BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #558904 przez misskate
Rozumiem doskonale, ja też wpadając do sh, mogłabym kilka godzin buszować za dziecięcymi ciuszkami :laugh:
Dzisiaj właśnie zrobiłam spore pranie, po ostatnich zakupach i wszystko pachnące leży sobie ładnie złożone w szafce :) Ale chciałabym mieć już tą Kruszynkę przy sobie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558910 przez MamaBąbelka
Ja też nie powinnam wchodzić do sh, na szczęście tu w mieście nie mam, a dalej się rzadko ruszam i zwykle nie mam czasu zajść nigdzie. Też mogę Wam pokazać część naszych zakupów.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558917 przez misskate
Śliczne ciuszki :) Ja jutro mam kilka spraw na mieście do załatwienia, więc pewnie znowu wpadnę na małe zakupy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558926 przez ziii
Heh, to i ja po kolei:

1. Wrzucam zdjęcie swojego brzuszka - jakość fatalna, bo z telefonu, ale zawsze jakieś pojęcie daje. Nie jest jakiś szczególnie imponujący, ale jest ;)

2. Co do wizyt na USG, ja mojego M. wzięłam dopiero na prenatalne - bo też nie czułabym się komfortowo przy transwaginalnym. Był zachwycony i ciągle pyta, kiedy więcej :blink:

3. Byłam dzisiaj na wizycie i odebrałam wyniki. Co miłe, pan doktor zrobił mi USG - właśnie po to, by zmierzyć tętno. Maluszek cały i zdrów, układa się tak że nie wiadomo jakiej płci (wg oznak i kalendarza chińskiego powinien być chłopak, ale któż to wie... :P). Niestety, moje wyniki już nie takie fajne - po pierwsze, przyplątały mi się jakieś bakterie (ale to pół biedy). Po drugie, wyszedł mi pozytywny wynik przeciwciał ANA 2 i jutro czekają mnie dalsze badania na D-dimery. Jeśli wyjdą źle, czekają mnie zastrzyki w brzuszek do końca ciąży :( A póki co dochodzi mi kolejna tabletka do łykania. Bu. No ale zdrowie fasolki najważniejsze! Trzymajcie kciuki...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558927 przez MamaBąbelka
To oczywiście i tak nie wszystko ;). A te czarne to łupy dumnego tatusia z H&M ;).

Edit. Ufff, udało się wreszcie odpowiednio zmniejszyć :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558932 przez MamaBąbelka
Zii, brzuszek rzeczywiście nie jest duży, ale już widać, że to ciążowy :).
Trzymam kciuki,k żeby jednak z badań nic nie wyszło, zastrzyki w brzuch do końca ciąży, brrrr, mam nadzieję, że Cię ominie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558937 przez Gro-szek
ziii - nie dokońca wiem o co chodzi z tymi przeciwciałami ANA2? co to jest za badanie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558941 przez misskate
ziii uroczy brzuszek:) A badaniami się nie przejmuj, najważniejsze, że z Maluszkiem wszystko jest dobrze, lekarz na pewno dobrze Cię poprowadzi i wszystko będzie w porządku :)

Kolejne ubranka też cudne. Ja kupuję różne rozmiary, zależnie od tego, co ładnego się trafi. Najmniejsze zostawiam sobie w szafce dla Dzidziusia, a wszystko powyżej pół roczku pakuję w pudełka. Mając malutkie dziecko, pewnie często na zakupy wybierała się nie będę, ciuszki będą wtedy jak znalazł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #558951 przez ziii
Groszku przeciwciała ANA 2 to przeciwciała skierowane przeciwko różnym składnikom własnych komórek, pojawiające się w chorobach autoimmunologicznych. Dla ciąży ma to znaczenie o tyle, że istnieje ryzyko pojawienia się zakrzepów we krwi i zaburzeń w przepływie krwi łożyskowej (w skrajnych przypadkach może to doprowadzić do poronienia). Stad profilaktycznie zaleca sie Acard (który zaczynam zażywać od jutra)... Oby wszystko było dobrze :(

Dziękuję wam za słowa otuchy - od razu troszkę lżej... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558957 przez Gro-szek
ziii - dziękuje za informację. Czytałam troche w internecie, ale przyznam - dla mnie to czarna magia...
Oczywiście trzymam za Was kciuki, mam nadzieje, że wszytsko będzie dobrze i te zastrzyki nie będą konieczne... Uszy do góry, najwazniejsze że maleństwo rośnie zdrowo :) Trzymaj sie ciepo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559069 przez agataxii
Ale wam zazdroszczę tych szaleństw kupowania dziecięcych ubranek :laugh: :laugh:
Ja mam sporo po córce, ale jak będzie chłopak, to na pewno uzupełnię o chłopięce ciuszki :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559094 przez aslani
Według kalendarza wychodzi mi dziewczynka, zresztą mój mąż mówi, że starał się o nią! Mój rozum chce drugiego chłopca, ale serce marzy o dziewczynce. Dziś w H&M tęsknie oglądałam różowe ciuszki :lol:
Może uda mi się załączyć zdjęcie brzucha, zrobiłam sobie sesyjkę po wieczornym prysznicu, hehe:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #559106 przez agataxii
W ciuszkowym szale zdecydowanie większy wybór jest dla dziewczynki. Sukieneczki, bluzeczki, futerka i różne dziwne fajne rzeczy :laugh:

Aslani ładny brzuszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559125 przez misskate
aslani bardzo ładnie widać Ci już brzuszek :laugh:

Ja wieczorami mam podobny, ale rano zazwyczaj prawie płaski :S A może tylko tak mi się wydaje:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559166 przez aslani
Zdjęcia robiłam wieczorkiem, rano też jest mniejszy :) No i trochę się wypięłam do zdjęcia :lol:
Generalnie u mnie jest rozbieżność: z kalendarza mam 15 tyg, a według usg 16 tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl