BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #575006 przez agniesia1604

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575115 przez mami_nka
Ooooo rany poł godziny czytałam posty :D

nie wiem na co juz odpisywać... mianowicie.. ruchów jeszcze nie czuje a szkoda:( tylko juz widze nasze rozmowy za 3 miesiące
- nie spałam cała noc dzidzia tak kopała mnie po żebrach :lol:

Gratuluje synusia :) widze ze faceci górą! ciekawe kto przełamie tą długą listę przypominam o nowym mailu aby uaktualnic tabele :)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #575125 przez all for pregnant

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575135 przez Monix
mami_nka kochanie, wrzuć sobie linka w podpisik, tak żebyśmy mogły sobie na bierząco podgladać :)

Ale ruch w interesie fiu, fiu to lubię :)

Brzusie :kiss: Każdy domek uroczy :) Ja też przed chwilą walnęłam fotę. Oto ona:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575155 przez mami_nka
Mój brzuszek :)

Monix - Pięknisty ten twój domek ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #575167 przez Sikoreczka
Co to kremów na rozstępy może komuś przydadzą się analizy składu podwojona-sroka.blogspot.com/p/moje-analizy.html
Ja też od jakiegoś czasu czuje juz ruchy maleństwa :)
Brzuszki śliczne!!! Każdy inny a jeden ładniejszy od drugiego!!!

Niepamiętam która to pytała o paseczki z odmierzaniem tygodni u mnie wg miesiączki we wtorek minął 17 tydzień a paseczek pokazuje 16 i kilka dni dopiero także też mam rozbieżność

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575176 przez Monix
mami_nka Twoj brzusio zdecydowanie nabrał rozmiarów od ostatniego focisza :) Dzidźka rośnie w silę :laugh:
Dziękuję :)

sikoreczka no dobrze pokazuje suwaczek, bo przecież 16 i 6 to już jest 17 tydzień, za 2 dni będziesz już w 18 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #575181 przez oliga
Ale macie duże brzusie...
ja też dołączam zdjęcie swojego :)

wiecie, że jest taki przesąd, że jak się dużo chłopców rodzi to będzie wojna? więc teraz te co jeszcze płci nie znają liczymy na dziewczynki ;)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575189 przez Sikoreczka
Monix chodzi mi o to że wg miesiączki dany tydzień zaczyna się we wtorek i tak dziś minął mi właśnie 17 tydzień i 1 dzień a wg suwaczka 16 tydz i 6 dzień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #575224 przez ziii
Hahaha to i ja dołączam się do brzuszkowej galerii ;) Z tym, że ja nie mam za bardzo CZYM się chwalić ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575225 przez ziii
... a, i jeszcze mój M. chciałby się do nas dołączyć, bo trochę nam zazdrości :silly: Bardzo ładnie prosił, więc nie mogłam odmówić :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575226 przez oliga
zii to masz taki 'duży' brzuchol jak i ja :P
Twój M ma większy :D
Ty jesteś z Krakowa, prawda? gdzie zamierzasz rodzić i gdzie chodzić do lekarza? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575235 przez Martazytka
Chyba od wczora czuje ruchy :) dokładnie uczucie jaby nisko pływała mała rybka- dokładnie poniżej pępka po środku- bardzo to delikane i nie czuć narazie ręką przez skórę brzucha :(
Dzisiaj rano po kilku kawałkach czeolady też tak czuje:)
Mój brzusiek narazie należy do grupy tych malutkich, ale powolutu się zaokrągla. Największy jest po obiadku- wtedy czuję całe jelita jak wysoko podpierają mi klatkę piersiową- aż truniej nabrać głęboko powietrze. Wczoraj w pracy czułam, że brzuszek mi tochę zaczyna przeszkadzać - i aż mi się buzia uśmiechnęła.
Skłonność do rozstępów mam straszną- narazie samrowałam się oliwką z Rossmana- skóra po niej gładka jak u niemowlaka, ale zaczęłam mnie strasznie swędzieć. To kupiłam rem Elastiq- ale w składzie ma parbeny... :( narazie kilka razy użyłam, ale kupię Pharmaceris :)
Mój pies nie daje mi żyć- wyzdrowiał po biegunce i nadrabia teraz energią- prynosi mi piłeczkę i nie mam wyjścia muszę się bawić :) cały dzień!!!! Przed chwilą zagonił kocura na drzewo- więszego od siebie. Ciężko będzie pogodzić naszego ruchliwego pieska z noworodkiem. To jak strasze dziecko- zadzdrosny jest strasznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575355 przez klauduska89
agniesia1604 gratuluję chłopczyka :) coś tych dziewczynek w tym roku chyba będzie mało :) ja też myślę że u nas będzie chłopiec ale to okaże się dopiero 19 marca...
ziii brzuszek Twojego M jest nawet trochę mniejszy niż mojego, ale niech się tak nie cieszą, niedługo wszystkie ich przegonimy :laugh:
Martazytka a to co masz za pieska że kocur większy od niego :) ja mam sznaucerka miniaturkę ale niestety musiałam ją zostawić u mamy i też straszny zazdrośnik z niej, nie wyobrażam sobie jak zareaguje na pojawienie się malca w rodzinie, bo jak narazie to ona właśnie jest traktowana jak takie nasze dziecko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #575371 przez agniesia1604
My też mamy pieska

Pinczerka miniaturkę i też traktujemy go jak nasze dziecko, jednakże od pewnego czasu zakazujemy mu kilku rzeczy jak wskakiwanie na nogi, na łóżko i t p... a o to i on:

musze zmniejszyć obraz:P wr
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl