BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #585451 przez Qltoorka
Mąż mi przesłał artykuł.... Poznań.

www.gloswielkopolski.pl/artykul/777963,p...ookie=1#czytaj_dalej

Ta biedna kobieta to na bank spokojnej ciąży nie ma... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585465 przez Nikaa
To jest chyba ta sama która wcześniej musiała udowadniać, że jest w ciąży i nie usuneła dziecka - ewidentnie ktoś się na nią uwziął
:( najlepszy tekst policji -że nie wpłynął wniosek wiec nie ma ochrony policyjnej - mając taką kartę historii to nie powinno być żadnego wniosku tylko z automatu policyjna ochrona

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585467 przez karolinkanice16
Hej kochane :) Wczoraj mój A. zabrał mnie na zakupy kupiłam buciki dostałam bukiecik tulipanów i kupiłam coś dla maluszka na co od dawna polowałam a bardzo ciężko je dostać i czekało na mnie ostatnie opakowanie pieluszek tetrowych z firmy fayeandlou są dość drogie za 7 sztuk po przecenie zapłaciłam 24euro ale zobaczcie jakie kolorki :).



I bukiecik tulipanów :) w barwach Polski :laugh: :laugh:



Byliśmy dzisiaj oglądać mieszkanie i jestem zachwycona fakt poprzedni mieszkańcy zostawili niezły syf piekarnik tak brudny, że tragedia a ze zmywarki waliło jak padliną ale to się umyję tylko, że jest dużo zainteresowanych kazali zostawić referencję i w przyszłym tygodniu wybiorą kogoś, mój A. chciał nawet płacić dzisiaj ale niestety to nie od agencji zależy. A pokój dla dziecka był w błękitnym kolorze jak niebo piękny :). Więc laski trzymać kciuki żeby dali je nam :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #585471 przez emi87
karolinka wow piekne te pieluszki!! jakie boskie kolory :cheer: C U D O!
trzymsm kciuki za mieszkanko ;)

mam pytanie do doswiadczonych mam - mianowicie jaki laktator najlepszy? ręczny czy elektryczny? jeżeli ręczny to z pompka taką jak gruszka, rączką czy moze a'la strzykawką??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585484 przez karolinkanice16
ja kupiłam elektryczny ale tylko dlatego, że miałam okazję kupić w dobrej cenie ze 130e na 30e.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585490 przez Nikaa
emi też zagłebiam się w ten temat i z tego co czytam to najważniejsze pytanie jak często będziesz chciała/musiała sobie odciągać ?- jak często to elektryczny jak rzadziej - ręczny - taka pada rada w wielu artykułach

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585498 przez nadia
Hej dziewczyny :-)
Dawno już tu nie zaglądałam, ale to z braku czasu. Cały czas chodziałam do pracy i jakoś tak wyszło. Od środy jestem na chorobowym ale to z powodu moich kolan. Strasznie mnie bolą. Nie potrafię zrobić przysiadów, kiedy siadam na krześle to muszę się podpierać bo nie daję rady normalnie usiąść. Ostatnio to nawet nie potrafiłam wejść normalnie po schodach, bo tak mnie bolały. w dodatku mam pracę "stojąco-chodzącą", więc otopeda kategorycznie zabronił mi dużo chodzić i stać. Nic oczywiście nie mogę brać. Siedzę więc sobie w domku, ale nie widzę zeby była jakaś poprawa i mnie to dołuje. Wiadomo, że z każdym tygodniem waga będzie coraz większa, więc obciązenie na kolana się nie zmniejszy. Czy też macie podobny problem?
Z tych fajnych rzeczy to to, że maleństwo jest zdrowe, ma się dobrze no i będziemy mieli córeczkę - Anię :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #585499 przez emi87
no wydaje mi sie ze czesto bo bede chciała wrócić po jakis 4 mieszkach (jak sie szybciej nie stesknie hihi) do pracy a nie chce jeszcze odstawiac małej od cyca :) a tak to zawsze odciągne i pójde do pracy na np 2-3 godzinki :) chyba ze zorganizuje to bezpośrednio z cyca .... jeszcze sie waham...bo tez zapłacic z 400 zł a sie okaże że damy rade bez... a chciałabym miec go od poczatku bo czytal śłyszałam że po kilku dniach jest nawał pokarmu - więc wole być "ubezpieczona" :D bo jak nie to mąż będzie musiał robić za laktator buahahahahaha :woohoo: :silly:

nadia gratuluje córci!!!! no ja zauważyłam że nie moge klękać za długo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585501 przez Kasik88
Hej,
hmm laktator ja miałam dwa - a mianowicie najpierw ręczny z wajchą to mi się non stop blokował i trzeba było się porządnie namachać żeby coś odciągnąć, był z firmy lovi. Mam też elektryczny z tommiee tippee i jestem zachwycona, kosztował coś koło 250zł, ale ściąga mleczko raz, dwa, ma 3 poziomy ssania, więc można dobrać odpowiednio jak kto woli:). Więc ja polecam elektryczny jak najbardziej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585503 przez Qltoorka
Ja też się ciągle zastanawiam nad laktatorem.... tak samo dla mnie ciężki wybór jak i wózka :P A w necie jaki wybór tyle opinii... :( Ja skłaniałam się ku kupnie ręcznego z Aventu- ale już sama nie wiem... jedni bardzo chwalą, inni przeklinają, że nic nie ściąga... :( Jedna moja przyjaciółka ma i sobie chwali, ale używała tylko wtedy jak już musiała do pracy wrócić, druga mówi mi, że tylko i wyłącznie elektryczny, inna, że po co mi-ona w ogóle nie potrzebowała odciągacza... Ehh...a wydatek niemały, więc decyzja trudna...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585504 przez karolinkanice16
Kasik88 właśnie ja kupiłam ten elektryczny z tommiee tippee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585508 przez Qltoorka
Nadia, witamy z powrotem :) Super, że się odezwałaś :) Gratuluję córeczki :) Gorzej, że masz takie problemy z kolanami :( Jesteś dopiero od kilku dni na L4, więc może będzie lepiej? Nie ma żadnych maści, które przyniosłyby ulgę a które można w ciąży? Bo się bidulko wykończysz... :( A czy ból ten jest spowodowany właśnie ciążą? Czy jest szansa, że po ciąży wszystko wróci do normy? Chyba tutaj żadna nie skarżyła się na podobne dolegliwości jak Twoje..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #585511 przez askan2
A więc oznajmiam Wszystkim że widziałam wielkiego śiurdaka

Będzie synuś rozwija się idealnie, waga 460g... :kiss: :kiss: :kiss: :lol: :lol: :lol:

a ha i na chwilę obecną jest KAJETAN

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585513 przez Qltoorka
A więc potwierdzone :laugh: GRATULACJE askan :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #585515 przez emi87
Askan gratuluje siusiaczka !!!! :)
juz nam sie prawie tabelka zapełniła :) Qltoorka tam wpisuj odrazu :P

za 250 to jeszcze ujdzie :) własnie mysle o tym bo szkoda wyrzucic w bloto a z kolei podejrzewam ze moze sie przydac. ech twardy orzech do zgryzienia...
z drugiej strony to inwestycja dla dwójki bo na jednej dzidzi nie poprzestaniemy hihi
a jak sie zapatrujecie na uzywane?? mozna dac do sterylizacji do szpitala zawsze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl