BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #587511 przez asiulek_dolls
dzięki Monix jak mi sie w przyszłości nie uda w photoshopie to spróbuje Twoim sposobem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #587513 przez Monix
:)
Ja miałam w planach w tym roku wyjechać do Bułgarii, no ale chyba jeszcze dłuuuuuugo mnie tam nie zobaczą... :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587525 przez asiulek_dolls
my na Ciovo byliśmy 3 lata temu w Okrug Gornji, zawsze jeździmy "w ciemno" szukamy czegoś na miejscu bo wtedy można się troche z ceną potargować :)
a Ty Gro-szek? rezerwujesz coś wcześniej czy też na miejscu szukacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587530 przez agniesia1604
asiulek_dolls napisał:

pomniejszałam już dwa razy i dalej za duże a w sumie nic ważnego więc sobie odpuściłam :)


ja korzystam z tego:
www.jak-zmniejszyc-fotke.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587534 przez asiulek_dolls
Monix wakacje z taką ekipą to dopiero byłaby przygoda :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587547 przez Monix
asiulek_dolls napisał:

Monix wakacje z taką ekipą to dopiero byłaby przygoda :laugh:

Matko, ja z jednym dzieckiem miałam przeboje na wakacjach, właściwie to wcale nie wypoczywałam wręcz przeciwnie, a co tu mówić o domowym przedszkolu. Jakoś tego nie widzę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587550 przez Gro-szek
asiulek_dolls napisał:

my na Ciovo byliśmy 3 lata temu w Okrug Gornji, zawsze jeździmy "w ciemno" szukamy czegoś na miejscu bo wtedy można się troche z ceną potargować :)
a Ty Gro-szek? rezerwujesz coś wcześniej czy też na miejscu szukacie?


Przyznam, że na pięć razy, które byliśmy na Ciovo - tylko raz rezerwowaliśmy, jak byliśmy tam po raz pierwszy... a tak to, zawsze na miejscu udawało nam się znaleźć fajne lokalizacje... i nigdy nie było z tym problemu...
zawsze możesz skorzystać z biura informacji turystycznej... raz tak w ciągu 10 minut znaleźliśmy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587554 przez katarzynaxxx89
raczej nie dostane skierowania na prenatane to 1 ciaza brak poronień mam 24 lata, czy warto zrobić prywatnie czy odpuścić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587561 przez asiulek_dolls
też ciężko mi sobie to wyobrazić... chociaż jak się nad tym dłużej zastanowie to im większe dzieciaki tym gorzej...chyba... no bo z takimi maluszkami to nie ma problemu z jedzeniem i nie rozbiegną się za bardzo każde w swoją stronę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587565 przez MamaBąbelka
Dziewczyny, zdjęcia zamieszczane tutaj mogą mieć max 800 pikseli na wysokość. Także wrzucajcie je do painta, wybierzcie "Zmień rozmiar", a tam zmieńcie wartość procentową na piksele, wpiszcie na wysokość powiedzmy 790. A zdjęcie można załadować bezpośrednio do postu, pod okienkiem posta jest "Dołącz obraz", wyszukujecie zmniejszone zdjęcie na dysku i już.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587567 przez Gro-szek
A propos wakacji z gromadką i trochę z innej beczki... przypomniała mi się taka sytuacja.

Widziałam jak przedszkolanka wyprowadzała jedne z młodszych dzieci w wielu przedszkolnym na jakąś wycieczkę. Miała ze sobą pluszową stonogę, miała może ze dwa metry. Dzieci szły w parach ale zamiast trzymać się za rączki, trzymały nóżek stonogi... Świetny a zarazem dość komiczny był widok :) Od razu zatrzymałam się i nie mogłam się na nie napatrzeć.

A stonoga wyglądała tak: www.2o2.pl/produkt,913,duza-stonoga-mask...a-uczy-alfabetu.html
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587568 przez MamaBąbelka
Kasiu, za chwile będziesz miała połówkowe usg, tam też sprawdza się wiele parametrów, myślę, że w prawidłowej ciąży ono wystarczy. A gdyby pojawiły się jakieś wątpliwości, to wtedy lekarz sam wystawi Wam skierowanie na profesjonalne badania prenatalne. Jestem pewna, że wszystko będzie ok i nie będzie takiej potrzeby :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587593 przez EwelinaB87
Ja korzystam tylko z zagraniczynych schematów maternów, tutoriali z neta, ale wszystkie po angielsku, po polsku Ciezko znalezc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587600 przez asiulek_dolls
Gro-szek my też tylko za pierwszym razem (w Dolac koło Primosten) mieliśmy rezerwacje bo jechaliśmy z koleżanką której przyjaciółka wyszła za Chorwata i tam mieszkała, u niej wynajeliśmy apartament, ale dzień później dojechali do nas znajomi i u sąsaidki bez problemu znaleźli miejsce
na Ciovo w 11 osób pojechaliśmy i bez pomocy w informacji znaleźliśmy miejsce i to u jednego gościa, za 10 euro od osoby :)
my zawsze jeździmy w inne miejsce ostatnio byliśmy w Makarskiej

jak pojawi się dzidzia to możliwe że coś zarezerwujemy ale tylko u kogoś u kogo już byliśmy

a ta stonoga super gdzieś już ją widziałam, chyba w jakimś programie w tv
Monix powinnaś pomyśleć o mniejszej wersji takiej stonogi :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587607 przez agniesia1604
Co do połówkowych to lekarz jakoś specjalnie zaznacza że to takie badanie? Co musi lekarz zmierzyć na połówkowym? Ja ostatnio w 18 tygodniu miałam mierzone: AC BPD i FL + szacowaną wagę. Nic więcej nie mam :)
Czy takie badanie połówkowe powinno być jakoś specjalnie udokumentowane?:)

No tak, dziewczyny a myślałyście juz o krzywej cukrzycowej? Bo ja na razie nie potrafię sobie tego wyobrazić:) heheheheheh
Ale mi Pani pozwoliła wcisnąć całą cytrynę do butelki z glukozą... i przyjść z tym do laboratorium i przy niej to wypić:P)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl