BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #575377 przez Gro-szek
Dziewczyny ale szalejecie z tymi postami :)
Piękne brzuszki macie :)

Z tego co słyszałam rozstępy, które są czerwone - z nimi da się jeszcze coś zrobić, kremami zniwelować, zmniejszyć. Białe rozstępy to następna faza zbliznowacenia - z nimi niestety już nic nie zrobimy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575383 przez Monix
ziii Twój kochany wymiata :silly: Niezły brzuszek :P :lol: Zdecydowanie większy od Twojego!

No własnie miałam się pytać czy macie jakieś zwierzaki, a tu proszę :) Ja chyba wam swoich psów nie pokaże, bo się wystraszycie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575384 przez agataxii
No brzusie macie śliczne :laugh: Nawiasem mówiąc byłam ciekawa brzuszka Moniki :blink:
Ja narazie nic nie wklejam, bo mi chyba brzuch rośnie w stronę kręgosłupa :laugh: (powtarza się historia z 1c)

Z psami to słyszałam, że są w stanie wyczuć, że ich właścicielka spodziewa się potomstwa, kiedy kobieta jest jeszcze w 3mc. Kobieta wydziela jakieś inne zapachy, po których pies to poznaje.
Mam w domu kundlowatego jamnika (wredny niemiłosiernie), ale gdy urodziła się córa pilnował jej nieustannie i nie każdemu pozwalał się do niej zbliżyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #575385 przez agniesia1604
Tofika zamieściłam w poprzednim poście:)
Zdjęcia brzuszka wykonałam muszę teraz tylko znaleźć płytę od telefonu i zainstalować program ... i t d...:)

Później to zrobię:)

Mój psina się do mnie strasznie klei ... tak jakby chciał mi przekazać CIEPŁO ... i jak najbliżej brzuszka chce się kłaść

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575395 przez ziii
Hehe no nie da się ukryć - mój M. wygląda imponująco w porównaniu do mnie :silly:

Oliga tak, jestem z Krakowa - ty też? Chodzę do dr Diakowa (przyjmuje min. w Scanmedzie przy Armii Krajowej), a że pracuje jako położnik w Ujastku, to planuję tam rodzić (zresztą posłuchałam koleżanek, poczytałam opinie, no i byłam tam na USG w 13 tygodniu i szpital zrobił na mnie dobre wrażenie). Jedyny problem jaki przewiduję to dojazd (ale nawet nie dla mnie tylko dla odwiedzających, bo mieszkam na Bronowicach, więc trzeba się przez całe miasto przebijać. Podobno dobry jest też szpital przy Siemiradzkiego (i dużo bliżej do mnie), ale skoro już się zdecydowałam na tego lekarza, to idę za ciosem ;) A ty? Kto cię prowadzi?

Monix wrzucaj psiaki, dreszcz emocji nam się przyda!

Idę dzisiaj na wcześniejszą wizytę do gina, bo coś mnie wczoraj brzuch rozbolał. Dzisiaj przeszło (może to niestrawność jakaś czy coś), ale obudziłąm się w nocy i byłam nieźle wystraszona. Oby wszystko było ok...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575396 przez klauduska89
Monix dawaj zdjęcie psiaków, nic nam nie jest straszne :)
Odnośnie pinczera to mieszkam z teściami i oni takiego małego, grubego, rudego mają...Dziewczyny jak kocham wszystkie psy to tak tego wrednego psa nienawidzę że normalnie szok. Przy jedzeniu siedzi to pod stołem albo wskakuje na krzesło i skomli, stoi wiecznie pod lodówką i skomli o szynkę bo tak go przyzwyczaili, karmy czy ziemniaków z sosem nie tknie, musi być mięso. Wszędzie pcha się do łóżka i zostawia pełno sierści, jest strasznie wredny, do tego stopnia że jak mu się coś nie podoba to i swoją ukochaną panią (teściową) potrafi ugryźć. Siedzę prawie cały dzień sama z nim w domu i wiecznie dobija mi się i włazi do pokoju, wyganiam go a on za 5 minut znów wraca-masakra jakaś. Nie wyobrażam sobie co zrobię temu psu jak pojawi się dziecko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575400 przez EwelinaB87
Tez chodzilam do skanmedu w czasie studiow do takiej Pani blondynki, nie pamietam jak sie nazywa heh.
Maminka jaki duzy brzusio! prawie jak Moniki!

Ja dzisiaj w koncu zauwazylam ze moj brzuszek na plecach tez jest kulisty! w koncu!
rowniez zauwazylam empatie u meza chociaz zawsze sie tlumaczy 'przeciez siedze' 'no najadlem sie'
a to nie najadlem tylko brzuszysko mu rosnie haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575412 przez agataxii
Odkopałam moje stare zdjęcie z 1c. Jestem na nim na przełomie 7/8mc.
Normalnie cycki miałam większe od brzucha :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575414 przez EwelinaB87
że tak powiem mlekpol pierwsza klasa.
Ale calkiem dobrze jest miec do srodka brzuch bo i zycie latwiejsze :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #575423 przez agataxii
Ale z perspektywy czasu to dostrzegam wiele plusów małego ciążowego brzuszka.
Mam cichą nadzieje, że tym razem też tak będzie :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575425 przez ziii
agataxii wcale bym się nie obraziła na brzuszek ciążowy tych rozmiarów ;) póki co jest może i sznsa, że mój nie będzie gigantyczny... ale to się zawsze może mzienić :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #575427 przez Monix
Agata no dydki pierwsza klasa :) Moje niestety są małe :( tnz. normalnie mam miseczke A, teraz mam C. Mój niemąż obiecał mi po drugim porodzie implanty, ale jeszcze nie wiem czy zrobię, zależy w jakim stanie będą moje cycyki :P

To jeden z moich pieseczków:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575437 przez EwelinaB87
OMG takie psy i trojka malych dzieci,
To chyba masz spokoj na dzielni heh, przydalby mi sie taki jeden przyjaciel, bo czasem ciezko bezpiecznie przejsc ulica :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #575450 przez agataxii
Ja po drugiej ciąży też bym chciała sobie zrobić porządek z piersiami, ale raczej w postaci redukcji piersi :P

Piesiory piękne :cheer:
Kumpel miał rasowego dobermana. Bałam się go jak cholera, ale bestia taka piękna była...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #575485 przez mami_nka
Spory brzusio wyszedł bo zawsze miałam sadełko:)

Jak lezycie to jak sie formuje wasz brzuszek?? :unsure:

Ja też się pochwalę moją ekipą



Teraz posiadamy u siebie tylko Baksa (królika) reszta ekipy Tosia Haidi i Buruś jest u rodziców ale i tak to moje skarby :) Tośka pierwsza z lewej uwielbia smoczki i biega z nimi po domu :D Śmiechu co nie miara
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl