BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #560898 przez Niesia
On pracuje w grupie interwencyjnej. Jeździ na alarmy do sklepów, baków, domów prywatnych... wszędzie tam gdzie założone są alarmy jego firmy. Pracuje 12h i czasem też 24 (idzie do pracy na 7.30 i kończy o 7.30 rano).

Ja nie pracuję, ja w pon zaczynam ostatni semestr studiów, także powoli kończę edukację :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560911 przez EwelinaB87
ja pracowalam w czasie studiow, ale to byl sum wiec co innego :P

a jak przygotowania do slubu?
jest program gdzie narzeczeni maja sorganizowac sami wesele w 2tygodnie heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #561001 przez Niesia
Ja nie miałam i nie mam szans na pracę w czasie studiów, ze względu na ilość godzin. Mniej więcej codziennie zaczynamy o 8 a kończymy o 20 :|
Oglądam czasem ten program :P Na TLC "nie mów pannie młodej" Za dwa tyg idę do krawcowej, krzysiek musi kupić koszulę, krawat i buty, za 10 dni odbieramy obrączki, zapłacić za salę, kupić alkohol i tyle :)


Ja nie kupuję jeszcze rzeczy dla maluszka ale popatrzeć i pomarzyć można :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561057 przez ziii
Wróciłam od lekarza i kamień spadł mi z serca. Wyniki mam dobre, nie będzie kłucia - i nie będzie nawet potrzeby łykania Acardu. TAAAAAK się cieszę :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561094 przez Niesia
Super, że Twoje wyniki są dobre :) Żebyście i Ty i dzidzia były zdrowe :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561131 przez klauduska89
ziii bardzo się cieszę, że z wami wszystko dobrze i wszystkie te leki i zastrzyki nie będą potrzebne :) nie taki diabeł straszny jak go maluję...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561153 przez cukierecek27
Super ziii że wszystko w porządku!
Ja już też po wizycie. Wszystko jest ok:) DOstałam kolejne skierowanie na krew TSH antyHCV i cukier bo mi ostatnio baby nie zrobily mimo ze bylo wrrr a ja nie zauwazylam... Mała wiercipięte mam w brzuszku tak się wierciło na usg że aż się pani doktor zaśmiała. No już można spokojnie odpoczywać i czekać na kolejna wizyte.... :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561183 przez oliga
zii dzięki za odpowiedź, w takim razie pójdę pewnie spokojnie jutro na to badanie :)
i cieszę się, że wszystko dobrze wyszło na badaniach :)

ja dzisiaj też byłam, okazało się, że mam jakiegoś małego polipka, ale pani doktor nie kazała się tym przejmować, powiedziała, że to normalne, że trzeba tylko delikatnie współżyć ;) żadnych ostrych harców nie urządzać hehe

co miesiąc muszę robić morfologię i mocz, a co dwa miesiące toxo

myśleliśmy, że dzidzia nam zrobi niespodziankę dzisiaj, a tu guzik, nóżki podwinięte, aż kolanka do brzuszka przystawione, i choć pani doktor próbowała kilka razy to niestety nie udało się poznać płci ;/ potem byliśmy w Ikei i już prawie kupiłabym łóżeczko i przewijak :D

nasza dzidzia ma 10 cm od głowy do pupci, a z nóżkami ok. 15 cm :)

Niesia ja też nie kupuję jeszcze rzeczy dla maluszka, chcę najpierw poznać płeć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561202 przez patka1603
oj dziewczyny czyste szaleństwo z tymi zakupami, ja narazie podchodzę do zakupów z dużym dystansem i na pewno nie wezmę się za nie wcześniej niż pod koniec 6 miesiąca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561212 przez ziii
patka1603 napisał:

zobaczymy co będzie na następnej wizycie... może tego wydruku nie robił bo mało co było widać?! jakoś o to nie zapytałam


Wiesz, mój lekarz ostatnio też już nie daje mi wydruków z USG. Tylko każe się położyć, szybko sprawdza tętno i tyle. Ale muszę przyznać że robi to sumiennie, za każdym razem - nawet jeśli wizyta jest co dwa dni (jak miałam ostatnio).

Przyplątała mi się jakaś bakteria - więc witajcie antybiotyki :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561250 przez patka1603
hehe k0chana ja tez jestem od dzisiaj na antybiotyku bo również mam bakterie- zastanawiam się czy lekarz nie przesadził ze od razu dał antybiotyk ?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561264 przez Niesia
Ja dzielnie łykam ten furagin, oby pomógł. Najgorsze jest to, że ja nic nie czuję, więc prawdopodobnie coś w nerkach jest nie tak :(

Heh jak już jedna coś ma to zaraz każda na jakiś lekach jedzie :P

Odwiedziła mnie koleżanka, którą ostatni raz widziałam w listopadzie na jej urodziny i po której to imprezie stworzyliśmy nasze maleństwo :P Śmiechu co nie miara, że tak się kończą imprezy u Marty :laugh: Ale w sumie nie żałuję, pokochałam to maleństwo i cieszę się, że jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561296 przez Gro-szek
ziii - cudownie, że wszystko wyszło dobrze :)

Patka - ja też jeszcze nie wpadam w szał zakupowy, wydaje mi sie że koniec 6 miesiąca jest odpowiedni. Inna pogoda będzie, która bardziej będzie sprzyjać zakupom :) teraz to nawet z domu nie chce mi sie ruszać :P

oliga
- u mnie lekarz stwierdził, ze w brzuszku mam takiego ruchliwego urwisa, że nie chciał sie zbadać na przezierność. Musiałam przyjść tydzień późnije zeby powtórzyć badanie :) ja wizyte mam we wtorek i zobaczymy czy nasz groszek będzie chciał pokazać co tam skrywa :)Powodzenia na jutrzejszej wizycie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561301 przez Niesia
Cieszę się, że nie jestem ostatnia jeśli chodzi o zakupy ;)

Mój maluch ostatnio spał i obudzić się go nie dało. Ma to chyba po mamusi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561463 przez agataxii
zii, to super, że okazało się wszystko w porządku(jednak ta bakteria to niepotrzebnie się przyplątała).
Oby jak najwięcej dobrych wiadomości w naszym gronie :)

Mnie już normalnie skręca od tego leżenia i mam chwilowy kryzys :angry:
Ale mus to mus... dla maleństwa wszystko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl