BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #562425 przez KingaOc
To jeśli obejmie 3 głowy to może się złapiemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562437 przez Monix
Dziecko też się wlicza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562442 przez klauduska89
hej wszystkim. Jestem dziś taka wykończona że ledwie tu siedzę, od 6 na nogach :dry: Rano wizyta u lekarza, wszystko jest ok, przytyłam kilogram w ciągu 3 tygodni, wyniki moczu dobre tyle że wyniki krwi muszę powtórzyć bo taka nieudolna pielęgniarka krew pobierała że zrobił się skrzep i nie można było wogóle wyników zrobić...Co za ludzie pracują w tym szpitalu, masakra. Po raz pierwszy położna szukała serduszka maleństwa takim jakimś specjalnym sprzętem i miałam tą przyjemność że posłuchałam jak serduszko dzieciątka pięknie bije :) Skierowanie na USG mam na 19 marca i wtedy jeśli wszystko pójdzie dobrze to poznamy płeć naszego dzidziusia :laugh: Już się nie mogę doczekać :laugh: Ostatnio coraz częściej wydaje mi się że będzie to chłopak i wszyscy znajomi z którymi się widuję też tak uważają więc zobaczymy :) Do tego u fryzjera spędziłam dziś całe 3 godziny...Malowałam włosy i jak na złość farba nie chciała mi pokryć odrostów i fryzjerka musiała drugi raz nakładać mi farbę...myślałam że tam padnę, no ale kolorek w końcu wyszedł taki jak trzeba więc ogólnie zadowolona jestem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562465 przez aslani
Kilka dni mnie nie było ,więc znów mam zaległości :laugh:

Synka szczepiłam obowiązkowymi szczepionkami, skojarzonymi. Polecam maść Emla, nic się nie czuje przy wkłuciu, więc można zaoszczędzić trochę stresu. Na dodatkowe zdecydowałabym się, gdyby synek szedł do żłobka, ale jestem z nim w domu, więc sobie odpuściłam. Z drugim maluszkiem robię podobnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562574 przez mami_nka
KingaOc zazdroszcze :) wolałabym nie załapać sie na becikowe ale miesiecznie miec duzo wiekszy dochód...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562697 przez oliga
KingaOc napisał:

To jeśli obejmie 3 głowy to może się złapiemy :)


dochód jest liczony za poprzedni rok, chyba że macie jeszcze jedno dzidzi w domu i teraz będzie was czwórka? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562807 przez EwelinaB87
Posiadane wczesniej dziecko to chyba oczywiste,
Z drugiej strony tysiac zlotych tez nie pieniadz, ale jak z malenstwem tez to sie zalapiemy, tym bardziej ze za poprzedni rok zarabialam z prowizja a to zupelnie inne pieniadze niz na l4 =.=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562819 przez KingaOc
Mami_nka Mój Marcin nie ma stałego dochodu miesięcznego, a w zeszłym roku w grudniu więcej zarobił, ale wczoraj liczyliśmy i powinniśmy się załapać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562858 przez mami_nka
Ja myślalam ze 1992zł na łebka to duzo rodzin sie zalapie w tych czasach w sumie:) ale fajnie i dobrze ze niektórzy zarazbiaja więcej tak trzymac :) ja niestety z magistrem nie pracuje w zawodzie za 1200 :D zawsze ten tysiąc cos ale to i tak kropla w morzu oni myslą ze to majątek :/ a za to nawet wozka nie kupimy :/ jak mi znajoma mowila co dostała w Angli... co dostała dostaje i ile bedzie dostawać do 18-roku zycia to bajka.... ale cóż trzeba sobie radzić i my sobie poradzimy :) :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #562889 przez Niesia
A z tym becikowym powiedzcie mi jedno...
My po ślubie i jeszcze przez jakiś następny rok będziemy mieszkać nadal z dziadkami K. Więc rodziną będziemy my+ dziecko czy dziadkowie także się wliczają? Mam nadzieję, że tylko my i dzidzia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562919 przez Gro-szek
Jak Wam mija sobota? Ja dziś jeszcze byłam na badaniach, oddałam mocz i pobrali mi krew na badanie na żłótaczkę. Wizytę mam na wtorek i juz jej się doczekac nie mogę :)

No i muszę Wam się do czegoś przyznać. Tak sie zarzekałam, że nie będę nic kupować ale... kupiłam dziś śliczne bodziaki dla maleństwa. Po prostu nie mogłam sie oprzeć. Teraz Wiem co każda z Was czuła mówiąc o tym a przede wszystkim kupując :) Są takie neutralne, że zarówno chłopczyk jak i dziewczynka będzie mogła w nich chodzić. Niby taka mała rzecz ale jak cieszy! Na jakbliższy czas powinno mi starczyć, chyba że to jeszze bardziej spotęguje ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562934 przez klauduska89
ja dziś do rana siedzę i robię rogalki z teściową :) zrobiłyśmy ze 120, więc będzie co jeść :silly: teraz planuję z godzinkę poleżeć i odpocząć, bo znów w nocy spać nie mogłam. Wogóle ostatnio mam problemy ze spaniem, nie dość że na siku z 4 razy w ciągu nocy wstaję to jeszcze później zasnąć nie mogę i byle szmer mnie budzi... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562942 przez MamaBąbelka
Czyli do becikowego składa się zeszłoroczny pit z dochodami rodziców? A nie jakąś informację z pracy o średnim zarobku na miesiąc? W takim razie może i my się załapiemy, bo mąż teraz dostaje podwyżkę, ja podpisałam umowę zlecenie na niewielką kasę, ale zawsze coś. No ale gdyby to były zarobki z 2012, to powinniśmy się załapać.

Niesia, dziadkowie nie wliczają się w Wasze zarobki spokojnie, rodzina w pojęciu urzędowym to rodzice plus dzieci.

Heh, my też wczoraj przy okazji zakupów w Tesco kupiliśmy 2-pak body takich neutralnych, beżowe i w biało-beżowe paseczki. Mąż sam je zauważył, więc po co miałam udawać, że mi się nie podobają, skoro zachwycałam się nimi już ostatnie 3 wizyty w tym sklepie ;).

Ja też miałam kilka nocy takich gorszych, że nie mogłam zasnąć i potem jak się przebudziłam to samo, ale teraz jak się pogorszyła pogoda i ciśnienie jest niskie, to śpię jak zabita znów ;).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562966 przez Niesia
My byliśmy na zakupach i weszliśmy w H&M na dział dziecięcy. Krzyśkowi bardzo się podobały body spidermana :)Nadal się powstrzymujemy, nie jest to dla nas trudne. Odkładamy to na później, najpierw musimy ubrać tatusia do ślubu :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #562968 przez Magda-87
Ja dzisiaj w końcu przespałam całą noc - wcześniej budziłam się baardzo często i wstawałam okropnie zmęczona, jakbym wcale nie spała :) a dziś dostałam taki zapał do pracy, że sama się sobie dziwię. :)
Ogarnęłam całe mieszkanie i idę kończyć ciasto na imieniny teściowej - bo dostałam zlecenie a dzisiaj robi imprezę. A znając życie wieczorem padnę na ryjek :)

Ja jakoś nie mogę się zebrać, żeby wyjść na zakupy. W taką pogodę nie chce mi się chodzić - te kurtki, czapki, szaliki - i jak wchodzę do sklepu to duszno mi się robi i zaraz muszę wyjść ;) . Mam nadzieje że wiosną nadrobię zaległości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl