BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #584726 przez agusiaa26
bisbas GRATULACJE!! ehh zazdroszcze przedziałka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #584728 przez bisbas
ja syneczka już mam dlatego zależało mi na córeczce :)

no i przedweszystkim wszystko jeszcze przed toba agusiaa26 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584729 przez agusiaa26
fajnie, będziecie mieć parkę;)
a jak dzidzia ile ma cm i wogóle no opowiadaj! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584731 przez dorkiszon
Qltoorka no też już niezły brzuch jak sobie przypomne na poczatku jakie byłyśmy chude bez brzuchów :), a teraz taka różnica ładnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584732 przez bisbas
agusiaa26 napisał:

fajnie, będziecie mieć parkę;)
a jak dzidzia ile ma cm i wogóle no opowiadaj! :)

problem ze tu u nas nie podaja zadnych takich info mam na papierku napisane ze zlokalizowano serduszko itd i jakies pomiary ale ja z tego nic nie wiem niestety pytalam o dlugosc dzidzi powiedziala ze nie mieza tego juz i ze ma ok 15 cm tyle sie dowiedzialam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584735 przez agusiaa26
:unsure: no trudno, lekarze różnie praktykują, ale ważne że widzaiałas dzidzi no i że to zdrowa córcia:):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584736 przez dziubasek
Bisbasgrarulacje :laugh:
Dziewczynki sliczne te wasze brzuszki, u mnie dzisiaj jakos ponuro, leje caly dzionek i ogolnie nic sie nie chce. Nawet Miss nie w sosie :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584737 przez dorkiszon
bisbas no to wypas parke masz tez bym tak kiedys chciała pewnie :P Gratki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584741 przez magdalenagal
Dzięki za miłe słowa, podobno przyjemność sprawiona ciężarnej liczy się podwójnie (właśnie to wymyśliłam ;))

Qltoorka superowo wyglądasz :-)

dorkiszon mam to samo, kiedyś się wypinałam przed lustrem teraz mogłoby ich nigdzie nie być, nie licząc tego do makijażu ;-) no i czekamy na Twoją fotę grandziaro jedna :P

bibas za podnoszenie ciśnienia masz klapsa (ale nie takiego jakbyś chciała ;-) ) i gratuluję córci :-) parka to mega frajda (podobno ;-) )

dziubasek dawaj fotę, następna ściemniarko :P i dla nas nie musisz ociekać seksem :P

W ogóle która z Was by zdjęcia nie dodała, wygląda olśniewająco. To jednak prawda że ciąża dodaje uroku :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584750 przez Marta27
Witajcie

piękne brzuszki ja chciałam dziś sobie zdjęcie brzuszka pstryknąć ale od rano boli mnie brzuch i cały dzień leżę...

bisbas gratulacje

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584754 przez Qltoorka
bisbas, super :laugh: GRATULACJE!!!
No najlepiej mieć parkę ;) Powiedziałabym, że każda Mama by sobie tego życzyła, ale to chyba nieprawda, bo dziubas jest wyjątkiem :P
Jak fajnie, jeszcze trochę i już wszystkie będziemy znały swoich lokatorów :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584759 przez gold_butterfly
:-) Gratuluję córeczki :-*

Ja czuję się o niebo lepiej, chociaż do południa mdliło mnie niesamowicie. Wybrałam się z mężem na zakupy - Olcia dzisiaj niesamowicie śpiąca i marudna. Położyła się na środku sklepu (pełno błota - wiadomo, nanoszone z podwórka) i oznajmiła,że jak nie dostanie murzynka,to nie wstanie. Oj wstyd niesamowity. Też potrafi pokazać pazurki,chociaż na codzień jest bardzo grzecznym i spokojnym dzieckiem.

Poza tym byłam też w 3 lumpeksach i kupiłam stosy ubranek. Zrobię zdjęcie i dodam - ale za jakieś 2h. Dla córeczki dostałam śliczne przebranie - Kubusia Puchatka z Disney. Właśnie piorę i muszę szybko wysuszyć,aby jeszcze dzisiaj ją przebrać :-) Teściowa wróciła od lekarza - ma anginę i leży schorowana w łóżku :-/

A co do kołyski,to bardzo tanio. Ja mam odłożone pieniądze na zakup,ale nie upatrzyłam jeszcze nic atrakcyjnego. Podobają mi się automatyczne,ale koszt używanej ok.450zł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #584767 przez gold_butterfly
Tak poza tym mam na sprzedaż trochę ubranek po Olci - około 80-100 sztuk (muszę dokładnie policzyć). W wieku od 0-2 lat. Gdyby ktoś był zainteresowany,to mogę przesłać zdjęcia i dokładny opis. Wszystkie sprzedałabym za 300zł plus kosz przesyłki ok.30zł. Tu podaję kilka przykładowych zdjęć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584769 przez dorkiszon
magdalenagal dam fotke, ale szczerze narazie ani jednej nie zrobiłam od początku ciąży muszę mieć natchnienie. Mąż obiecał mi sesje, ale wiecznie nie ma czasu teraz nawet ledwo przyszedł odrazu poleciał remontowac pokój jakby się paliło, ale przynajmniej się coś rusza z tym remontem wreszcie poukładam sobie ubranka i wszystkie akcesoria :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584773 przez dziubasek
Magdalenko obiecuje ze na dniach cykne jakas fotke ;) tylko ostrzegam jestem ostro wypasiona laska :P
Bisbas ale dziwne, mi powiedzieli wage i dlugosc dzidzi, mowili tez ile waza poszczegolne narzady... cale usg trwalo ok 45 minut...
Gold_butterfly bidulko ty to sie wycierpisz w tej ciazy, a corcia niema co sie przejmowac... one tez miewaja lepsze i gorsze dni :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl