BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 5 miesiąc temu #790047 przez iwonta_kg
jesteśmy na fb :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790924 przez mami_nka
No wszystko sie dzieje na Fb ehh :( dziewczyny co nie maja fb ...załóżcie sobie chociaz jakies lewe... ehh teskno :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790940 przez klauduska89
to jednak ktoś tu jeszcze czasami zagląda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790988 przez agniesia1604
ja też już na FB:P :)
Pozdrawiam Olivko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #800665 przez klauduska89
Dziś rocznica powstania naszej grupy na forum :) Halo halo, jest tu kto :)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808709 przez mami_nka
Asiulek_dolls odezwij sie na sms :) pisałam do ciebie ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #810736 przez asiulek_dolls
Cioteczki-Sierpnióweczki może byście tak wróciły na forum??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811021 przez klauduska89
Kacperek piękny chłopak :) no szkoda że nasze forum jakoś umarło...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811053 przez asiulek_dolls
dzięki :)

a forum umarło przez "przeprowadzkę" na fb... ale nic straconego można jeszcze spróbować je reanimować!!! to takie proste wystarczy że wrócicie tutaj
co wy na to?

Ada namawia mnie na założenie konta na fb ale ja tego portalu nie lubię więc namówić się nie dam :P
dlatego proponuję żebyście wróciły tutaj... w trakcie ciąży zaglądałyście tu kilka razy dziennie, to tu się poznałyśmy więc dla mnie to trochę przykre że niektóre dziewczyny nie pofatygowały się nawet ani razu po porodzie żeby zaglądnąć na forum, napisać kilka słów i przede wszystkim żeby pochwalić się maluszkami

Klauduśka a co u Ciebie? jak Dawidek? no i jak tam wasze remonty? udało się już wszystko wykończyć i przeprowadzić na własne piętro?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812202 przez klauduska89
Oto mój Dawidek :)
Fajnie było by wrócić na forum ale jakoś w to wątpię, bardzo mało osób tu już zagląda :(
Budowa już dawno zakończona i mieszkamy jakieś 2 miesiące już na górze :) Dawidek duży chłopak, waży już około 10 kg więc rośnie nam wielkoludek :) A jak tam Kacperek? No i życzę Wesołych Świąt :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #812659 przez mami_nka
Nom laski juz kiedys pisały że nie wrócą tu :/
ale kochana sprzedam ci newsa nasza jedna z sierpnióweczek zostanie znów sierpniówką :) mam nadzieje ze sie na mnie nie obrazi ale wkoncu jestes tez nasza ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813984 przez asiulek_dolls
wow! Klauduska no pięknie Ci syneczek rośnie, super chłopak i jaki już duży :) mój Kacperek przy ostatnim szczepieniu ważył ok.7800 no ale to było zaraz przed świętami więc myślę że teraz waży już 8kg :)

no a poza tym ok, moja mała maruda już całkiem nieźle radzi sobie ze sztuką manipulacji rodzicami, uwielbia lampy i wszelkiego rodzaju światełka choć nie tak bardzo jak telewizor :) lubi też ciągnąć mamę za włosy (nawet jak mam spięte to zawsze znajdzie kosmyk za który można złapać),

noce przesypia ładnie- za to w dzień z drzemkami jest trochę gorzej ale jakoś dajemy radę,

z jedzeniem też nie mamy problemów je co 4 godzinki po 180ml (w nocy opuszcza jedno karmienie) jeden posiłek mleczny zastępujemy warzywkiem lub owocowym deserkiem zjada wtedy cały słoiczek, ciągle próbujemy też nowych smaków i jak narazie najlepsza jest śliwka, marchewka i jabłuszko nie lubi za to banana i połączenia marchewki z ziemniaczkiem, no i za dwa tygodnie (15-go) kończymy pół roczku i zaczynamy przygodę z glutenem...
a i ciągle stosujemy nutriton żeby mu się nie ulewało

większość czasu spędzamy na podłodze, bo w łóżeczku mój synuś robi się leniwy nie chce mu się wtedy obracać na boczki i brzuszek, za to na twardym podłożu nie zdążę mrugnąć a on już jest na brzuszku :)

mami_nka co za nowina!!! :lol:
no to mnie zaciekawiłaś!!! myślę i myślę i nie mogę wymyślić która szczęściara zostanie po raz kolejny sierpnióweczką!!

i choć nie wiem która z sierpnióweczek oczekuje kolejnego dzieciaczka to trzymam mocno kciuki za maleństwo i mamusię i serdecznie gratuluje!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #814043 przez klauduska89
no tak, przecież Twój Kacperek jest trochę starszy od naszych bobasów, kurczę już pół roczku mu stuknie :) U nas 3 stycznia będzie 5 miesięcy. Nie wprowadziłam mu jeszcze nic do diety, ciągle tylko cyc i cyc, ale widzę że wy z Kacperkiem nieźle sobie już radzicie :)
Dawid to ogólnie leniuszek jeśli chodzi o przekręcanie się, jakoś ciężko mu się do tego zabrać ale staram się go często na brzuszek kłaść żeby ćwiczył :)
NO i na koniec to Ci powiem że tą szczęściarą została nasza Zii :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #814100 przez asiulek_dolls
:lol: czyli przybędzie nam mieszkańców w Krakowie :lol: aleee fajnie!!
ciekawa jestem jak mały Marek zareaguje na urodzinowy prezent w postaci braciszka lub siostrzyczki :)
(jeśli tu czasami zaglądasz) Zii GRATULUJE!!! :kiss: :kiss:

Klauduśka a próbowałaś go kłaść na podłodze tylko na kocyku lub jakiejś cienkiej macie? i trochę mu pomagać przy przekręcaniu?
ja Kacperkowi kilka razy pomogłam no i załapał szybciutko, ale kiedy jest w łóżeczku lub na łóżku to mu się nie chce bo ma za miękko i musi więcej wysiłku w to włożyć, im twardsze ma podłoże tym bardziej jest ruchliwy, w łóżeczku np. wogóle się sam na brzuszek nie przekręca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #814194 przez klauduska89
Po przeczytaniu Twojego posta od dziś go już kładę na kocu na podłogę, dziś spędził tak 3 godzinki ale przekręcał się tylko z placków na boczek, na brzuszku jak go położyłam to ni cholerę nie chciał się przekręcić, ale będziemy ćwiczyć aż w końcu załapie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl