BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #586187 przez agniesia1604
Dziś nasi mężczyźni mają święto :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586190 przez cukierecek27
Ja protestuje ! dzis obchodze dzien kobiet ! dziś u mnie faceci przemeblowanie robia heheh z małym poślizgiem świetowanie ...ale moze za to cos drobnego im kupie hmm jak sobie zasłużą.;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586193 przez EwelinaB87
Nie nie nie ja mam 25marca polowkowe, 28 ma potwierdzic dziewczynke maminka ;)
19 mam wizyte u ginekologa.

czy ktoras z was proboewala wyczuc tetno stetoskopem?
Ja probowalam ostatnio nic nie slyszalam :( moze dlatego ze mialam kilkudziesiecio letni ruski sprzet? :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586195 przez cukierecek27
ojj pomieszałam ... moje maleństwo mi wysysa móżdzek, zauważyłam że mam ostatnio małe braki w logicznym myśleniu heheeh

Ewelinko ja probowałam wysłuchać tętno stetoskopem ale cisza tylko slychac jak sie flaczki przewracaja heheeh moje sluchawki tez nie sa pierwszej młodości pewnie za wczesnie by tym wysłuchać tętna maluszka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586202 przez EwelinaB87
Usmialam sie bo moje ledwo czuc, a wystrczy ze dotkne reki a wali puls jak mlotem.
Wiec chyba bez sensu, ale jak teraz siedze z lampkiem na stoliczku to dzidzius sie przewraca, chyba spi jak mamusia, czy piskorzy się jak rybka ^^

Zauwazylam ze od kilku dni apetyt mi wzrosl, kiedy moglam jesc co 3-4h teraz juz po 2h zaczyna mnie ssac w zoladku a po 3h normalnie burczy w brzuszku!

Maz sie smieje ze jakby jadl tyle kalorii ile powinien zjesc mezczyzna niepracujacy fizycznie to by umarl z glodu i taka prawda, wydaje mi sie ze jem tyle samo co przed ciaza ale bardziej regularnie bo nie pracuje.

Ja tez zauwazylam swoje rozkojarzenie i takie glupie pomylki ktore mi sie nigdy nie zdarzaly :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586204 przez cukierecek27
a najgorsze jest jak w pracy coś palne albo pytaja mnie a ja "yyyyy ...chyba tak" samej śmiac mi sie chce ale po chwili już mnie to złości...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586210 przez EwelinaB87
Dlatego ja od tak dawna jestem na l4, pracuje w takiej branzy ze jakbym palla cos glupiego to koledzy chyba by mnie zjedli zywce, pracuje w bardzo meskim sektorze handlu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586215 przez cukierecek27
ja pracuje na zlecenie wiec moge sobie pomarzyć o L4 pracuje do wtedy do kiedy bede chciala no i przede wszystkim bede w stanie... a wiadomo każda kasa teraz przydatna...a póki jest ok to nie przeszkadza tak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586222 przez Niesia
cukierecek, ja też czuję się ostatnio mniej inteligentna :P W dodatku chodzę jakbym była pijana :D

Ewelina, jeszcze nie próbowałam, jeśli chodzi o ten stetoskop... jutro mam zajęcia w szpitalu to spróbuję. Swoją drogą stetoskop to ponoć trąbka, którą lekarza kiedyś słuchali tętna płodu. Masz pewnie na myśli fonendoskop. No ale jak ludzie mają to wiedzieć, skoro sami lekarze mówią "stetoskop" lub "słuchawki". I tak się już przyjęło. U nas w szkole są takie instruktorki, które są uczulone na słowo "stetoskop", więc zmuszona jestem używać tego drugiego sformułowania. Taka mała ciekawostka...



Łeb mi wybuchnie! Mam dość tej szarej pogody. Ja chcę taką jaka była kilka dni temu. Słońce, śpiew ptaszków... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586223 przez EwelinaB87
Ja mialam specyficzna sytuacje, najwiekszy problem byl z pogodzeniem czasu pracy i noszenie, niby nie pracuje w biedronce, ale pracowalam w 12h systemie pracy i sprzedawalam komputery wiec kazdy taki komp to jakies ponad 3kg, fakt ze przetrwalam grudzien byl dla mnie niesamowity...
Wciaz niezaluje swojej decyzji ale nie ukrywam polowa wyplaty to nie to samo..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586230 przez EwelinaB87
Ja nawet nie potrafilam sobie przypomniec jak sie mowi na ten sprzet a co dopiero zapamietac nazwe ktora podalas:D

Masakra robie teraz te testy szkolenia z Parpu narazie wszystkie w ciemno zdaje, wiec chyba nie jest ze mna tragicznie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586236 przez cukierecek27
OOO nie wiedzialam ze stetoskop to tak naprawde fonendoskop. Dobrze wiedziec:)

Ja w pracy siedze za biurkiem nic nie dzwigam z reszta dziewczyny mi nie pozwalają;) jak coś sie przytrafi jedyny mankament... stres przy kontaktach ze studentami ... potrafią zaleść za skóre hehehe ( sama nią jeszcze jestem haha)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #586256 przez agataxii
Z tą koncentracją i myśleniem to czasem jest tak, jakby mózg wyjęli i postawili na stoliczku obok :laugh: :laugh: :laugh: Ale to to jeszcze nic. Oj pamiętam gdy totalne zaciemnienie było w pierwszy miesiąc po porodzie. Totalna porażka. Ale spokojnie, na to się nie umiera, a po jakimś czasie przechodzi :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #586257 przez agniesia1604
Ewelino,
jak zdasz egzamin końcowy a zdasz pewnie to wydrukuj sobie ten certyfikat i zalaminuj...
Ja tak zrobiłam a mój pracodawca normalnie zeskanował ten certyfikat z tworzenia "Biznes Planu":) ... oczywiście później musiałam przygotować jak Tworzyć Biznes Plan ...:) hehehe co jest na stronie firmy...
W sumie długie są strasznie te kursy ... a egzaminy w sumie dość proste, ale mnie wciągają te prezentacje i przykłady... :)

Mój Stasiu ułożony jest miednicowo dlatego słabo go czuję a nawet praktycznie w ogóle, chyba że mnie coś kłuje po pęcherzu... ale bardzo narzekam teraz na ból korzonków, pleców, bioder więc pewnie tam gdzieś mnie dotyka i mnie to lekko pobolewa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586262 przez agniesia1604
Mi koleżanka z pracy opowiadała jak w pierwszym trymestrze miała zaniki pamięci...:) Miałyście tak?

Ja w sumie nie miałam zaników pamięci , bynajmniej nikt mi o tym nie mówił:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl