BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #585280 przez uniuni
Nie jadłam paprykarza szczecińskiego od kilku lat, wczoraj udało mi się kupić w sklepie u rosjan.. jaka pychotaaaaa :P mniaaaam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585281 przez jabluszko
kutwa! juz szosty raz wstawiam fotke i sie tnie forum

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585288 przez jabluszko
a ja chyba ide zjesc kanape z pasta jajeczna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585308 przez jabluszko
a co tu taka cisza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585310 przez Nikaa
Część Dziewczyny :):)
gratuluje córci :) :) i czekam na wiadomości od kolejnych lokatorów w forumowych brzuchach :)
któras tu pisała, że Jej Synek uaktywnia się tylko jak czuje ręke swojego Tatusia - wiecie mój robi to samo :laugh: jak Mama mojego M. czatowała na kopniaka to siedział cicho jak poczuł Tatę to zaraz dawał znaki he he he
a najlepsze było przedwczoraj - mój mąż położył rękę i cisza - no to mówię Mikuś daj znać swojemu Tatcie - nie minęło 30 sekund jak nagle bęk, kopniak bęk następny - mina męża - bezcenne :cheer: jakie usłuchane dziecko :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585319 przez jabluszko
a u mnie mała reaguje chyba na moj glos :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585330 przez karolinap
A Pola najczęściej się kreci jak jadę samochodem czy autobusem :) albo lubi jeździć albo nienawidzi :P okaże się w lipcu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585340 przez jabluszko
miejmy nadzieje ze lubi heh bo inaczej bedzie problem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585342 przez gold_butterfly
Hehehe :-D Cudownie czuć ruchy dziecka,ale u mnie jak ktoś dotyka brzuszka,to maleństwo przestaje kopać :-/ A jak ja kładę ręcę na brzuchu,to fika takie zadowolone :-D

Dzisiaj mam dużo pracy. Zeszłam na dół do teściowej w odwiedziny,a tu szok. Leży blada, opuchnięta, poddusza się :-( Nie dość,że przez anginę,to ma powiększoną tarczycę i z trudem łapie oddech. Wzięłam się do roboty i przygotowuję obiad dla całej rodzinki. Teraz na jakiś czas w odwiedziny przyjechał brat,więc w sumie obiad dwudaniowy dla 6-7 osób (nie wiem,czy jeszcze ciocia się na obiad nie wgramoli). Mąż rozkłąda trampolinę dla Olci, jutro z rana trzeba wstać i jechać na giełdę. Musimy w końcu jakieś auto sprzedać,bo zaczyna braknąć funduszy. Zmykam,bo się nie wyrabiam :-* Potem się odezwę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585359 przez jabluszko
ja robie zrazy we frytkownicy i kurde juz 20 minut chyba siedza i sie skwiercza a w srodku sa surowe :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585364 przez alba77
hejka laski
moja malutka strasznie się wierciła podczas jazdy samochodem, po porodzie okazało się że nie lubi jeździć autkiem, a ja myślałam ze wszystkie dzieci śpią jak tylko wsiadają do samochodu :laugh: , okazało się to być dość problematyczne bo aż się zanosiła skubana, przeszło jak zmieniliśmy fotelik na taki dla większych dzieci czyli coś koło roku miała ale też tylko krótkie dystanse siedziała cicho, na szczęście z czasem jest coraz lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585368 przez agusiaa26
Heej:) nika u mnie jest to samo, jak dzidzia-mówimy do brzusia julianek- poczuje Tatka dłoń i głos to od razu fika-mąż oczywiście peka z dumy i nawet chwali się tym rodzinie w rozmowach tel. :)
Już bliżej niż dalej do mojego usg ehh 11 dni:)
Dziś mamy dzień leniuchowania emus o 14 kończy tydzień pracy i w końcu się nami zajmie:)
Miłego dzionka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585369 przez emi87
ach sie zaczynaja zakuuuupy - chwalic sie dziewczyny! bo to wszystko jest takie oiekne i rozczulajace achhhh :cheer:

uniuni oby twój Nils był tak wspanialym dzieckiem jak ty dla swojej mamy :* wielki szacun, na prawde cenie sobie i podziwiam takie osoby, które pomimo że same moga nie miec za dużo zawsze pomoga rodzicom :) :kiss: też sobie nie wyobrazam moich zostawic na pastwe losu...
a co do tych 400zł to sie nawet nie wypowiem i ogólnie o "pomocy" Państwa wrrrrrrrr :dry:

goldi kochana trzymam kciuki co by sie sprzedalo autko i to nie jedno :)

moja mała to sie chowa jak tatus ręke przykłada hehe :D ale dupka sie dziś na niego wypieła haha :D
ja juz po pracy, zaraz sie wezme za ogarnianko (wstałam o 6 to jeszcze rano poodkurzałam i pomyłam podłogi przed wyjsciem do pracy :P ) i moze jakis obiadek zrobie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585380 przez Nikaa
agusiaa26 no właśnie mój mąż też dumny :) tak sobie myśle jakie mądre dzieci mamy - wyczuwają nawet czyja ręka jest na brzuchu :) i jakie rozumne - wiedzą, że się do nich zwracamy :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585436 przez Qltoorka
kaska1982 napisał:

w PKO, wczoraj miałam to samo. Musiałam do nich dzwonic i odblokowac, dzis sie loguje , wszystko wprowadzam jak trzeba i znowu zonk, dostep zablokowany. Aż mną wstrzasneło. Ale juz mi odblokowali. Tylko wkurzylam sie bo wszystko wprowadzalam jak nalezy :(

Jak juz przyjda pajacyki to wrzuce fotke :) kupilam tez wczoraj w pobliskim lumpiku śliczną bluzecczkę z myszką miki ale właśnie sie pierze bo nie moglam znieść tego zapachu :)

cos czuje ze teraz to kazdy wypad na zakupy bedzie sie konczył zakupami dla malucha :)


kaska, ja też mam w Pekao (ten z żubrem ;) ) i tez się wczoraj zalogować nie mogła, więc mają po prostu jakis problem chyba. Co chwilę mi wyskakiwała informacja, że błąd techniczny :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl