BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #588252 przez olivka
Cukierecek ja też tak śpię na boczku z walkiem między nogami. Wcześniej spałam tylko na brzuchu i ciężko było mi się odzwyczaić. Teraz jak tylko trochę się przekręcę na brzuszek to jest "stuk-puk - mamuśka przygniatasz mnie, odwróć się na boczek" :silly: hihi
A maleństwo wczoraj brykało, aż brzuszek podskakiwał :lol: Jejkuuu to jest tak wspaniałe uczucie, że codziennie dziękuję Bogu za to, że mogę tego doświadczyć.
Co do bucików to nie mogę znaleźć polskiej stronki z filmikiem jak zrobić takie cudo :angry: Nie ma mnie kto nauczyć :( Teściowa nauczyła mnie kilku ściegów na drutach, ale szydełkiem jakoś chyba łatwiej zrobić takie buciki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588257 przez cukierecek27
To nie jestem sama ubóstwiająca spanie na brzuszku :) tylko i wyłącznie heheeh ale pora sie przestawiać no u mnie na stukanie musze jeszcze troszke poczekać stąd ten wałek heheeh

No ja też bym sie chciała nauczyć ale własnie nie ma kto tego zrobić ... z filmów jakoś nieraz też ciężko ale... byleby coś znaleść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588263 przez EwelinaB87
Nauczyc sie sciegow to mozecie tylko z nagran jak juz to opanujecie to juz mozecie ze zchematów o:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588269 przez cukierecek27
Hhehehe ło matko! czarna magia :) ale mam nadzieje ze jakos sie opanuje to tylko sprzęcior trzeba zakupić. a miałam zaczynać pisać pracę mgr hheheh ale jest tyle ciekawszych zajęć :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588271 przez EwelinaB87
Teraz i ja dodaje swój brzuchol, dzidzius sie chyba odwrocil i lezy mi nisko troszke uciska miednice, moze zeby spojecie sie rozciagnelo nie wiem ale przez to troche mi mokroo :huh:

Brzuszek przed snem najpokazniejszy wiec pokazuje,
na romantyczna sesje matki polski troszke za wczesnie :P

Kasia twój tez sliczny
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588273 przez cukierecek27
Ewelinko piekny brzusio ...ah wszystkie brzuszki piękne takie zaokrąglone :love:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588277 przez EwelinaB87
Takie najsliczniejsze buciki to trzeba samemu skojarzyc ze zdjecia bo nikt wam nie da schematu na nie za darmo, ale jak zrobicie rozne wzory to mozna probowac, ja kupie wloczke dopiero jak poznam plec, ale mysle ze i takie spokojnie umialabym zrobic ;)

dzisiaj snilo mi sie ze dostane wyniki jaka jest plec dziecka, na karteczce byla dziewczynka plakalam ze szczescia, ale wierzac snom bedzie odwrotnie, zreszta wszystko jedno byle wiedziec!
juz nie wytrzymuje jeszcze 2 tygodnie aaaa :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588285 przez cukierecek27
Trening czyni mistrza!:)
no ja też jeszcze musze poczekać z tą niewiedzą ale nie wiem czy już się uda ustalić tego 28 chcialabym bardzo i pewnie z tego chcenia wyjdzie tak że nie będzie wiadomo znając życie :) musze chyba Tatusia ze sobą zabrać bo wtedy maluszek jest znacznie grzeczniejszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588294 przez Magda-87
Tak, jak Ewelino piszesz nikt schematu nie da za darmo ;) Dużo fajnych schematów jest w języku angielskim, a te do najsłodszych bucików trzeba niestety kupić.
Ja robiąc swoje pierwsze buciki korzystałam z filmików na YouTube - i dla mnie osoby, która zrobiła dawno, dawno temu tylko szaliczek dla misia były one zrozumiałe :) Ja wpisywałam w wyszukiwarkę na YouTubie "crochet baby booties" bo niestety wiekszość filmików jest po angielsku... ale jest ich sporo więc coś można wybrać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588295 przez Magda-87
Tak, jak Ewelino piszesz nikt schematu nie da za darmo ;) Dużo fajnych schematów jest w języku angielskim, a te do najsłodszych bucików trzeba niestety kupić.
Ja robiąc swoje pierwsze buciki korzystałam z filmików na YouTube - i dla mnie osoby, która zrobiła dawno, dawno temu tylko szaliczek dla misia były one zrozumiałe :) Ja wpisywałam w wyszukiwarkę na YouTubie "crochet baby booties" bo niestety wiekszość filmików jest po angielsku... ale jest ich sporo więc coś można wybrać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588314 przez asiulek_dolls
cześć mamuśki :)
musze Wam powiedzieć że też tesknie za tą pogodą z przed kilku dni, a szczególnie za słoneczkiem które od rana mobilizowało mnie do jakiś zajęć... a teraz słoneczka nie ma więc energii też jakoś mało i to aż tak mało że nie chce mi się nawet naczyń po śniadaniu umyć, coś czuje że dziś będe miała bardzo leniwy dzień :dry:
a co do spania to teraz najwygodniej mi na plecach bo na boku to jakoś za często się wierce, cierpną mi wtedy ręce i nieraz sie przez to budzę
myślałam kiedyś o zakupie takiej poduszki, ale później stwierdziłam, że jakoś sobie poradze bez niej a pieniążki wole przeznaczyć na coś dla dzidziuia jak jest mi bardzo niewygodnie to też robie tak jak pisałyście czyli dodatkowa poduszka pod brzuszek lub między nogi
allegro.pl/poduszka-kojec-do-karmienia-s...ood-i2959647761.html

kasiagruszka, Ewelina piękne brzuszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588329 przez cukierecek27
asiulek_dolls napisał:

cześć mamuśki :)
musze Wam powiedzieć że też tesknie za tą pogodą z przed kilku dni, a szczególnie za słoneczkiem które od rana mobilizowało mnie do jakiś zajęć... a teraz słoneczka nie ma więc energii też jakoś mało i to aż tak mało że nie chce mi się nawet naczyń po śniadaniu umyć, coś czuje że dziś będe miała bardzo leniwy dzień :dry:
a co do spania to teraz najwygodniej mi na plecach bo na boku to jakoś za często się wierce, cierpną mi wtedy ręce i nieraz sie przez to budzę
myślałam kiedyś o zakupie takiej poduszki, ale później stwierdziłam, że jakoś sobie poradze bez niej a pieniążki wole przeznaczyć na coś dla dzidziuia jak jest mi bardzo niewygodnie to też robie tak jak pisałyście czyli dodatkowa poduszka pod brzuszek lub między nogi
allegro.pl/poduszka-kojec-do-karmienia-s...ood-i2959647761.html

kasiagruszka, Ewelina piękne brzuszki :)


My zarazdne Kobitki damy radę bez rogala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588337 przez EwelinaB87
Ja korzystam tylko z angielskich schematów polskich po prostu nie ma ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588350 przez cukierecek27
Dobra ja robie wyprawe przez zaspy do toalety tak nam zrobili ładny gabinecik ale by wyjsc do wc trzeba zamykac i isc wejsciem szkoły , a zima jest to bardzo uciazliwe tym bardziej przy padajacym sniegu wrrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #588353 przez agniesia1604
kasiagruszka,
piękny brzusio
Jak tak na Wasze zdjecia patrzę to mój brzusio jest teraz mniejszy, spadł naprawdę do wymiarów z 16 tygodnia (mierzę).

ziii,
Czy Lasange nie była zbyt ciężka? Dla mnie była i więcej jej w ciąży nie zjem :)

oliga,
pewnie Twój maluch jest podobnie ułożony do mojego Stasia i po prostu praktycznie nic nie czujemy.
Mam wrażenie że od 16-18 tygodnia bardzo dokładnie czułam a teraz nic:(
Co do moich kilogramów nie wiem - zważą mnie dopiero 27 marca, ale patrząc na mój brzuszek to ja chudnę:(
Nawet nie mam apetytu - mniej jem od 16 tygodnia ( to już 4 tygodnie - nie chce mi się jeść )

Sikoreczka,

Ja śpię i na plecach i na boczku prawym i na lewym ..jednakże na plecach jak śpię to mam poduszkę pod prawym bioderkiem:)

Olivka,
śliczne buciki.

EwelinoB87,
ile by kosztowały takie buciki u Ciebie?
Ja musze sobie upatrzeć jakieś buciki i napiszę do Ciebie i chyba zrobię jakieś wieksze zamówienie.
Za parę bucików - ile tak około OD DO?
Piękny brzusio, nie no teraz to juz jestem pewna że stanęłam i nie rosnę:P
A mi się śniło że poród mam w październiku - koszmar!

katarzynaxxx89,
ja też od lodów zawsze dostawałam zapalenie gardła... cóż ta zależność juz nie ma miejsca kiedy jestem w ciąży:)))


DZIŚ na śniadanie ... kanapeczki z jajkiem na twardo... Nie mam ostatnio pomysłu na śniadanie:)


Wykorzystałam Notatnik żeby odnieść się do każdej z Was:) hihihihihiihhi


Miłego Dzionka życzę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl