleciki ciuszkow dla emilci :) jak nie zapomne to fotke trzasne i dodam. piekne i za cale 25 zeta dwa komplety

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585190 przez kaska1982
w PKO, wczoraj miałam to samo. Musiałam do nich dzwonic i odblokowac, dzis sie loguje , wszystko wprowadzam jak trzeba i znowu zonk, dostep zablokowany. Aż mną wstrzasneło. Ale juz mi odblokowali. Tylko wkurzylam sie bo wszystko wprowadzalam jak nalezy :(

Jak juz przyjda pajacyki to wrzuce fotke :) kupilam tez wczoraj w pobliskim lumpiku śliczną bluzecczkę z myszką miki ale właśnie sie pierze bo nie moglam znieść tego zapachu :)

cos czuje ze teraz to kazdy wypad na zakupy bedzie sie konczył zakupami dla malucha :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585196 przez kaska1982
A dzis po poludniu idę pierwszy raz odwiedzić mojego bratanka :) maluszek jest dopiero kilka dni w domu a idziemy dopiero dzis bo moj S ma dzis wolne, a nie chciałam isc bez niego ten pierwszy raz :) Już sie nie moge doczekać az wezme go na rece :)
A kupiłam mu wkład do wanienki do kapania (bo na razie kapie go moja mama i wiem od niej że młodym rodzicom sie przyda i bedzie im wygodniej juz samemu kąpac), maskotkę do spania z pozytywką, pieluszki i husteczki. A dla mamusi sól odpręzająca do kąpieli, żeby nie cczula sie pokrzywdzona :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585205 przez jabluszko
u nas tez bratanek sie urodzil dwa tygodnie temu ale jeszcze nie bylismy bo mama jeszcze sie nie przyzwyczaila do nowej roli :) ale mysle ze za jakis tydzien sie wprosimy :P
ja tez mam konto w pko i pamietam ze tez poczatkowo mialam problemy z logowaniem i moj maz tez mial klopoty a jak zadzwonil do nich to zadali pytanie kontrolne imie ojca no i moj marek podal imie swojego taty a baba mu gada ze odpowiedz jest nieprawidlowa i musial chodzic osobiscie do banku. PARODIA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585210 przez uniuni
Cześć Mamusie :)

Zazdroszczę Wam zakupów..w tym miesiącu muszę się wstrzymać. Kupiłam już łóżeczko i materacyk więc na ten miesiąc budżet wykorzystany ;)
Tak biedną wypłatę dostałam, że masakra. Miałam tydzień wolnego w lutym, a nie mam płatnego urlopu, no i miesiąc był krótki :dry: Poza tym moja Mama jest na bezrobociu, zaczęła kurs w połowie lutego opiekunki do osób starszych organizowany przez urząd pracy. Za cały kurs (od połowy lutego do końca marca) dostanie 400zł brutto. A musi tam być codziennie jak w pracy 8-16. Kurde jakaś masakra jak dla mnie!! 400zł?! :ohmy: Więc jej podsyłam pieniądze, co tydzień co dwa..martwię się o nią strasznie, bo wiem, że sama nie poprosi o pomoc chyba, że jest naprawdę zle. Kurde, mam 3 rodzeństwa, a nikt o Mamie nie pomyśli, dopóki czegoś od niej nie potrzebują :(
No to się wyżaliłam.. przepraszam :(

Magalenagal, Qltoorka Kochane! Ciąża Wam służy! Pięknie wyglądacie :) Ach te Wasze brzunie :kiss:

Goldi
cieszę się, że do nas zaglądasz i widzę że Twoja ciąża, to nie spacer po płatkach róż. Podziwiam Cię dziewczyno za siłę, samozaparcie i cierpliwość w tym wszystkim! Mając tyle obowiązków i problemów nadal krok po kroku do przodu. Wow! :kiss:

Dziewczyny jak patrzę na te sukieneczki, to już bym się chciała wziąść za produkcję następnego malucha :blink: Marzy mi się duża rodzinka :) Jak już wiem, że będzie chłopiec, co cel na dziewuchę :laugh:

Kaska świetny pomysł z tą solą odprężającą do kąpieli! Zazwyczaj ludzie zapominają o mamach, a skupiają się na podarunkach dla maluszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585221 przez jabluszko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585232 przez uniuni
No właśnie Jabłuszko :( Mi się płakać chce jak pomyślę, jak zle jej musi być wiedząc, że ma 4 dzieci, a tylko jedno się nią interesuje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585236 przez jabluszko
a ja mysle ze jest szczesliwa i bardzo dumna z ciebie! :) wie ze ma corke na ktora zawsze moze liczyc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585244 przez uniuni

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585245 przez jabluszko
forum sie tnie. fotki nie moge wrzucic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585247 przez jabluszko
uniuni trzymam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585257 przez magdalenagal

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl