BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #575562 przez mami_nka
Wiem wiem ze wczesnie ale bylam po ciuszki dla znajomej bo urodziła i jakos no to bylo silniejsze :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #575565 przez asiulek_dolls
mami_nka dane do tabelki przesłane, śliczne ciuszki to pierwsze zdobycze czy już wsześniej coś kupowałaś?

jak wam idzie kompletowanie wyprawek? musze przyznać że u mnie już nawet łóżeczko stoi :)
co do ciuszków to kupuje narazie takie neutralne żeby pasowały i na chłopca i na dziewczynke
zresztą takie nieinfantylne rzeczy podobają mi się najbardziej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575571 przez Gro-szek
Cześć asiulek_dolls . Witaj w naszym gronie...
U mnie problemy z goleniem jeszcze się nie zaczęły ale brzuszek ogranicza mi już ruchy... teraz uskuteczniam gimnastykę pod prysznicem hehe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575574 przez mami_nka
To moj jeden wypad na zakupy akurat SALE! :)

Mam tylko to jeszcze za lozeczkiem sie nie ogladam czy tez wozkiem :) mysle ze dopiero za jakies dwa, trzy miesiące... chociaż jak przyjdzie taka pogoda jak dzis to pewnie szybciej mnie poniesie :)

Swoją drogą fajnie jakby juz łóżeczko stało sobie... narazie jeszcze rybki nie czuję ani nie znam płci... więc moze to mnie powstrzymuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575578 przez Niesia
ja mam na razie tyko plany :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575581 przez Gro-szek
olivka - piękny kot! Czy to angora?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575583 przez Niesia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #575589 przez EwelinaB87
Czy ja mogę prosić zeby nowe dziewczyny zmienialy sobie avatary bo jak patrze to widze wszystkie macie ta kapelusznice co mnie drazni i was myli ;) chyba macie jakies pomysly na image?

Mi marzy sie pies i kot, ale mieszkam w kawalerce wiec sila rzeczy nie ma tu warunkow dla duzych zwierzat, obecnie mam 12rybek :P

Strasznie mi brzuch przeszkadza, mam lapka na krzesle i jak sie schylam do was pisac to mnie tak brzuchol uwiera ze wytrzymuje max 5minut masakra...

ide robic herbate z miodem bo mnie nawala gardło :X

Ja tez nie mam nic tzn mama cos tam kupila, ale ja nic, lozeczko kupie na finiszu tak samo jak wozek, wypatrzone już mam mniej wiecej takie bedzie bo pasuje do mebli ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #575591 przez asiulek_dolls
Niesia plany są bardzo ważne i akurat przy zakupach dla dzidzi lista się bardzo przyda
ja zrobiłam sobie nawet taką małą tabelke z wypisanymi ciuszkami i rozmiarami
noszę ją przy sobie i jak wpadnie mi w oko coś ciekawego to mam pewność że nie będę miała za dużo ciuszków w jednym rozmiarze
miesiąc temu moja bratowa urodziła synka i z niektórych rzeczy już wyrósł więc warto kupić troche mniejszych i troche większych ciuszków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575598 przez mami_nka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575601 przez oliga
Cześć asiulek :) skoro jesteś z Krakowa to napisz do jakiego lekarza chodzisz i gdzie zamierzasz rodzić :)

zii ja chodzę do Ovum, do Katarzyny Lenart, tylko że ona nie pracuje w żadnym szpitalu :( myślałam, żeby rodzić w Ujastku, bo polecają wszyscy ten szpital :) Jak mamy podobną datę porodu to się może nawet tam spotkamy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575603 przez olivka
Gro-szek, kicia to persik z dłuższą mordką :)
Mami_nka, dane do tabelki już wysłałam.
Łóżeczko i wózeczek planuję dopiero kupić w lipcu, bo teraz to moja zuzia, by zapewne w nim zamieszkała :lol: ubranka będę nabywać jak już poznam płeć mojego Wiercika :woohoo:
Ale przyznam się, że co dziennie oglądam na necie wózeczki, łóżeczka, ubranka ehhh można się rozmarzyć :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575607 przez Kinia1712
Ja duzo ubranek dostane od kuzynki bo jej dzidzia ma juz roczek ;) jesli chodzi o łózeczko to mam zamiar kupic tak gdzies w 6-7 miesiacu no a jesli chodzi o ubranka dla dzidzi to wiadomo jak sie wybiore na jakies zakupy to pewnie tez sie na cos skusze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575623 przez EwelinaB87
Jak bedzie u mnie chlopczyk to pewnie dostane od kuzynek jedna urodzila w pazdzierniku a druga z koncem stycznia, ale wciaz ludze sie ze bedzie dziewczynka i ze to JA przelamie fiutkowa passe :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575630 przez Gro-szek
Ewelina - moja koleżanka ma takie łóżeczko... jest bardzo zadowolona.. mówi, ze bardzo funkcjonalna jest ta komora na pościel pod łóżeczkiem.
Ja łóżeczko dostanę w prezencie :) ostatnio oglądałam komplety pościeli do takiego łóżeczka. Zastanawiam się, czy kupić wszystko w komplecie, czy skompletować samodzielnie. Tylko jest pewnie ryzyko, ze nie dobiorę wszystkiego w tym samym kolorze.
Widziałam coś takiego: allegro.pl/baby-raj-mega-komplet-20-el-p...100-i3055103917.html nie orientuje się czy cena jest ok czy z kosmosu. Mamy doradźcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl